Автор Тема: Имам ли направена магия?  (Прочетена 170094 пъти)

Неактивен Селина2262

Имам ли направена магия?
« Отговор #60 -: 16 Август 2012 20:27:43, Четвъртък »
Благодаря за отговора! Мисля, че разбирам какво имаш предвид...С подобно странно поведение обаче не се бях сблъсквала до сега и не знам дори как да се държа... Сложна работа! sad

Неактивен love3a3o

Имам ли направена магия?
« Отговор #61 -: 16 Август 2012 23:23:40, Четвъртък »
Тази вечер на път за вкъщи на спирката докато чаках автобус,стоеше един видимо прилежен възрастен господин.Приближи се до мен и ме заговори и изведнъж ми каза "Имате направена магия",аз не му обърнах внимание,но той продължи "Когато винаги започвате нещо и в последният момент пропада",споделих, че нямам такова наблюдение.Продължи разговора с друга тема, доста интелигентен.Автобуса ми идваше и той ми каза "Запомнете думите ми,човек с човек се среща,може да се срещнем пак,желая ви здраве".Накара ме да се замисля,да превъртам назад за такива моменти,в които плановете ми са пропадали,но едва ли това е чуждо за който и да е.От предните коментари,някой/някоя спомена че с рожденна дата може да се каже има или няма направена магия,ще се радвам да споделите мнение.

Неактивен stella75

  • Newbie
  • Jr. Member
  • *
  • Публикации: 63
  • Total likes: 0
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Имам ли направена магия?
« Отговор #62 -: 18 Август 2012 15:56:30, Събота »
Енергийното въздействие не е ли магия?

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Имам ли направена магия?
« Отговор #63 -: 18 Август 2012 19:48:31, Събота »
Е=mc на 2 - Айнщайн. Енергия и материя са еквивалентни. Няма отделни понятия материя и енергия. Едно и също е.
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

  • Гост
Имам ли направена магия?
« Отговор #64 -: 19 Август 2012 00:01:17, Неделя »
Здравейте!
 От скоро съм във вашия форум, и то по конкретна причина. Търся някакво логично обяснение на ситуацията, в която се намирам. А именно: от три години насам съм буквално засипана с какви ли не проблеми. Здравословното състояние на близките ми драстично се влошава, спънките и неуспехът ме следват във всичко, с което се захвана, а с партньорът ми, с когото сме заедно от 11 години, имаме 2 деца и, смея да твърдя, истинска любов, сега сме пред раздяла, а отношенията ни са невероятно оптегнати. Да не говорим, че от известно време проявяваме невероятна агресия един към друг, която вече няколко пъти преминава от словесна към физическа. Напълно съм наясно, че човек преживява тежки моменти и кризи в живота си, но ми се струва, че при мен нещата продължават вече твърде дълго и се задълбочават твърде много.
 До сега никога не съм се замисляла сериозно по въпроса дали е възможно да ми е направена магия, и дали наистина има хора, които се занимават с това. Не съм откривала (или поне не съм забелязвала) странни предмети във и около дома си. Но фактът, че проблемите не спират и се увеличават, и по-специално моята неспособност да се справям с тях, ме кара да търся обяснение именно в негативното влияние. Подчертавам "неспособност", тъй като никога не съм се чувствала така слаба и неспособна да управлявам живота си. Усещам как всичко около мен се руши, а аз изпитвам някакво вцепенение, и не мога по никакъв начин да реагирам на случващото се.
 Ще се радвам, ако някой тук може да ми помогне някак - с обяснение, с насока, със съвет, с каквото и да е. Благодаря предварително.

Неактивен chrystin

Имам ли направена магия?
« Отговор #65 -: 23 Август 2012 15:01:27, Четвъртък »
Здравеите, Наскоро бях ходла при жена, която ми гледа на кафе. Припоръчаха ми я колежки и аз заедно с една моя приятелка и колежка ходихме при нея. Та въпросната гледачка ми каза, че имам направена магия и ако не я разваля никога няма да се омъжа. На мен и моятя колежка ни каза един метод за разваляне на магията и каза след като я развалим, да отидем при нея да ни каже дали се е развалила. Така и направихме, послушахме я, направихме точно каквото ни каза за развалянето и отидохме отново при нея. Тя каза и на двете ни, че вече нямаме магии и късмета ни е отключен и съвсем скоро да очакваме положителна промяна в живота. Истината е, че скоро след като развалих мгията живота ми наистина се промени, случи ми се нещо което много съм искала да ми се случи с един мъж който много обичам. Той ми се обясни в любов, бяхме заедно, каза ми че ще се виждаме и че вече нещата между нас ще са различни. Бях наистина много щастлива с него, но за кратко После нещата пак се объркаха и тръгнаха по старо му. Той все още твърди, че ме обича, но не ми го е доказал с дела. Не прави нищо за да бъдем заедно. И никакви опити да се срещаме. Това ме разкъсва. Опитвам се да го забравя, но не мога. А според въпросната гледачка аз и той вече трябваше да се задълбочили отношинията си и според нея дори ще се омъжа за него и ще имам бебе. Имам един приятел които много разбира от тези неща и му споделих всичко това и го помолих да ми помогне. Той ми развали магията и каза, че е била за смърт, а не за несподелена любов. Вечерта, когато ми каза, че ми е развалил магията усетих че някой ме напада и се опитва да ме души и да ме убие. Безплътно същество. Мятах се в леглото и когато се усетих, че се опитва да ме убие казах- Господи, не ме убивай и то изчезна внезапно както се и появи. На сутринта след като се събудих, когато си затворих очите видях че се намирам на друго място- на някакво гробище на което имаши хора покрити с черни плащеници, надгробни камъни и от всичко лъхаше на смърт. Усещах смъртта! Бях видла собствената си смърт. Приятеля ми каза, че защото магията е била за смърт, съм видяла това, което е щяло да стане с мен. Той ми каза, че вече съм изчистена и всичко е наред. На аз не повярвах! Някак си не мога да повярвам, че най-сетне живота ми може да се промени към добро. Днес направих опита с яицето и ужас, белтъка е бял на повърхността на чашата с бели нишки и желтъка отгоре забулен. Като видях това съвсем се отчаях, и сега незнам какво да правя как да я разваля тази магия. Нито знам за какво е правена нито как да я разваля.

Неактивен chrystin

Имам ли направена магия?
« Отговор #66 -: 23 Август 2012 15:09:26, Четвъртък »
Моля Ви, ако някой може да ме посъветва нещо или има коментар по темата, нека сподели!

Неактивен myself

  • Админ - Серсем
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1340
  • Total likes: 17
  • Karma: +52/-0
    • Профил
Имам ли направена магия?
« Отговор #67 -: 25 Август 2012 02:37:34, Събота »
chrystin, на 16 си. Възраст, в която сама измисляш филмите и се вкарваш в роля. Ама, що се опитваш да вмъкваш и юзърите в твоя сценарий? Има достатъчно тийн-форуми, където да намериш подходяща раздумка ...
 ПП - Нямаш възрастта, отнемам достъпа.
Мога да ви кажа истини, не мога да ви дам разбиране.
Това, което не ме убива, по-добре да бяга дяволски бързо.

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Имам ли направена магия?
« Отговор #68 -: 25 Август 2012 09:36:12, Събота »
trifonova_g, много пъти сме писали във форума и сме обяснявали, че животът е низ от хубави и от лоши събития. Настъпването на трудни моменти е част от характерния ход на живота. Това не е магия. В случая, предполагам, трудностите са рефлектирали и върху семейните ви взаимоотношения. Несправянето с цяла поредица от неблагоприятни събития претоварва и в крайна сметка човек се оказва в неспособност от един момент нататък да се справи с последващите трудности. Може би имате твърде много неща, с които да се справяте, значи вероятно се нуждаете от цялостно пренареждане на ангажиментите ви, докато те не достигнат до онова количество, с което можете да се справите. По въпроса за проблемите в семейството- обърнете се към психолог, специализирал в семейно консултиране, ако считате, че не можете да излезете сами от така създалата се ситуация.
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен fsolbg

Имам ли направена магия?
« Отговор #69 -: 25 Август 2012 15:53:05, Събота »
Привет, как разбирате дали някой от писалите тук е подвластен на нежелано енергийно вмешателство от недоброжелател?
 Аз имам една история за споделяне,която касае работата ми...
 Пред търговски обект в продължение на година и половина почти всеки ден на прага има по 2 мазни капки-прозрачно розови,зеленикави или прозрачни...Трудно се чистят, открих че морска сол и вода го изчиства напълно. Защо някой се занимава с това и как да се предпазя и изчистя? На кого евентуално вреди- на хората в обекта или на самия обект да няма работа?
 Миналото лято един ден бе сложена пластмасова вилица,залепена с бяло тиксо през средата и забучен хляб с нещо като шоколад отгоре...
 Как да разбера какво значи това и защо го правят?
 Благодаря предварително
Истината е някъде там...

  • Гост
Имам ли направена магия?
« Отговор #70 -: 25 Август 2012 17:47:36, Събота »
Theshadow, благодаря за отговора.

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Имам ли направена магия?
« Отговор #71 -: 25 Август 2012 18:05:19, Събота »
Quote (fsolbg)
Как да разбера какво значи това и защо го правят?


 А аз имах среща очи в очи с една от тези "имаш направена черна магия"... Е, вярно, не сега, преди време... Ще ти разкажа, за да може да разбереш отговора на въпроса си.

 Имах среща с човек, на който му се случиха извънредни непланирани събития и закъсняваше. Вися аз пред една църква. И вися така сигурно 40 минути... Съответно се нервя доста, защото първо, че не харесвам особено висенето пред църкви и второ- изтървам благоприличното закъснение за друго място.

 Представи си съответно що за физиономия ще да имах. И що за поведение. Отстрани гледано- подскачам си, току си гледам часовника. В добавка и то- стоя пред църква.

 Лелката ще да ми е забелязала поведението. Тя там така си беше. Наоколо църквата. Дебне за суеверни и лековерни... И какво да си помисли за мен, като ме гледа- според нея- чакам гадже, пък ахааа, като да е ясна работата- явно гаджето не идва. И аз фуча таковата... И църква... Значи може би и сигурно имам излишъци от суеверие. Вероятно може би и от лековерие. Перфектната жертва съм в очите на лелката. Що да не се пробва?

 Идва при мен лелката. Пита колко е часът, за да завърже разговор. Отговарям. След това тя почва тирадата. Тъй. Гаджето не дойде, защото зла черна магия ми е направена. Има си триъгълник. И аз, таковата, черният маг, се заслушвам в тирадата на лелката...

 Лелката се бърка, че е налучкала ситуацията, при което направената ми черната магия започна да придобива огромни размери. Аха почти само де не изкара, че и хлебарките и комарите у дома също да са подложени на зловредното влияние. Трябва спешно бързо веднага и за вчера да се вземат мерки. Разбира се, накрая се стигна до момента, че именно тя може да ми развали направената черна магия.

 Ако бях човек със суеверие, който е чакал гадже, което е пропуснало да дойде, сигурно щях да се вържа. Но не би. Много е трагикомично да кажеш на черен маг, че му е направена черна магия. Такава новина... Оправи ми настроението за целия ден.

 Та... Едното от няколкото неща, по които мога с много голяма точност да определя някой има ли направена черна магия или не, без дори да си мръдна малкия пръст, това е суеверието. Там, където има суеверие, със сигурност няма направена черна магия.

 В тази връзка, веднага мога да ти кажа, че тези капки, които описваш, нищо не значат. Също и тиксосаната вилица.

 А може и да значат. Из практиката ми... Имаше едни тарикати, но по-тарикати от лелката, която ми се обясняваше колко точно ми е направена черна магия... Нарочно заливаха една нещастна суеверна женичка с всевъзможни "черномагически" сюрпризи... Играеха и театър, а цената на представлението и струваше всичките и спестявания от няколко хиляди лева. И няколко години системен нарочен организиран тормоз от цяла шайка темерути. Когато се обърна към мен, вече беше съсипана отвсякъде от суеверието си и от тормоза.

 Опитай се да не бъдеш суеверен.
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен fsolbg

Имам ли направена магия?
« Отговор #72 -: 26 Август 2012 00:05:58, Неделя »
theshadow благодаря за съдействието относно осъзнаване на ситуацията;)!
Истината е някъде там...

Неактивен stella75

  • Newbie
  • Jr. Member
  • *
  • Публикации: 63
  • Total likes: 0
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Имам ли направена магия?
« Отговор #73 -: 26 Август 2012 14:58:50, Неделя »
Горката лелка:-). Сама сама се е замряла между шамарите. :-)

Неактивен Krossa

Имам ли направена магия?
« Отговор #74 -: 29 Август 2012 18:03:02, Сряда »
az magiq imam li