Автор Тема: Техники за управление на енергията за начинаещи  (Прочетена 4506 пъти)

Неактивен Toxik83

  • Специален достъп
  • Newbie
  • *****
  • Публикации: 21
  • Total likes: 6
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Техники за управление на енергията за начинаещи
« -: 14 Ноември 2022 15:51:00, Понеделник »
Здравейте! Аз съм Ангел на 39.От дете се интересувам от магии и окултното и до преди 3 месеца съм гледал на Таро с различен успех.Спрях поради семейни причини.Докато прочетох мнението на Shadow за управление на енергията смятах, че с ритуали се концентрира и насочва енергията в определена посока, но явно съм грешал.Затова създадох тази тема като по-опитни да предложите ефективни.Благодаря!

Неактивен Astaroth

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 305
  • Total likes: 95
  • Karma: +45/-0
    • Профил
Re: Техники за управление на енергията за начинаещи
« Отговор #1 -: 15 Ноември 2022 11:53:02, Вторник »
Енергията се контролира и насочва от този който я използва, тоест от човека, не от ритуала... Ритуала е способ за достигане на определено състояние, позволяващо на човека да контролира и насочва енергията. А техники за управление на енергията... Изтока и неговите традиции имат какво да предложат в това отношение...
"Именно защото не търси признание, то не може да му се отнеме..."

Неактивен Toxik83

  • Специален достъп
  • Newbie
  • *****
  • Публикации: 21
  • Total likes: 6
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re: Техники за управление на енергията за начинаещи
« Отговор #2 -: 15 Ноември 2022 12:31:54, Вторник »
Благодаря!

Неактивен chimera

  • Админ
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 518
  • Total likes: 69
  • Karma: +10/-0
    • Профил
Re: Техники за управление на енергията за начинаещи
« Отговор #3 -: 16 Ноември 2022 09:54:33, Сряда »
Цитат
Докато прочетох мнението на Shadow за управление на енергията смятах, че с ритуали се концентрира и насочва енергията в определена посока, но явно съм грешал.Затова създадох тази тема като по-опитни да предложите ефективни.Благодаря!

@ Toxik83 Целият форум е с такава насоченост. Ако такива неща те интересуват, добре дошъл сред нас.  :)

Имаме закрити секции, в които има много техники. За да получиш обаче достъп до тях, трябва да те видим админите що за птица си. Демек, участвай по другите теми във форума, за да си изградим преценка, после дай заявка за достъп до практикумите по тази тема: КЛИК.

Неактивен Toxik83

  • Специален достъп
  • Newbie
  • *****
  • Публикации: 21
  • Total likes: 6
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re: Техники за управление на енергията за начинаещи
« Отговор #4 -: 16 Ноември 2022 10:43:31, Сряда »
Аз съм опитвал и това със сигилите като по-млад..не стана...опитвам се да разбера и причините..


Неактивен Solar

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 286
  • Total likes: 166
  • Karma: +27/-1
  • "Better a witty fool than a foolish wit." - W.S.
    • Профил
Re: Техники за управление на енергията за начинаещи
« Отговор #5 -: 16 Ноември 2022 22:48:42, Сряда »
Здравей и добре дошъл! [yu]


Относно сигилите, моите практики също не са се увенчавали с кой знае какъв успех досега. Лично при мен може да се дължи на факта, че креативността ми, ако изобщо имам такава, е доста закърняла и в съотношение с натурата ми на перфекционист се оказва, че е фатална комбинация за сигилови рисунки. Тези драсканици на листа ме подлудяват и никога не стигам до вариант на сигил, който да ми харесва. Пък ако ми харесва, не мога да го "забравя", което, доколкото съм наясно, е ключово при тези практики.
Но ако просто си запиша нещо на лист - било то изречение, било то ключова дума, и го изгоря - ми, получава се. Не е сигил, но пък съм открила, че ми върши работа. (Ако това си има точно наименование, просветлете ме.)
"If you hold me without hurting me, you'll be the first who ever did."

Неактивен Toxik83

  • Специален достъп
  • Newbie
  • *****
  • Публикации: 21
  • Total likes: 6
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re: Техники за управление на енергията за начинаещи
« Отговор #6 -: 17 Ноември 2022 17:37:26, Четвъртък »
Благодаря! Предполагам че изгарянето е нещо като ритуал,който действа на психиката.Оттам нататък вече е лесно :)

Неактивен chimera

  • Админ
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 518
  • Total likes: 69
  • Karma: +10/-0
    • Профил
Re: Техники за управление на енергията за начинаещи
« Отговор #7 -: 20 Ноември 2022 08:58:02, Неделя »
Аз съм опитвал и това със сигилите като по-млад..не стана...опитвам се да разбера и причините..


Дадох ти достъп до секциите с практикумите. Би трябвало вече да ги виждаш като съдържание и да влизаш в тях без проблем. Добре дошъл и в тях.

Неактивен Toxik83

  • Специален достъп
  • Newbie
  • *****
  • Публикации: 21
  • Total likes: 6
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re: Техники за управление на енергията за начинаещи
« Отговор #8 -: 20 Ноември 2022 09:29:40, Неделя »
Благодаря!