Автор Тема: Имам ли направена магия?  (Прочетена 170326 пъти)

  • Гост
Имам ли направена магия?
« Отговор #90 -: 3 Октомври 2012 10:26:12, Сряда »
Благодаря ти lia,не знам защо ,но и аз имам чуството ,че грешно е разтълкувала нещо-(макар,че като се замислих се сетих , че имах в къщи един подарък от недоброжелатели-изхвърлих го и смея да твърдя,че се чуствам по-добре )-наистина 4 часа се оказа цялата процедура,дори ще ходя още веднъж,за да се излее както си е по реда на нещата -много "шубе" съм насъбрала biggrin -жената се измори с мен. wink

  • Гост
Имам ли направена магия?
« Отговор #91 -: 3 Октомври 2012 21:11:09, Сряда »
жената ми каза -колкото й оставя smile

  • Гост
Имам ли направена магия?
« Отговор #92 -: 5 Октомври 2012 01:06:08, Петък »
Наистина и аз съм на мнение,че единствената сила и енергия се крие в нас самите- но все още е тайна за мен как се отприщтва smile целият този енергиен поток.Първия път, когато ми лееше куршумът - постоянно се разпръскваше(не разбирам от тези неща. но жената каза .че имам доста страх насъбран-нормално biggrin нали затова съм отишла при нея)най -интерестно за мен беше как с такава точност изричаше нещата от отливката -странна работа!Приемам си го като нещо нормално-винаги съм се интересувала от мистиката в живота, в отношенията между хората и т.н. Когато отидох за 2 път- още на второто леене оловото се изля като капка,и определено се чуствам по спокойна вече wink .
 lia имам специална молба към теб-в страницата за номерология ти записах мойте цифрички-с огромно нетърпение очаквам твоя отговор-винаги съм вярвала в предсказанията на числата-и аз работя по цял ден с тях ,но в друга сфера-до сега не са ме разочаровали smile

Неактивен macito

Имам ли направена магия?
« Отговор #93 -: 29 Октомври 2012 03:46:26, Понеделник »
Здравейте,искам да ви попитам дали имам направена магия и ако да,за какво?В семейството ми се случиха някои нещастия,а лично аз нямам успех в любовта.Ще се оправят ли нещата или имам нужда от специализирана помощ?

Неактивен macito

Имам ли направена магия?
« Отговор #94 -: 29 Октомври 2012 17:43:14, Понеделник »
Благодаря за бързия отговор.Надявам се всичко да бъде наред за напред:)

  • Гост
Имам ли направена магия?
« Отговор #95 -: 31 Октомври 2012 00:14:18, Сряда »
В сферата на любовта не върви? Защо така ? Има ли направена магия?

Неактивен Dorian

Имам ли направена магия?
« Отговор #96 -: 31 Октомври 2012 08:46:45, Сряда »
Обичай себе си, грижи се за себе си,старай се да изглеждаш всеки ден красиво, както по отношение на облеклото, така и по отношение на мислите и чувствата си към хората и любовта ще ти потръгне. Успех !

Неактивен Roko

Имам ли направена магия?
« Отговор #97 -: 20 Декември 2012 22:48:51, Четвъртък »
Здравейте,имам много ...ама вече много силни съмнения че има чуждо влияние над мен и семейството ми....всичко се срива...във всеки един аспект :(((( втори ден вече съм на ръба...:(((

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Имам ли направена магия?
« Отговор #98 -: 21 Декември 2012 11:00:16, Петък »
Roko, дай повече информация.
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Roko

Имам ли направена магия?
« Отговор #99 -: 21 Декември 2012 11:48:27, Петък »
Явно между мен и жена ми има много силна връзка...запознахме се три години преди да се оженим,голяма любов :).Преди това има пет годишна връзка с друго момиче,разделихме се по не особено приятен начин,признавам си аз бях виновен и малко кофти постъпих...за което си признавам...Но за мен връзката беше изчерпана и това беше единствения вариант sad .
 При новата ми връзка първата година всичко беше ОК,но след това започнаха леки смущения в любовния ни живот от моя страна...след това за може би 2-3 години се развалиха отношенията ми с трима доста близки приятели....сексуалния живот с жена ми куца още повече...Но чувствам с сърцето си че я обичам адски много....тя също преживява много тежко това...но я виждам че тя също иска всичко да се оправи,отделно на това от почти две години започнаха и проблеми от към майка ми...решихме да си купим апартамент тази година,там пък какви нерви...неприятности,купихме все пак,но сега усещам че това жилище ми е чуждо,това не е моя дом....и вече нещата са много оптегнати...това всичко се случва вече 5-6 години ....вече съм на ръба...Имам чувство че всичко край мен се разпада sad
 На бившата ми майка и знам че обича да ходи по врачки ...гадателки...имам...имам силното вътрешно усещане че има сила виновна за това...
 Днес ходих до една църква в града ми,и с попа се разбрахме в Неделя да ни чете с жена ми Киприянова молитва...
 А какъв мерак имаме само с жена ми за дете....голяма болка :(((

 ПС:Забравих да кажа че миналата година лятото ходих в София при Гюкчен,два пъти ходих,ТЯ ми каза че има много клетви над мен...прави ритуал за разваляне на магия...но признавам си като че ли стана още по зле :(, незнам дали вече не психясвам....А не искам да търся вина в други неща за мойте слабости...

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Имам ли направена магия?
« Отговор #100 -: 22 Декември 2012 21:55:05, Събота »
Нямаш направена магия. Ако заедно полагате усилия и се държите с жена ти, ще преминете през тежкия момент. Не си губете времето с хора, които ви изцеждат, плашейки ви с несъществуващи неща. По-добре се съсредоточете към решаването на самите проблеми.

 За дете- обърнете се към някоя от специализираните клиники- примерно клиника Щерев или Малинов в София са такива.

 Това е сайтът на клиника Щерев- http://www.ivf-bg.com/
 а това на клиника Малинов - http://malinov-clinic.com/

 Има и други. Разровете в нета. Виждам, че сте посочил в профила си възраст - 36 години. За клиниката- не отлагайте- губите ценно време.
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Roko

Имам ли направена магия?
« Отговор #101 -: 23 Декември 2012 01:26:35, Неделя »
Благодаря smile

  • Гост
Имам ли направена магия?
« Отговор #102 -: 8 Януари 2013 21:28:00, Вторник »
Здравейте.
 И аз не знам защо пиша в такъв тип форум. Не знам защо се регистрирах. Както всички хора сигурно - от нужда.
 Заинтересувах се от това как човек може да разбере има ли направена магия. И така попаднах тук.
 Не съм от тоталните скептици. Но знам, че магия не е нещо обезателно завързано, предметно и т.н. Може да е и просто лоша мисъл.

 Какъв е проблемът... От години имам връзка с мъж, с когото живеем при родителите му. Твърде много неща има около него, които с годините започват все повече да ми пречат - мързелив е, комарджия е и т.н. Въпреки, че е добър. Обаче какво ме тревожи?... За толкова години само един-два пъти съм била на крачка да се разделя с него. Но... и двата пъти това, което ме е тласкало към тази мисъл (без значение друг човек или просто идея за по-различен живот) се е сгомолясвало. Всичко тръгва, добро е, разумно е и после внезапно... край. Всичко става на пух и прах.

 Е, в момента май преживявам втория път. От едно известно време така се завъртяха нещата, че отново започнах да виждам, че е по-добре да се разделя с този човек. Започнаха да се случват разни неща. Уж всичко потръгна. В този случай даже си намерих и апартамент под наем. Не съм се пренесла, защото наемодателят все още дообзавежда апартамента. Месеци, месеци, месеци - всичко вървеше в тази посока - че е по-добре да оставя този човек. Накрая като намерих и апартамент, според моите изисквания, накрая... накрая всичко рухна. За не повече от седмица някои фактори се промениха. Хора, чиито характер познавам добре внезапно направиха завой в поведението си. Наемодателят ми пък затъна внезапно в някакви финасови далавери и в момента не може дори да купи един бойлер за жилището.

 Не зная разбира ли се за какво говоря? sad Неща, които са ясни, неща, които не са имали потенциал да се променят така драстично, не само че се промениха, но и рухнаха.

 С други думи... разказвам подробно и надълго, защото това е вторият случай когато искам да се отделя от този човек до мен. (Първият беше през 2008 година). И двата пъти нещата сякаш някой ги пресича с нож. Моля да ме извините за прямото изказване, но ще си го кажа - имам чувството, че това идва от майката на моя приятел. Тя знае, че ако аз го зарежа ще му бъде още по-трудно. Имам чувството, че ходи по разни места и прави неща, с които да ме държи вързана до сина си и ме разделя и отдалечава от други хора.

 Моля, кажете ми как, къде или по какъв начин мога аз самата да проверя дали няма някакво действие върху мен и да го спра евентуално. Прочетох за физичните закони, олиото и т.н. Не съм на 13, не се вкарвам във филми. Нещо вече втори път пресича опциите, с които мога да изляза на чисто и да се отделя от този човек, с когото живея. sad . Опциите дали са друг човек или просто идея... рухват. Не мога да ги върна. И докога така?

 Така или иначе ще се изнеса от това жилище, където живея с майката на моя човек, но... имам чувството, че тук има нещо нечисто.
 Помогнете ми да разбера има ли такова нещо или не.

Неактивен myself

  • Админ - Серсем
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1340
  • Total likes: 17
  • Karma: +52/-0
    • Профил
Имам ли направена магия?
« Отговор #103 -: 9 Януари 2013 09:45:02, Сряда »
ес, и какво, след като разбереш е или не е направена "магия"? Винаги ще се намери някоя пишман "врачка", която ще ти каже че има, а по-нормално мислещи ще отрекат. Ти ще "повярваш" в това, в което предварително си решила, че е.

 Единственото, което има значение, за да разрешиш ситуацията, е желанието ти да останеш с този човек или да се разделите. И когато вземеш своето решение, не виждам как някой би успял да ти попречи. Затова изясни сама на себе си, какво точно искаш. И го направи.
Мога да ви кажа истини, не мога да ви дам разбиране.
Това, което не ме убива, по-добре да бяга дяволски бързо.

  • Гост
Имам ли направена магия?
« Отговор #104 -: 9 Януари 2013 21:26:33, Сряда »
myself, благодаря за отговора. Почти година бях напълно наясно какво искам. Но внезапно друго обстоятелство се промени. И аз, в отговор на това, се изплаших и изведнъж започнах да мисля колко лоша идея е раздялата. Всъщност "мисля" не е правилната дума. Това усещане не идва от трезвата ми мисъл. Последната не е била нещо моментно за седмица-две, че да изчезне току така. Това беше стрателно и търпеливо трезво обмисляне, планиране.

 Когато обаче споменатото обстоятелство се промени... явно се изплаших. Да не съм сама. Да не стане по-лошо. Такива мисли се заредиха и не ми дават мира. Но зънцето е точно в това, че се промени обстоятелството. Внезапно и без индикации. Аз не съм човек, който си самовнушава.

 Пак казвам - за втори път се случва. Първият път беше по същия начин - внезапно и необяснимо. Тогава го отдадох на случайността. Не спирах да се чудя как така като гръм от ясно небе, но вдигнах рамене и го преживях постепенно. Сега когато по същия начин внезапно се срутиха нещата... просто се запитах: Ей, Бога ми, пак като гръм от ясно небе, пак когато съм намерила причина да оставя тоя човек, нещо разрушава "причината" и аз отново се връщам за по-сигурно в утъпкания коловоз, който не води никъде.