Автор Тема: Имам ли направена магия- н-та част  (Прочетена 69171 пъти)

Неактивен 66miroslava

Имам ли направена магия- н-та част
« Отговор #105 -: 25 Април 2016 12:55:51, Понеделник »
Изчетох почти всичко и доста съм объркана...
за себе и за семейството ми  смятам, че може би е имало някакво злонрава мисъл или деяние, няма как 
Няма да ви отекчавам с детайли, но ми се идска да знам как да проверя усещането ми факт ли е? 
Как мога да помогна на себе си

Неактивен listentothewild

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1102
  • Total likes: 28
  • Karma: +50/-0
    • Профил
Имам ли направена магия- н-та част
« Отговор #106 -: 25 Април 2016 13:46:58, Понеделник »
66miroslava, как можем да ти дадем съвет без да знаем какво имаш в предвид?

Неактивен 66miroslava

Имам ли направена магия- н-та част
« Отговор #107 -: 25 Април 2016 14:06:12, Понеделник »
Не ми се искаше да досаждам с битието си, но...
Ето вече на 34 год. а дори една сериозна връзка връзка не съм миала смятам себе си за прилично изглеждаща жена и повярвайте нямам претенции големи просто ако срещна мъж подходящ и има съвпадение по между ни то до 1 месец   и всичко приклюва без да е започвало... приключва и то така, че те успяват в кариера зад граница или нещо в този род....
относно кариера не мога да се похваля, ала проблеми в този аспект винаги за всички има, нама да обсъждам! Проблемът е, че сестра ми и тя е в сходно положение, а най лошото е че здравето на баща ми изведнъж се разклати ...

Неактивен listentothewild

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1102
  • Total likes: 28
  • Karma: +50/-0
    • Профил
Имам ли направена магия- н-та част
« Отговор #108 -: 25 Април 2016 14:15:28, Понеделник »
66miroslava, проблемът напоследък е, че наистина много хора предпочитат да излязат извън граница, за да изкарват повече пари. А връзки се градят и провалят всеки ден. Опитай се да разбереш дали проблемът е в един от вас или... професията. 
На много места в България заплащането е ниско и няма магия в това. За сериозната връзка - ами, хмммм... Какво да ти кажа? И аз не съм го открила човека! Не се отчайвай - ще дойде... 
Нека баща ти отиде на лекар. Те ще му предпишат лекарства или лечение - затова са лекарите. 
Вдигни малко глава, постарай се да откриеш среда (професия), която да работиш с кеф и нещата ще се наредят.

Неактивен 66miroslava

Имам ли направена магия- н-та част
« Отговор #109 -: 25 Април 2016 14:31:40, Понеделник »
Аз винаги съм била атеист по душа ..не вярвам, но от 5 год насам живота ми е някак в застой, дори и тръгна назад ! 
Не ме разбирайте погрешно.. за баща ми първото което направих е да потърся помощ при лекар; оказа се с доста тежка диагноза но ми е ясно с възрастните хора е така ! Не ясно се изразих - проблем аз в "кариерата" нямам просто развитие липсва, факт не съм удоволетворена, но в България трудно !

Мъчно ми е и се чудя защо до сега не съм попадала на нормална връзка, не съм срещнала правилния човек. Времето доста напредна а както казах и моята сестра е в подопна ситуация 
всичко това провокира да пиша ...извинявайте ако съм досадила, благодаря.

Неактивен listentothewild

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1102
  • Total likes: 28
  • Karma: +50/-0
    • Профил
Имам ли направена магия- н-та част
« Отговор #110 -: 25 Април 2016 14:42:14, Понеделник »
66miroslava, не досаждаш!  smile
Разбирам какво имаш предвид, но не мисли единствено за това "Защо НЯМАШ сериозна връзка?", "Защо НЕ си намерила правилния човек?", "Защо НЕ се получава?". Мисля, че ме разбираш вече.
Има една книга - "Тайната". Може да я прочетеш. Ако не откриеш нея - то изгледай филма, със същото заглавие е.

Неактивен 66miroslava

Имам ли направена магия- н-та част
« Отговор #111 -: 25 Април 2016 14:47:17, Понеделник »
listentothewild,  Благодаря 
ще опитам да намеря тази книга ... явно за всичко което се случва има адекватно обяснение, а ние отказваме да видим реалността или да признаем грешките си !

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Имам ли направена магия- н-та част
« Отговор #112 -: 25 Април 2016 16:24:26, Понеделник »
66miroslava, аз също дълги години се чудех защо връзките ми не се получават. Накрая след изчитането на куп книги по приложна психология разбрах, че очаквам повече от мъжа отколкото той е в състояние да даде в началото на една връзка. Очаквах да ми звъни постоянно, да се срещаме ежедневно и едва ли не от първият ден да се държим сякаш сме от години заедно. С последната си връзка нищо повече от авантюра за известно време не очаквах и тя взе, че оцелява вече 8-ма година. smile
Пробвай по този начин и сигурно ще се получи. wink
Успех!
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен 66miroslava

Имам ли направена магия- н-та част
« Отговор #113 -: 25 Април 2016 16:51:49, Понеделник »
Цеци_Вихронрав,  БЛАГОДАРЯ ви 
за опита да ми помогнете. Аз знам какъв е проблема не мога да правя компромис със себе си. В момента в който реша да направя стъпка назад в отношенията  и се чувствам зле  sad

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Имам ли направена магия- н-та част
« Отговор #114 -: 25 Април 2016 17:00:39, Понеделник »
Quote 66miroslava ()
Аз знам какъв е проблема не мога да правя компромис със себе си. В момента в който реша да направя стъпка назад в отношенията и се чувствам зле sad
Извинявай, 66miroslava, това не успях да го разбера?!? Не говоря за стъпка назад в отношенията, а за подход. Т.е. като завържеш нова връзка да не очакваш от първият ден да сте неразделни. Отделно трябва и двамата да си дадете време да се опознаете. Да не говорим, че за да оцелее една връзка си трябват много компромиси и от двамата... Създаването и укрепването на една връзка никак не е лека работа. И казвайки работа имам точно това впредвид. Връзките се градят като строеж примерно. Трябват здрави основи, стабилни колони и читав зид... :)
Отделно, за да си паснат двама души и да могат да съжителстват всеки един трябва да се раздели с някои свои навици, да придобие други и пак повтарям - компромиси. Всички здрави бракове се дължат на много компромиси и от двете страни.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен 66miroslava

Имам ли направена магия- н-та част
« Отговор #115 -: 25 Април 2016 17:18:08, Понеделник »
Цеци_Вихронрав,  да мисълта ми е по бърза от пръстите   wacko много правилно и съм напълно съгласна с теб. Всичко е въпрос на компромис особено когато става въпрос за връзка м/у  двама напълно различни хора. Тук се заформи едно определение, но в реалността не винаги е така. Какво имам предвид: за да получиш трябва да дадеш, нали? В дадената връзка ти "даваш" време, доверие ....уважение    - ала когато от другата страна получаваш нищо тогава се губи баланса и ти се чувстваш ощетен. Казваш си ..."нищо - трябва компромис" и правиш. Отново раздаваш себе си, емоциите си и получаваш  нещо минимално ; ето това имах предвид правейки стъпка назад аз правя компромис с моите принципи и това ме кара да се чувствам зле!    smile дано сега да съм била по ясна

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Имам ли направена магия- н-та част
« Отговор #116 -: 25 Април 2016 17:24:25, Понеделник »
66miroslava, вече те разбрах напълно. smile Тогава остава да изчакаш да се появи правилната половинка. smile Огледай се, може да е до теб, а ти да не го забелязваш... С моят мъж се знаехме отдавна, но понеже той не е от общителните и дълго време не го отразявах. Едва като дойде да ми оправя компютъра и се заприказвахме установих колко е умен и каква приятна компания е. smile
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен 66miroslava

Имам ли направена магия- н-та част
« Отговор #117 -: 25 Април 2016 17:30:07, Понеделник »
Цеци_Вихронрав,  на тези уши лежа от години  biggrin и не спирам да се оглеждам, но уви може би съм късогледа. На теб благородно завиждам и дано да сте много щастливи ... 
п.с. интересно място е тук и интересен поглед върху "магията" имате

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Имам ли направена магия- н-та част
« Отговор #118 -: 25 Април 2016 17:38:18, Понеделник »
Ами тя магията не е нищо повече от управление на енергия и най-вече собствената ни. smile Често като влезем в "серия" от неприятности ни е по-лесно да обвиним някой, че ни е направил магия вместо да си понесем отговорността да оправим живота си. И не, че не може някой да ти навреди с енергийна атака или иначе казано да ти направи магия, но... Малко хора го умеят. За да стигнат до това умение са учили и са положили много труд и едва ли ще тръгнат да вредят на някого... По-скоро ще използват умението си да помагат, защото... Ами защото изучавайки магията ставаш по-добър...
Та ако ти харесва нашият форум, добре дошла! smile
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен 66miroslava

Имам ли направена магия- н-та част
« Отговор #119 -: 25 Април 2016 17:48:05, Понеделник »
Не знам дали мога да съм достатъчно добра и да,  винаги е по - лесно да виним нещо и някого за неудачите ни. Мисля, че са малко хората които безкористно биха помогнали, дори напротив
Ще Ви следя с интерес и благодаря, че така дружелюбно ни  приемате