Автор Тема: Имам ли направена магия- н-та част  (Прочетена 63262 пъти)

Неактивен Sekhmet

Имам ли направена магия- н-та част
« -: 14 Юни 2013 11:57:59, Петък »
Здравейте smile !
 Преди около месец присаждах цветята вкъщи в по-големи саксии и в едната намерих плат, сгънат като пашкул. От пръста и влагата беше почнал да изгнива и не можах да разбера, какво точно е имало вътре. Изхвърлих го в река и се опитах да забравя. От известно време, обаче, семейният живот ми е пълна катастрофа, днес част от тавана се срути на сантиметри от главата ми и не знам, какво да мисля.
 Ще се радвам някой да ме посъветва, какво да правя и как да постъпя.
 Благодаря ви предварително!

Неактивен Sekhmet

Имам ли направена магия- н-та част
« Отговор #1 -: 14 Юни 2013 14:36:50, Петък »
Да попитам и друго - възможно ли е самата енергия в къщата, в която живеем да е негативна и оттам да произтичат проблемите? Неприятностите започнаха, откакто се нанесохме в това жилище. Разпитах и разбрах, че преди време тук е починало младо момиче, брат й залитнал по хазарта и затънал в дългове, а майката се принудила да продаде къщата на безценица за да погаси дълговете на сина си. Предишното семейство, което живееше тук, дълги години не можеха да имат деца. Сега се радват на две дъщери. Може би е само съвпадение, но не се чувствам добре в този дом. Правихме ремонт, старая се да създам някакъв уют, но просто не се получава - имам чувството, че самата сграда е прокълната.

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Имам ли направена магия- н-та част
« Отговор #2 -: 15 Юни 2013 08:26:15, Събота »
Здравейте,

 За да проверите дали у вашия дом има наслоена енергия, която ви влияе негативно, най-лесният и най-достоверен начин да го сторите е, като заследите стайните растения.  Грижете се правилно и добре за тях и наблюдавайте как вървят. Ако оклюмват без видима причина, значи нещо не е наред. Изисква време, но си заслужава чакането. Другите разпространени способи за самопроверка са подвеждащи (примерно пламъкът на свещ може да реагира на течението в жилището, което го има независимо дали човек го усеща).

 Растението, което със сигурност зная, че няма да ви свърши работа за проверката е алое вера. То е много устойчиво на такива работи. Сигурно има още такива растения, но не разбирам от цветарство. За това зная от личен опит. Черен маг съм. Доста цветя са се чувствали зле покрай мен- е, та алоето расте и избуява, не дава признаци да му е неприятно.

 От дърветата, такива като иглолистници, липи, тополи- те са също на такъв вид енергия. Затова и някои хора не се чувстват добре сред подобни дървета. Имате ли такива около къщата си?

 Ако се окаже, че цветята не се чувстват добре, въпреки полаганите за тях грижи, тогава значи трябва да промените излъчването на дома си. Това можете и сама. Започнете с изхвърлянето на всички стари непотребни вещи и почистете, подредете по ваш вкус. Но си има особеност. Не трябва да се прави, за да бъде направено. Трябва да се направи в подходящо настроение- тогава, когато сама го искате. И като приключите, трябва да имате удовлетвореност от свършено.

 Що се отнася до разни подхвърляния на предмети- въобще не им обръщайте внимание, така не се прави магия, а се прави плашене на суеверни хора. Като се уплашат и те сами си навреждат, защото страхът е лош съветник. Ако не се връзват на намерени предмети, тогава не могат и да си самонавредят, понеже здравият разум е добър съветник...

 Ако има още нещо, с което мога да ви бъда от полза, пишете.
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Sekhmet

Имам ли направена магия- н-та част
« Отговор #3 -: 15 Юни 2013 11:00:31, Събота »
Много ви благодаря за изчерпателния отговор!
 Наистина, някои от растенията вкъщи изсъхват без причина. Чудила съм се, как зелено, здраво растение повяхва за няколко дни.
 Проверка със свещ правих преди известно време и на някои места започва да пука, дими и изгасва. Ще послушам съвета ви - да изхвърля някои непотребни неща.

 От около година се занимавам с Таро и ще се радвам, когато прецените, да получа достъп до практикума. Имам няколко книги, но обясненията там са общи, а често и не отговарят на истината. Вярвам, че тук ще намеря по-задълбочени знания.

 Благодаря ви отново!

Неактивен Aton

Имам ли направена магия- н-та част
« Отговор #4 -: 16 Юни 2013 00:22:10, Неделя »
Sekhmet, за това за което те посъветва theshadow ти препоръчвам цветето  мимоза.
Най-същественото е невидимо за очите...

Неактивен Aton

Имам ли направена магия- н-та част
« Отговор #5 -: 16 Юни 2013 00:24:09, Неделя »
theshadow, стана ми интересно как влияеш на цветята....това постоянно ли е или в определени случаи?
Най-същественото е невидимо за очите...

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Имам ли направена магия- н-та част
« Отговор #6 -: 16 Юни 2013 08:27:14, Неделя »
Sekhmet- покрийте до край изискванията за практикума и ще разгледам молбата ви за достъп.

 Aton- постоянно.
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Aton

Имам ли направена магия- н-та част
« Отговор #7 -: 16 Юни 2013 15:58:23, Неделя »
theshadow, а при животните?
Най-същественото е невидимо за очите...

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Имам ли направена магия- н-та част
« Отговор #8 -: 16 Юни 2013 16:55:37, Неделя »
Зависи дали го искам. Ако животното не е агресивно, не му се полага.
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Имам ли направена магия- н-та част
« Отговор #9 -: 17 Юни 2013 01:25:11, Понеделник »
theshadow, по твоята логика или къщата ми бъка от отрицателна енергия, или аз. Така и не успях да завъдя друго цвете освен фикус и филадендрон. Тея цъфтящите умират до седмица максимум - при цялото ми старание. За сметка на това на животните им се отразявам мн. добре - сами идват при мен.
 Та мисълта ми е как да разбера, аз ли съм отровата или домът ми? Още повече, че не мисля, че съм под влияние на каквито и да било отрицателни енергии, не само аз, но и семейството ми.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Имам ли направена магия- н-та част
« Отговор #10 -: 17 Юни 2013 11:00:37, Понеделник »
На принципа на изключването- като ти дойде вдъхновението, изчистваш дома основно, изхвърляш всичко старо и ненужно... Ако не помогне- значи организмът ти излъчва такъв вид енергия, който не се възприема добре от цветята... Не опира до положителна или отрицателна енергия- не харесвам тези понятия... Енергия на човека си има име- електромагнетизъм... Предпочитам това име.
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен valkir

Имам ли направена магия- н-та част
« Отговор #11 -: 17 Юни 2013 15:47:27, Понеделник »
здравеите-искам да попитам дали имам направена магия.преди 2-3 г имах вразка с една жена-отна4ало не6тата вяха в рамките на нормалното но в един момент се приварзах кам нея я когато се разделихме го преживях тежко.маика ми е по4инала-ба6та ми живее с една за която сам сигурен 4е не ни мисли доброто на мен и брат ми.от 2 г реално жси4ко е назад-даже преди седмица подписах договор за работа в 4ужбина -в сряда подписах-в 4етжартак се обадиха и казаха 4е не6тата 6те се забавят-благодаря предварително
blqkroze

Неактивен Aton

Имам ли направена магия- н-та част
« Отговор #12 -: 17 Юни 2013 19:16:50, Понеделник »
cecivalchanova, за целта има енергиини коректори. Китайците имат цяла наука за това- фън шуй. Но да ти кажа нашите баби са били по-добри от китайците smile . Поразпитай някоя баба какво е добре да имаш в къщи и повярвай ми - тя ще ти разкаже доста неща.
Най-същественото е невидимо за очите...

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Имам ли направена магия- н-та част
« Отговор #13 -: 17 Юни 2013 20:16:23, Понеделник »
valkir, нямате направена магия.

 За работата, щом е в чужбина, за там, до колкото зная, работодателят вади някакво удостоверение А1, а то се вади много трудно и доста хора се оплакват, че им се бавят нещата за работа в чужбина, заради родната бюрокрация.
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Имам ли направена магия- н-та част
« Отговор #14 -: 17 Юни 2013 20:17:53, Понеделник »
Aton- Хубава идея даваш. Някои от бабите доста ги разбират тези неща с къщите.
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.