ОБСЪЖДАНЕ > СВОБОДНА ЗОНА

Усещане

<< < (2/6) > >>

Mark:
Разбира се, че не си жена. Такова беше и моето усещане. Моля да бъда извинен. Написах обръщението си в женски род, тъй като някой преди така се беше обърнал към теб.
 Относно медитацията - Не, няма никакво значение каква е фазата на Луната. Медитацията може да се прави по всяко време, стига да злезеш във връзка с Аз съм присъствието. Всъщност от твоята змия можеш да се избавиш и като просто наситиш многомерната си същност със Светлина. Това става с интеграция на Любов в четирите ти тела - физическо, емоционално, ментално и духовно.
 Всъщност ето един подарък от мен за теб, както и за всички от този готин сайт!
 Една моя медитация в тази насока.

 

 Намасте! И Успех!

 Марк

Sirens:
Благодаря за разбирането .... Ще пробвам тази медитация и предната , която ми препоръча

theshadow:
Quote (Mark) налепи и инпланти, андрогинни същества, души-близнаци и всякакви същности от нисшия астрал

 Наясно ли си коя е Блаватска всъщност?

 Ако си наясно, тогава ще знаеш защо няма низш астрал и нищо от това, което си описал. Ако не знаеш коя е Блаватска, тогава ти е простено, че не знаеш и че между астрал и прочието и халюцинации разлика няма.

 Не препоръчвай вредни за здравето техники.

theshadow:
Sirens, моята позиция съвпада с тази на monn4e_87.

 Като човек, гледал змии у дома си, мога да ти кажа, че змиите никога не нападат без причина и никога не нападат, без да предупредят, че ще нападат и така дават време да се избегне нападението им.

 Змиите са гальовни не по-малко от котките, трябва само да почувстват насреща си приятел.

 Лятото веднъж пътувах с една змия от единия край на града до другия- сменях няколко транспорта, претъпкани с хора. Змията пътува увита около ръката ми и спяща там. Не е притеснявала никого, хората дори не и обръщаха внимание, понеже тя не мърдаше и вероятно я вземаха за змия-менте, ако и да не беше от най-малките.

 Независимо от купищата вибрации и от промяната на въздуха, от нахлуващата в обонянието на змията миризма на много и различни хора, змията не се помръдна от ръката ми и не се трогна от нищо. Ще ти обясня защо- моят самоконтрол е нейният самоконтрол. Моето спокойствие е нейното спокойствие.

 Явно змията е твоето сакрално животно, щом усещанията ти приемат такива изражения. Не е враг. Усещането ти за змия е отражение на нещо в теб. Както писа и monn4e_87, когато имаш такова усещане за змия, трябва да се успокоиш и да се опиташ да разбереш какво иска. Ако ти не си спокоен, змията няма да е спокойна. Трябва да внимаваш, защото ако в теб има стаена агресия, в змията-усещане също ще има стаена агресия. Животното ти на силата е от тези, с които се работи много внимателно и се изисква да си много спокоен и уравновесен, за да може да имаш полза от този вид усещания.

Sirens:
Значи смяташ че това е моето животно на силата ... ?! Защото ако е така преди време сънувах Една змия ,която ми спасяваше живота от други змии... Също така сънувах черна змия спяща на гърдите ми ... това имали някакво значение ? Мислейки , че това е Кондалини аз си писах с Паула Лайт по този въпрос. Тя каза , че това не е кондалини и ми препоръча спокойствие сред природата. Но ти споменаваш животно на силата как да разбера какво иска точно .... ?

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия