Отворена дискусия > ОБЩО

Коментари по LIBER MMM

(1/6) > >>

Цеци_Вихронрав:
Ако правилно съм разбрала излиза, че хаос магията си е буквално хаос... Т.е. взето то всякъде по малко, добре разбъркано и подправено и ето ти хаос магия.

theshadow:
Цеци_Вихронрав, от една страна - да... А от друга- една от парадигмите е, че самата Вселена всъщност не е толкова подредена реално, а е хаос... Залагането на хаоса е нещо като опит да се обоснове мнение, че процесите във Вселената не може изцяло да се опишат със средставата на математическото познание... И е така... До някъде... Според мен- математическото познание чудесно си се допълва от нематематическото такова без да е наличен някакъв конфликт между двете...

Цеци_Вихронрав:
Защо да го изгарям или унищожавам? Аз просто забравям какво точно значи и си стои и отлежава нарисуван в някой тефтер.

theshadow:
Цеци_Вихронрав, както писах- такава е идеята на Остин Спеър... А ако не те влече да го изгаряш или унищожаваш- не пречи... Даже и частта със забравянето не е задължителна... Единственото, което е от значение, това е, да се сведе символа до несъзнаваното- за което всъщност разни начини... 

Цеци_Вихронрав:
Ахам... Разбрах. Довечера ще пиша в дневника си.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия