Отворена дискусия > КАРЛОС КАСТАНЕДА

Карлос Кастанеда

<< < (2/5) > >>

coolest:
Да,интересно е !

theshadow:
Кастанеда е трудно четиво... Предназначено за черна магия... Притежавам общо 19 книги... Една част от тях - за тенсегрити и не на български... А... Ритуалите и церемониите са прах в очите... И не само те...

plambambam:
Интересна гледна точка Аз лично предпочитам да мисля по друг начин, но все пак би ми било интересно да чуя по-обстойно мнение от теб сенчести човеко
 П.С. Че е трудно четиво съм съгласна. Аз не чета буквално, мисля че всеки има лична интерпретация , а хора различни колкото искаш. А за прах в очите незнам, за мен това засега не от такава важност. Само на това, на което придаваме значимост е важно за нас, а за мен си беше достатъчно силно и истинско, аз черпя познание от всичко, което ме заобгражда. Така че прах не прах ми беше полезно . Лично смятам, че Кастанеда обхваща магъосничеството , което е едно цяло от светлината и мрака, всеобхатно определение на света, защото той е изплетен от магия. Всичко, което досега прочетох негово само съвпада с това, което аз мисля и разбира се с различни допълнения. А и не твърдя нищо, само споделям за себе си, защото канонизацията и силното ограничаване на нещата никак не ме влече

RedReg:
Да. Карлос Кастанеда - Великият Непознат или Началото на Края.
 Вятър и прах.

MIM:
тенсегритите ги има в нета на бг. преди доста време изчетох кастанеда, интересно ми беше, не винаги разбираемо, но беше откритие, обогатително за мен. -за незапознатите: 1- книгите на кастанеда се намират и сега; 2-аяуаска е халюциноген, в прав ред-има и изпълнима рецепта, познавам хора, поръчвали си в нет съставките...кастанеда е идола на 60-те г. на миналия век, в щатите...покойник вече.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия