Автор Тема: Магия  (Прочетена 13609 пъти)

Неактивен moonson

Магия
« Отговор #15 -: 18 Февруари 2014 10:42:18, Вторник »
здравейте чудех се изобщо да пиша тъй като при логиката няма място за магия но вече не мога да кажа нищо за случващото се в живота ми. Когато учих всичко си беше наред без проблеми започнах работа преди година и половина и отам вече започнаха белите парво си счупих малкия пръст след 3 месеца си счупих китката а след още 3 си смазах пръстите и все си виках невнимателен съм може би както всеки казва и тъкмо се бях примирил с очевидния факт та след още 3 месеца тоест днес брат ми влезе у болницата заради гърлото пък вчера почти цял ден бяхме заедно и му нямаше нищо та като прегледах датите осазнах че всичко е с точна разлика от 3 месеца и 3 дни доста бях изненадан и логиката не ме отвежда до никъде и искам да знам просто какво може да е

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Магия
« Отговор #16 -: 18 Февруари 2014 17:09:25, Вторник »
moonson, Лия ти дава правилен съвет. Преди година моя приятелка имаше подобен проблем. Само че при нея на всеки 3 месеца тя или неин близък претърпяваха сериозни злополуки, някой и с фатален край. Попитах тук във форума и ми казаха, че явно е такъв "черен" период. А Сянката ме посъветва приятелката ми всяка сутрин да си припомня всички хубави неща които има в живота си и всеки ден да търси повод да се зарадва на нещо от сърце. Това е на принципа "Подобното привлича подобно". Първите седмици и звънях всяка сутрин да и напомня и всяка вечер да я питам на какво се е зарадвала днес. Само месец след това серията от злополуки прекъсна.
 Започни и ти така и нещата ще се наредят. И после да пишеш и да споделиш. wink
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен