ОБСЪЖДАНЕ > СВОБОДНА ЗОНА

Подсъзнателни послания

<< < (2/4) > >>

Libra777:
За да възприемеш едно послание, самото то трябва да е натоварено с някакъв субективен смисъл за теб. Изречени случайни думи от непознат глас на кой знае какъв език на фона на клипче надали ще ти окажат въздействието, което очакваш да имат.
По-лесен и работещ вариант (с думи) е следният: Написваш на едно листче малък брой положителни утвърждения. Нека да бъдат 3-4 неща, но не и повече наведнъж. Слагаш листчето някъде до леглото си и всяка нощ точно преди да легнеш, си ги прочиташ, било то на ум или на глас. След това се отпускаш и заспиваш, оставяйки ума ти да си "плува" и да си "левитира" под емоцията на съчинените от теб изречения, но без много-много да умуваш над тях. [witch]

ScorpioVenus:

--- Цитат на: Libra777 в 13 Юли 2023 21:03:36, Четвъртък ---За да възприемеш едно послание, самото то трябва да е натоварено с някакъв субективен смисъл за теб. Изречени случайни думи от непознат глас на кой знае какъв език на фона на клипче надали ще ти окажат въздействието, което очакваш да имат.
По-лесен и работещ вариант (с думи) е следният: Написваш на едно листче малък брой положителни утвърждения. Нека да бъдат 3-4 неща, но не и повече наведнъж. Слагаш листчето някъде до леглото си и всяка нощ точно преди да легнеш, си ги прочиташ, било то на ум или на глас. След това се отпускаш и заспиваш, оставяйки ума ти да си "плува" и да си "левитира" под емоцията на съчинените от теб изречения, но без много-много да умуваш над тях. [witch]

--- Край на цитат ---


Благодаря ти, Либра! Точно факта, че става въпрос за случайни думи ме накара да се замисля дали не е по-добре да си направя свой запис. А за утвържденията на лист отдавна не съм практикувала. Даже по-скоро за желания го ползвах този метод. Но ми стана интересно защо не повече от 3-4 утвърждения? Може би се енергията се разконцентрира многопосочно?

Цеци_Вихронрав:

--- Цитат на: ScorpioVenus в 11 Юли 2023 10:44:44, Вторник ---А в какво се състои това изстрелване (тъй като съм го виждала в секцията със сиглите), но не го разбирам?
--- Край на цитат ---
Изстрелването се прави с мисъл. При всеки е различно. Аз например си представям желаното като топка енергия която изтласквам с пространството разпръсквайки я като заря.

ScorpioVenus:

--- Цитат на: Цеци_Вихронрав в 28 Юли 2023 21:39:55, Петък ---
--- Цитат на: ScorpioVenus в 11 Юли 2023 10:44:44, Вторник ---А в какво се състои това изстрелване (тъй като съм го виждала в секцията със сиглите), но не го разбирам?
--- Край на цитат ---
Изстрелването се прави с мисъл. При всеки е различно. Аз например си представям желаното като топка енергия която изтласквам с пространството разпръсквайки я като заря.

--- Край на цитат ---


Благодаря ти, Цеци! Много ми харесва способността ти да представяш информацията по лек и достъпен начин.   [witch]

Цеци_Вихронрав:
Ми те тука всичките от учен нагоре и ако си нямаш поне три висши не мойш ги разбра. Еле сенчестия ни администратор като почне, а за девойките с английските им обяснения ми трябва речник. Та гледам редките пъти като вляза да преведа техните умнотии на нормален език.  [crazy]

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия