Автор Тема: Предсказване на бъдещето.  (Прочетена 17119 пъти)

Неактивен posleden

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2695
  • Total likes: 115
  • Karma: +85/-0
    • Профил
Re: Предсказване на бъдещето.
« Отговор #30 -: 3 Януари 2021 21:12:12, Неделя »
 :)
Не нося броня.
Не всеки, който скита, е изгубен.
Не съм магьосник - тук съм само за цвят.

Неактивен Solomon

  • бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1692
  • Total likes: 200
  • Karma: +94/-2
    • Профил
Re: Предсказване на бъдещето.
« Отговор #31 -: 4 Януари 2021 03:02:52, Понеделник »
Ако това беше информация, която не трябва да се споделя, то ти трябваше да напишеш така.
Мне, особено в случай, че не бива да се пише, нямаше дори да спомена, че не трябва да се пише. Идеята е да е тайно, а не да се имитира потайност...:)
Моят проблем с "във форума е" е, че по никакъв начин не ме насочи къде във форума е.
Ти не ме пита къде е...искаше да ти разясня, което нямаше как да направя, та съвсем набързо ти посочих къде точно мисля, че съм го писал...уви не съм го писал...


Ако нямаш намерение да доразработваш идеите си, няма смисъл да ги пускаш в пространството.
На някои им е нужна само светлинка, за да се насочат в правилната посока...Аз ти светнах...нямах време да ти грея...все пак всеки си има своите натоварености...:)
Магията е само наука, която все още не разбираме...

Неактивен Solomon

  • бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1692
  • Total likes: 200
  • Karma: +94/-2
    • Профил
Re: Предсказване на бъдещето.
« Отговор #32 -: 4 Януари 2021 03:04:44, Понеделник »
Ами, отговорът ми в дневника на Феникс беше такъв, защото исках да те насоча към правилният отговор, вместо да давам нещата наготово...това - широка практика във форума

 [lol]


Ти хич недей да се смееш, защото ти си главният, който пуска някоя друга мушичка и после гледа сеир... [yahoo] [wizard]
От тебе се уча на тези работи...той и Сянката не е по-назад, но поне на него от време на време му идва музата и понаписва...а Цецито направо си провокира мозъците ни с абсурдизмите дето ги пуска понякога, ей тъй на шега, да пробва как ще реагираме... ама кой да се усети... [tommy]
Магията е само наука, която все още не разбираме...

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 146
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Предсказване на бъдещето.
« Отговор #33 -: 4 Януари 2021 07:27:03, Понеделник »
Я,виж ти форумът се съживи.Това е супер.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен posleden

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2695
  • Total likes: 115
  • Karma: +85/-0
    • Профил
Re: Предсказване на бъдещето.
« Отговор #34 -: 4 Януари 2021 09:52:10, Понеделник »
Ти хич недей да се смееш, защото ти си главният, който пуска някоя друга мушичка и после гледа сеир... 
От тебе се уча на тези работи...той и Сянката не е по-назад, но поне на него от време на време му идва музата и понаписва...а Цецито направо си провокира мозъците ни с абсурдизмите дето ги пуска понякога, ей тъй на шега, да пробва как ще реагираме... ама кой да се усети...
  Соломон е прав - така се държи Последен. Но тази практика е много стара, кара те да се взреш в указаната посока. Може да видиш и повече от показващият. Иначе всеки поискал разяснение, го получава лично.
Не нося броня.
Не всеки, който скита, е изгубен.
Не съм магьосник - тук съм само за цвят.

Неактивен posleden

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2695
  • Total likes: 115
  • Karma: +85/-0
    • Профил
Re: Предсказване на бъдещето.
« Отговор #35 -: 4 Януари 2021 10:00:42, Понеделник »
Да бъде мир! [drink-smiley]
Не нося броня.
Не всеки, който скита, е изгубен.
Не съм магьосник - тук съм само за цвят.

Неактивен Solar

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 286
  • Total likes: 166
  • Karma: +27/-1
  • "Better a witty fool than a foolish wit." - W.S.
    • Профил
Re: Предсказване на бъдещето.
« Отговор #36 -: 4 Януари 2021 10:04:52, Понеделник »
Бях написала цял роман, но понеже не искам да провокирам допълнително спорене от твоя страна (тук поне), го изтрих. Няма смисъл хем аз да се хабя, хем ти. Нито ти ще ме разбереш, нито аз теб. Безсмислено е. Както казва Последен - мир да е.
"If you hold me without hurting me, you'll be the first who ever did."

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Предсказване на бъдещето.
« Отговор #37 -: 6 Януари 2021 21:49:01, Сряда »
Докато четях коментари и реплики между Солар и Соломон изгубих темата...
Ама Солар все пак повдигна добри въпроси и май да взема да отговоря...
Солар, разбирам че искаш всяка тема да е изчерпателна и с много подробности, но уви не става. И не става, защото ние се учим в движение. Отделно всеки възприема енергията по различен начин и съответно начинът му да я насочи е различен.
Магията не е рецепта за юфка примерно, че да ти кажа, вземи токова брашно, толкова суроватка, меси, точи и т.н.
Магията е управление на енергия, най-вече на собствената ни и всеки я усеща по свой си начин.
Да вземем едно просто ясновидство. Един вижда картини, друг чува глас, аз го получавам наготово в главата си, а имахме една дама във форума която за патерица ползваше не карти, а нумерология и докато си играе с числата виждаше бъдещето.
Наскоро докато си говорихме със Соломон установихме, че сливането го правим по различен начин.
Друг път пък докато му давам загадки ( разбирай непълна информация) да го видя как  как ще се справи (винаги се справя блестящо) на мен самата ми "светва" как нещо може да стане по-лесно или как друго дето го зная на теория, но не го мога при мен става по друг начин. И всичко защото аз усещам енергията различно от този който е описал дадена практика.
А колкото до това, че един модератор и админ трябва да знае кое къде го пише във форума... Ами това само Сянка го помни, аз ползвам търсачката, защото не помня кое къде съм писала. :)
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Solar

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 286
  • Total likes: 166
  • Karma: +27/-1
  • "Better a witty fool than a foolish wit." - W.S.
    • Профил
Re: Предсказване на бъдещето.
« Отговор #38 -: 9 Януари 2021 17:10:26, Събота »
Да, Цеци, разбирам те и съм съгласна. Аз обичам подробно разработени становища, защото не само ми предоставят повече информация за възприятията на човека спрямо магията, но и защото ми е по-лесно да се уча от тях. Всичко е строго индивидуално, да, но така мога да съпоставя преживяванията на някого другиго с моите. Това най-малко ми позволява да "открадна" нечия техника и да опитам да я приложа. Може и да не ми се получи, да не е моят начин, но поне ще съм опитала. А не мога да опитам, ако нямам базата. Затова постоянно ви надувам главите да е по-изчерпателно. Но не всеки има времето, което също разбирам.
"If you hold me without hurting me, you'll be the first who ever did."

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Предсказване на бъдещето.
« Отговор #39 -: 9 Януари 2021 18:39:29, Събота »
Затова постоянно ви надувам главите да е по-изчерпателно. Но не всеки има времето, което също разбирам.
Аз трудно се хващам да пиша теми, но пък ако някой отвори тема и зададе конкретни въпроси споделям своя опит.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен