Автор Тема: Имам ли направена магия- н-та част  (Прочетена 63269 пъти)

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Имам ли направена магия- н-та част
« Отговор #120 -: 25 Април 2016 17:55:25, Понеделник »
Quote 66miroslava ()
Мисля, че са малко хората които безкористно биха помогнали, дори напротив
Аз в този форум срещнах точно такива хора, които помагат безкористно. smile Като започнеш от админите ни Майселф и Сянка които отделят време и нерви да споделят с нас знанията и опита си и да ни научат, до всички съфорумци които при нужда от помощ са винаги насреща. Говоря от личен опит...
Цяло лято борих един рак и всеки един от форума ми помогна по един или друг начин.
Добри хора има! Просто трябва да се огледаш и да ги намериш...
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен 66miroslava

Имам ли направена магия- н-та част
« Отговор #121 -: 26 Април 2016 09:25:05, Вторник »
Цеци_Вихронрав,  вярвам, че си преборила лошата диагноза!  Вероятно има и добри хора, аз да си призная нямам такъв опит. Когато съм опитвала да бъда добра съм получавала "шамар" в отговор.  Това е нещото с което се сблъсквам - негативни хора... сигурно ще кажеш, че такава е настройката ми, че аз ги привличам и т.н. повярвай ми точно обратното е

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Имам ли направена магия- н-та част
« Отговор #122 -: 26 Април 2016 09:47:36, Вторник »
66miroslava, човек не е само добър или само лош, ъой ебот всичко по малко. Но ако се държиш добре очаквайки нещо лошо неизменно ще го получиш. Случва се и като не очакваш лошо да го получиш, но по-рядко. Виж, ако всеки път ти отвръщат със лошо трябва да се замислиш с какви хора се събираш и да промениш собствените си критерии. Леля ми години наред си избираше приятелите по красота и обществено положение и си патеше от това. Сега на стари години я убефих да се сприятели с друг тип хора, да промени малко собственото си държание и нещата се получиха...
Имам какво още да кажа по темата, но в момента съм на работа. Разгледай темата за приятелството, а надвечер може и да отворя нова тема от типа как да си избираме приятели. Всеки мисля, че ще допринесе с по нещо в нея...
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен 66miroslava

Имам ли направена магия- н-та част
« Отговор #123 -: 26 Април 2016 09:54:10, Вторник »
Цеци_Вихронрав,  благодаря. Аз също съм на работа и при първа възможност ще се разровя във форума Ви. Въпроса е, че  идеална истина и рецепта няма; както при приятелството така и при връзките 
Желая лек и ползотворен ден!

Неактивен NK

Имам ли направена магия- н-та част
« Отговор #124 -: 25 Юли 2016 15:41:17, Понеделник »
Здравейте , Незнам от къде да започна , всичко е надоло с краката ,,семейството ми започнах да измира един по един..брат ми изведнъж откачи и го вкараха в психиатрията с диагноза параноична шизофрения..аз от 2 години страдам от мнгоо силни болки в гърлото ходих на хиляди доктори и нищо .., не ям ,. нямам апетит , трудно заспивам , не спокойна съм ,. постоянно усещам напрежение всякаш нещо лошо ще се случи .сърцето ми бие очестено и неспокойно . оТ 5 -6 години съм сама .мъж не се завърта около мен. само един който аз не искам . нз какво да правя..сама съм и приятелите ми ме оставиха . и нз как да си помогна ..започнах да чета за магии и неща и  усещам просто че няква външна енергия влияе на съдбата ми ..преди тези 5 - 6 години , мнгоо ми вървеше , имах късмет с каквото и да се хвана ..обаче сега просто каквото докосна и умира. нз какво става .. бих си пратила личните данните , за да може някой да ми каже имам ли магия нямам ли ........ преди години ходихме с майка ми при една туркиня , много да и гледа на нея , позна всичко на майка ми , с имена посочи хората .. и каза че има две магии направени , една за смърт и друга да е сама ,. да няма мъж .. нз ,,, .дали е свързано с това , но имам чуството че някой лично на мене ми е направил нещо .

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Имам ли направена магия- н-та част
« Отговор #125 -: 25 Юли 2016 16:28:04, Понеделник »
Шизофренията се отключва между 25-тата и 35-40- тата година. Това не е болест която може да се предизвика с магия. Генетично заложена е и е въпрос на чиста случайност дали ще се отключи или не. Това което описваш като симптоми при теб е страхова невроза и паник атаки. Един читав психолог ще ти помогне за нула време да ги пребориш. А след това от теб зависи да станеш позитивна и усмихната и да привличаш неудържимо другия пол. Казваш, че много твои близки починали, нищо чудно болката от загубата да е предизвикала това ти състояние.
Намери си добър психолог. От личен опит зная колко помага един психолог в такъв момент.
А лично ти нямаш никаква магия. Нямаш врагове и никой не цели да ти навреди. Твоето щастие е в твоите ръце.
Успех!
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен NK

Имам ли направена магия- н-та част
« Отговор #126 -: 25 Юли 2016 18:45:12, Понеделник »
NK,     Благодаря ти за всичко което ми написа ! Ще послушам съветите ти и ще се справя с проблемите си вътре в мен . 
Благодаря много !

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Имам ли направена магия- н-та част
« Отговор #127 -: 25 Юли 2016 19:58:18, Понеделник »
NK, радвам се, че си решена да се бориш с проблемите и искаш да подредиш живота си.
Един съвет от мен. Не се подлъгвай да ходиш по врачки и баячки които да ти вземат парите, защото те само това правят наред с лъжите за черни магии и т.н. Не виждам някой да те мрази до степен да иска да ти навреди. Съдбата ти е само в твоите ръце.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Neshama

  • Newbie
  • Jr. Member
  • *
  • Публикации: 63
  • Total likes: 0
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Имам ли направена магия- н-та част
« Отговор #128 -: 28 Юли 2016 21:49:00, Четвъртък »
Съгласна съм с Цеци-Вихронрав за шизофренията. Наскоро разбрах,
че моя приятелка от детството е отключила такава. От несподелена любов
и психически тормоз от "любимия".

Но по принцип човек може да има врагове, които да искат да му навредят
в степен да го унищожат.. А изразът "имам ли направена магия" е доста
относителен. Да направиш магия на някого не е просто да извършиш технически действия
като рязане на снимки, заравяне на яйца  други щуротии, които съм чувала wacko а по-скоро
мисълта и енергията, която влагаш в желанието си към този човек.
А дали въпросната питаща потребителка има направена магия, аз няма как да знам,
не съм толкова веща.
Няма нищо случайно на този свят.