Отворена дискусия > ТЪРСЯ ПОМОЩ

Халюцинации?

<< < (2/3) > >>

Solomon:

--- Цитат на: Solar в 11 Август 2020 21:53:01, Вторник ---Но странното за мен е фактът, че се е случвало само два пъти. Била съм и по-стресирана, но нищо подобно не ми се е случвало.
--- Край на цитат ---
Редно е да спомена, че нещата не се случват така. Тоест няма такава зависимост като си много стресирана задължително да изживяваш това, което описваш и като си малко стресирана задължително да не го изживяваш...Много е вариабилно...
Почти съм сигурен, че и Сянката ще се съгласи, че е по-скоро стрес отколкото нещо друго, защото все пак ти се е случвало само два пъти...ако се случва много често, тогава вече е проблем...А бе...не се стресирай излишно. :)

Solar:
Благодаря много за информацията.  :)

Libra777:

--- Цитат на: Solar в 11 Август 2020 20:41:25, Вторник ---Много благодаря за предложението, но не знам колко удачно ще е да търся професионална помощ, имайки предвид, че това се е случвало само два пъти.

--- Край на цитат ---
В такъв случай не се притеснявай и не му отдавай излишно внимание...

Solar:
Благодаря :)

INFP:
И аз съм имал подобни преживявания. Включително зрителни халюцинации. Понякога просто образите от съня остават отпечатани на ретината ни няколко мига след като се събудим. Виждал съм хора в стаята си, усещал съм че ме лазят въображаеми насекоми, будил съм се с викове мислейки си, че някой ме преследва. Между другото тези преживявания почнаха след като един бръмбар наистина ме полази по главата докато заспивах. Може това да е отключило нещо - все пак съм с фина психика.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия