ОБСЪЖДАНЕ > СВОБОДНА ЗОНА

Енергията

<< < (2/4) > >>

Цеци_Вихронрав:
Ето ти теми по които можеш да пишеш за енергията:
ТУК, ТУК и ТУК.

ИВО:
има и нещо друго че темите повечето са стари и кой ги чете и т.н а и да не забравяме факта че споделям работи през които съм минал видял и практикувам а не като някой хора от нета копирват и слагт тук не е ли така  ?

Цеци_Вихронрав:
Не не е така...
Темите и да са стари, като се пише ново мнение по тях излизат на първа позиция във форума и подхващаме дискусията наново.
И в нашпият форум не се толерира копи-пейса. Админите ни трият директно копирани от нета мнения и тук остават само нашите си лични такива. И ако се зачетеш по темите ще видиш, че всеки споделя нещо преживяно лично и изводи до които е стигнал от преживяното.

ИВО:
добре за да не отварям нова тема би ли ми помогнала с един мой въпрос на който не мога да намеря отговор 2 дена подред сънувах един и същи сън се едно съм в рая едни планини и т.н и съня се развива както в първия път след година вече пак сънувам същият сън да знаеш нещо по въпроса ?

Цеци_Вихронрав:
Проследи какво ти се случва всеки път след този повтарящ се сън.
Аз такива повтарящи се сънища им казвам грамофонни. Миналата година в продължение на месеци сънувах все един и същ сън. Накрая се светнах, че умът ми иска да ми покаже решение на даден проблем, но като не знае как го прави със сънища.
Май не го обясних много научно, но тук Сянка е по научните обяснения, така че разчитам утре той да го дообясни и като учен и като психолог.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия