Отворена дискусия > МИСТЕРИИ

Как да успеем да видим аура?

<< < (2/2)

dracon:

--- Цитат на: Lovespell92 в 18 Ноември 2022 12:58:35, Петък ---Чела съм,че ако се взирам в огледало в себе си ,а зад мен има бяла стена,накрая ще успея да видя аурата си,но до тук все не успявам. Имате ли съвети относно това как да успея? Благодаря

--- Край на цитат ---


Ставаме на няколко метра от човека,трябва да има фон – стена и по възможност да е бял или светъл цвят, отпускаме се максимално, концентрираме се върху челото на обекта, мисловно си представяме, че сме едно цяло, разфокосираме си очите, без да мигаме и аурата се появява. С растенията е същото.
 
 oт друг форум :)


Благодаря за приема!

Solar:
След толкова много взиране в екрани, като погледна хората, всичките са със сини аури.  [lol]  Някой да ми разтълкува какво значи това  :::)

chimera:

--- Цитат на: dracon в 21 Ноември 2022 22:27:59, Понеделник ---Ставаме на няколко метра от човека,трябва да има фон – стена и по възможност да е бял или светъл цвят, отпускаме се максимално, концентрираме се върху челото на обекта, мисловно си представяме, че сме едно цяло, разфокосираме си очите, без да мигаме и аурата се появява. С растенията е същото.
 
 oт друг форум
--- Край на цитат ---

ОХ!  [flirt]

Това е от поредицата псевдо-доказателства. В случая искат да разбъзикат зрението и каквото се види, да се нарочи за "аура". Ама както писаха и по-горе, такова чудо "аура" няма.

Някъде из форума другият админ нагледно беше обяснил нещата защо е феномен от сферата на физиката, а не е нищо от това, което му се приписва от разни псевдота. Не е само кирлиянова фотография, още имаше, при определени условия е оптично явление. Ще потърся, ако намеря къде беше темата с обясненията. И ще ги постна тука.

chimera:

--- Цитат на: Solar в 22 Ноември 2022 19:03:11, Вторник ---След толкова много взиране в екрани, като погледна хората, всичките са със сини аури.    Някой да ми разтълкува какво значи това 


--- Край на цитат ---

Точно казано!

chimera:
Ето го обяснението на другия админ, за което писах по-горе:

КЛИК

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия