ОБСЪЖДАНЕ > СВОБОДНА ЗОНА

Енергията

(1/4) > >>

ИВО:
Здравейте ! понеже не можах да намеря такава тема поне аз свързана с енергията реших да направя собствена. Някога задавали ли сте си въпроса какво представлява нашето тяло , нашата енергия освен за работа задължения и т.н за какво можем друго да е използваме как да е презаредим и как да е превърнем в нещо много добро. Има най-различни отговори на тези въпроси но аз искам да споделя моите знания с вас по тези въпроси.
1.Нашето тяло - нашето тяло какво е всъщност на какво се дължат разболяванията ни и т.н отговора е много лесен.Това всичко се дължи на нашите чакри, когато една от нашите 7-те чакри е засегната физичното ни състояние започва да се изтощава и веднага търсим лекарска помощ защото не ни остава друго но колко ли от вас знаят че когато се разболеем не трябва да стоим под завивките и да се тъпчем с лекарства защото реално даваме шанс на чакрата да засегни и другите чакри за това по този въпрос от личен опит ви го казвам колкото и да ви е зле не стойте под завивките ами излезте на вън може и да е за 5 минути но не се застоявайте на едно място измислете си някакво занимание знам че ви звучи не реално но е така!
2. Нашата енергия - понеже не съм много сигурен дали някой ще го заинтересува тази тема за това как да използваме нашата енергия и как да помагаме на други хора с нея ще направя отделна тема ако видя че има интерес.
3. Как да презаредим нашата енергия - енергията ни не се презарежда само чрез сън можем да е презаредим и по много други начини примерно сред природата в балкан или гора или пък да изпием едно кафе сами да си отпуснем мозъка да не мислим за нищо а само за сладостта на кафето и т.н има най-различни начини за презареждане на енергия но както казах по горе ако има интерес ще направя нови теми за всичко което ви интересува затова давайте вашите мнения в коментари Благодаря ви !

posleden:

Цеци_Вихронрав:
В целият форум, във всяка една от темите ни се говори за енергия. Магията е управление на енергия и най-вече собствената ни.
Препоръчвам ти първо да изчетеш свободна зона и после да отваряш нови теми. Не за друго, но така става едно лудо дублиране и админите после се виждат в приключение докато ги съберат.

ИВО:
да сигурно си права но един човек знае едно друг друго защо и аз да не споделя с хората това което аз знам и мога ?

Цеци_Вихронрав:
Не казах да не споделяш, а да разгледаш темите и да го направиш по съответната тема.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия