Автор Тема: Бар "Хаос от слънчева магия"  (Прочетена 3260 пъти)

Неактивен Цеци_Вихронрав

• Обсебена
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • Публикации: 9188
    • Профил
Re: Бар "Хаос от слънчева магия"
« Отговор #45 -: 18 Май 2018 12:57:41, Петък »
Сянка, всеки божи ден пращаме не камион, а тир с ремарке за София и зареждаме веригите.  Набутай се в някоя Била и поискай селски хляб с лимец, нутрипан с киноа или  нутрипан с чия. Аз съм им фен и на трите хляба, а киноато е с толкова видове семенца и така вкусен, че мога да отразя един хляб ей-така за удоволствие...
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен theshadow

• Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • Публикации: 5574
    • Профил
« Отговор #46 -: 18 Май 2018 13:12:02, Петък »
Ще проверя Била... А нещо по без чия и киноа и прочие има ли? Че аз такива чуждестранности, таковата, не съм по тях...
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Цеци_Вихронрав

• Обсебена
  • Global Moderator
  • Hero Member
    • Профил
« Отговор #47 -: 18 Май 2018 17:05:52, Петък »
Има... Селски с лимец или само селски.
 Последен

Неактивен theshadow

• Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
    • Профил
« Отговор #48 -: 18 Май 2018 19:22:53, Петък »
Значи се уредих...  [yahoo]
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен theshadow

• Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
    • Профил
« Отговор #49 -: 19 Май 2018 06:47:45, Събота »
Добро утро на всички... Време за кафе... Този път- магическо... За кой облаци, за кой слънце, за кой луна и звезди... Само дъжд не зная предизвиква ли... Но предполагам, че с малко допълнителна магическа преработка- ще се получи...  [wizard]

Неактивен Solomon

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Публикации: 1091
    • Профил
« Отговор #50 -: 19 Май 2018 12:32:41, Събота »
Добро утро ! Благодарим, Сянка !  [wizard]
Магията е само наука, която все още не разбираме...

Неактивен theshadow

• Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
    • Профил
« Отговор #51 -: 20 Май 2018 07:06:04, Неделя »
 [kaffe] Поредният слънчев ден... И де да имах и почивка, но уви... Пия кафето на екс почти и съм по работа...

Неактивен Цеци_Вихронрав

• Обсебена
  • Global Moderator
  • Hero Member
    • Профил
« Отговор #52 -: 20 Май 2018 07:43:33, Неделя »
Добро утро!
Да се жалвам преди да я метна...
Вчера при двама мъже аз къртих мазилка на тавана и добре, че имам приятели да одарят едно рамо, че цял ден нямаше да я свърша. На края обаче... Идва си мъж ми, оглежда тавана и казва, че то хубаво сме изкъртили и изхвърлили натуриите, но поне да бях измела хубаво тавана и да бях го подредила, че и вечеря да бях наготвила и пералня да бях пуснала, а не само на него да чакам... И познайте как в секунди ми поникнаха рога и копита, а дяволската ми опашка стана 2 метра и плющеше като камшик.  [devil] Строих двете говеда, казах им, че до второ пришествие няма да готвя и че докато не си свърша всичката мъжка работа по къщата да не ме чакат да върша женската.
След малко допивам кафето и се мятам да доразчиствам...
 Последен

Неактивен theshadow

• Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
    • Профил
« Отговор #53 -: 20 Май 2018 09:25:34, Неделя »
Права си... Те да я свършат, щом така стоят нещата...  [yes]

Неактивен theshadow

• Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
    • Профил
« Отговор #54 -: 21 Май 2018 06:04:05, Понеделник »
Добро утро... Тази сутрин дори котките искат да пият кафе в Бара... Или поне интернет така разправя...  [umnik] 
(клик върху гифа и картинката оживява- магията е като по Хари Потър  [wizard] )...

Неактивен listentothewild

• Практици
  • Hero Member
  • Публикации: 966
    • Профил
« Отговор #55 -: 21 Май 2018 11:15:23, Понеделник »
Добро утро и от мен! Нека пийнем кафенце... Магическо!  :)

Сянка, Добруджанският ни хляб е наистина много вкусен. Аз ям рядко и именно по тази причина - че има няколко, дето са вкусни и други, които... ами нямат същия вкус.  :D  Пък рядко (в близост до вкъщи, из магазините) се намира хубав, селски хляб.
Спомням си като учех в Търново, в близост до квартирата имаше едно малко магазинче и там носиха много хубав нашенски хляб. Научих ги какво да ядат колегите.  :D 

Цеци_Вихронрав, ами че ти телефон нямаш ли?! Аз не дойдох да те видя, че... хем се успах от нощна вчера, хем като беше още рано викам да не те събудя. На следващата почивка те чакам!

Неактивен theshadow

• Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
    • Профил
« Отговор #56 -: 22 Май 2018 17:00:16, Вторник »
Добавих онзи изскачащ прозорец (долу на форума) - за бисквитите, дето го искат по закон... Най-накрая...  [umnik] 
Моля да тествате дали всичко по форума работи... Ако искате да тествате изскачащия прозорец, излезте си от профила, да сте анонимни и скролнете най-надолу на страницата и се оглеждайте за нещо черно с бели буквички...

И моля някой да сипе нещо по-таковата силно за пиене, че покрай тези законови промени, визирам GDPR и подобно, дето глобата за неспазване започва от 5000 лв нагоре... Не ми понасят... Изобщо... Имам нужда от напиване от мъка...  [alco]

Неактивен Solomon

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Публикации: 1091
    • Профил
« Отговор #57 -: 22 Май 2018 19:51:33, Вторник »
Моля да тествате дали всичко по форума работи... Ако искате да тествате изскачащия прозорец, излезте си от профила, да сте анонимни и скролнете най-надолу на страницата и се оглеждайте за нещо черно с бели буквички...
Да, работи. :)
Не разбирам какво толкова правят с тази информация...
Магията е само наука, която все още не разбираме...

Неактивен theshadow

• Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
    • Профил
« Отговор #58 -: 22 Май 2018 21:04:20, Вторник »
Соломон, аз също не разбирам... Но ако се вярва на древната мъдрост, че каквото и да ни разправят, все ще става дума за пари... Сигурно пари се изкарват от някои хора по този начин...

Неактивен theshadow

• Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
    • Профил
« Отговор #59 -: 24 Май 2018 07:24:02, Четвъртък »
Добро утро и честит 24 май! Днес е ден за култура и за писменост! Нека да почетем празника подобаващо...

Но преди това- време е за кафе... Вземайте докато часовникът не се е развалил...