Автор Тема: Магия  (Прочетена 13597 пъти)

Неактивен rasko12

Магия
« -: 2 Юли 2013 23:43:52, Вторник »
Първо искам да си опиша живота до тук. Роден съм 1969г. майка ми почина 1982 всичко ми вървеше добре много приятели роднини познати и всички ни уважаваха и мога непресилено да кажа обичаха.Но идва казармата и аз отивам баща ми се запознава с една особа и от там тръгват нещата надолу ожених се 1993 сина ми сероди 1997 като едно дете изгубих след раждането от 1992 почнах да играя комарв началото много последоста по рядко сега един два пъти в годината за дребни пари но не ми етам проблема а друг2001 серазделих с жена мидете то остана примен дълго време не исках сериозна връзка 2007се запознах с една жена по голяма от мен с 5 г но аз исках така защото си виках аз съм се находил тя предполагам също и така нещата вървяха добре почнах работа после се опитах собсвен бизнес и така 3 години и след това крах виждах ме се с нея но вече не живех при нея започна да ме лъже за някой неща аз я хващах за други и така но през всичките години до тук изгубих всички приятели познати даже и най близките ми роднини и сега ви казвам защо се съмнявам че имам някакво негативно влияние както си спя една нощ скачам отивам в кухнята отварям знам че грозно чантата на приятелката на баща ми и намирам едно листче на което е написано моето име а след това думите приятели игри стройтелство ходил съм приврачки лечители ходжи едни ми казват че имам магия други лоша карма от страна на майка ми а трети че нямам нищо и в момента положението е следното не мога да си намеря работа седа си в къщи повечето време помагам на баща ми и детето какво и да захвана стигне до някъде и пак отначало с тази моя приятелка съм решил да преключа защото само секараме и така има и други неща но ако почна да ги описвам ще много дълго и предполагам отегчително за вас та искам да ви попитам за вашто мнение с това което описах до тук
lokolo

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Магия
« Отговор #1 -: 3 Юли 2013 01:35:03, Сряда »
Quote (rasko12)
от 1992 почнах да играя комарв началото много последоста по рядко сега един два пъти в годината за дребни пари но не ми етам проблема
Той целият ти проблем от там е почнал. Алкохол. наркотици и комар е най-сигурният начин да загубиш близки и приятели. При теб е комар и ти не само не си се отказал, а даже не го смяташ за проблем. Не казваш и докато си живял при тая жена къде е било детето ти, оставам с впечатлението, че са го гледали баща ти и приятелката му. Мисля, че вместо да търсиш кой и за какво ти е направил магия (нямаш направена такава), трябва да се вземеш в ръце, да си намериш работа (за мъжете все още е по-лесно да си намерят), да бъдеш добър баща и нещата ще се наредят. Това е единственият начин да спечелиш уважението на околните и да си върнеш загубените приятелства, а и да спечелиш нови.
 Извинявай, че съм толкова груба, но имам приятел, който заради комар загуби всичките си приятели и по същия начин като теб търси вината в магии и др. глупости без да се осъзнае, че сам си е виновен.
 Почни да работиш върху себе си и си вземи живота в ръце! Успех!
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен rasko12

Магия
« Отговор #2 -: 3 Юли 2013 09:20:22, Сряда »
Благодария ви
lokolo

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Магия
« Отговор #3 -: 4 Юли 2013 23:28:51, Четвъртък »
Май и аз заимах нужда от помощ. Става въпрос за най-добрата ми приятелка с която сме заедно от деца. От май 2011 г. насам и се случват един куп неприятности свързани със злополуки и смърт почти всеки месец. Колкото и да не съм суеверна се замислям може ли чак пък толкова случайности една след друга? Всъщност до днес не бях се замисляла - тя също. Но на шефката и и направило впечатление, че около нея само болест и смърт и тя все оплаква някого. Ето и няколко примера: Преди 2г. говорихме двете за наша приятелка която се увлече по секти и си провали живота и само няколко дни след това тя почина от рак. На годината от смъртта и си мослехме как ли го преживява майка и и само няколко дни след това разбрахме, че се е самоубила. Това за мен е чиста случайност, но... Месец след това приятелката ми поиска да отсекат едно дърво в двора и и докато чакал дърварите мъжът и губи съзнание и пада по очи на плочника и си разбива главата. Оцелял благодарение на Белла (кучето им) която го обърнала по гръб и облизала кръвта която запушвала носът и устата му. Лежа доста време в болница. След това поиска да прати родителите си на почивка, но майка и се разболя и едва оцеля (за 3 месеца и слагаха 2 пъти стендове). Накара баща си да се подложи на операция за която лекарите настояваха и той почина на операционната маса. Тази зима взе майка си при себе си (тя живее във Франция) и в момента в който се върна (майка и) в България се разболя и отново се налага да и слагат стендове - тоя път в главата.
 Това са само част от случките около нея, а те са за 2г. около 20 подобни. И най фрапиращата която още не мога да възприема е от последният понеделник. Сутринта си говорихме по телефона. Сподели, че девет дена преди това са били инжекция (умъртвяваща) на партньора на Белла защото бил неизлечимо болен и се мъчел. Белла ми скимтя по телефона. Тя някак ме усеща и винаги така прави. Изкомандвах я да донесе "Цецито". Това е един гумен зелен крокодил кръстен на мен. Тя го донесе на приятелката ми и беше пусната на двора да си играе. Само 2-3 часа след това приятелката ми ми звънна, че намерила Белла нанизана на арматурно желязо. Тея железа са в такова забутано място на двора в което кучето не ходи да играе. А желязото се е забило точно м/у очите и. Все едно с всичка сила е бягала с/у него и се е нанизала сама. Като я завели в болница, ветеринаря казал, че е в мозъчна смърт и я е умъртвил с инжекция.
 Май стана много дълго, но наистина не зная какво да мисля. И двете мислим, че около нея няма някой който да иска да и навреди или пък да е в състояние да направи магия. Единствения човек който и двете не понасяме е гаджето на дъщеря и. Един грозен португалец, който освен липсата на такт, култура и обноски е и комарджия и проиграва всички пари на дъщеря и. Тя се хвана с него точно преди 2г. От тогава се разделят и събират час по час и подлудяват всички със глупостите си.
 Няма да се увличам в повече подробности, но моля ви помагайте. Наистина до сега не се бях замислила, че неприятностите валят една след друга. И двете бяхме заети просто да решаваме проблемите доколкото можем.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен tattul

Магия
« Отговор #4 -: 6 Юли 2013 10:44:36, Събота »
cecivalchanova, може ли да го оформиш като въпрос?
Време е за приключения, сладки забавления.
 С кучето Джейк, с човека Фин, към непознатото вървим)))))

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Магия
« Отговор #5 -: 6 Юли 2013 11:48:39, Събота »
Въпросът е какво става, че вече 2 год. около приятелката ми има само болест и смърт? Магия ли има или просто стечение на обстоятелствата? И все пак как може за 2 год. толкова често все болести, смърт, катастрофи?
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Aton

Магия
« Отговор #6 -: 6 Юли 2013 13:07:05, Събота »
cecivalchanova, едва ли твоята приятелка е засегнала някой толкова много, че да й причини всичко това .По скоро лоша серия.Ако си играла на рулетка......може топчето последователно да спре 15 пъти на черно.Е...и в живота понякога е така.
Най-същественото е невидимо за очите...

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Магия
« Отговор #7 -: 7 Юли 2013 00:52:44, Неделя »
Aton, и аз не вярвам някой около нея да иска да и навреди. Това за лошата серия ми мина през ума, но пък 2г.? Сигурно има начин да се спре тази "лоша серия", само да го науча какъв е...
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Aton

Магия
« Отговор #8 -: 7 Юли 2013 03:12:10, Неделя »
Има....ако притежаваш „копието на съдбата“  wink !
Най-същественото е невидимо за очите...

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Магия
« Отговор #9 -: 7 Юли 2013 04:17:16, Неделя »
Това го чувам за първи път. Що за чудо е „копието на съдбата“?
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Jokera

Магия
« Отговор #10 -: 7 Юли 2013 09:38:49, Неделя »
Копието с което е пронизано сърцето на Исус Христос на кръста. Казват, че който го притежава владее света. Твърди се, че Хитлер го е притежавал.А колкото до черната серия и аз мисля,че е това. И не само 2 години. smile Ако въртим рулетката непрекъснато за период от 100 години примерно, възможно е да имам момент когато топчето ще попадне 85 или 100 пъти подред на черно.
 "Черен лебед" както казва Насим Талеб. smile
Магията не е нещо което правиш, магията е нещо, което си ти.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Магия
« Отговор #11 -: 7 Юли 2013 16:38:36, Неделя »
Добре, явно нямам „копието на съдбата“. Какво да правя от тук нататък, за да разваля тази черна серия?
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Магия
« Отговор #12 -: 7 Юли 2013 17:56:52, Неделя »
Quote (Jokera)
Казват, че който го притежава владее света. Твърди се, че Хитлер го е притежавал.


 Jokera
, казват го това, да, например в един филм, за един библиотекар... Ако не ме лъже паметта, таковата... Хубав филм беше... "Библиотекарят 1: в търсене на копието"- нещо такова май му беше името на филма.

 А ако ще отидем от времето преди на някой създател на филм да му хрумне - има такъв апокриф, че има копие на съдбата. Апокрифите са лъжи, писани в стила на библията и не са част от библията. То и самата библия е лъжа, но това е друга тема.

 Ако още веднъж те хвана да спамиш, ще те банна.
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Магия
« Отговор #13 -: 7 Юли 2013 17:58:44, Неделя »
cecivalchanova, подобното привлича подобно. Пътят към разваляне на лошата серия от стечение на обстоятелства е като човек започне да оценява хубавото около себе си, да го предизвиква да се случва.
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Магия
« Отговор #14 -: 7 Юли 2013 21:59:12, Неделя »
Благодаря ти, theshadow! След смъртта на баща и, приятелката ми направи нервна криза и изпадна в депресия. Съвсем до скоро беше на успокоителни и сега злополуката с кучето я срина, но тя е силен характер и вярвам, че ще се съвземе. А аз ще направя всичко, за да и върна ентусиазма и любовта към живота. Да се надяваме, че това ще прекъсне лошата серия от случки.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен