Автор Тема: Имам ли направена магия- н-та част  (Прочетена 63294 пъти)

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Имам ли направена магия- н-та част
« Отговор #15 -: 18 Юни 2013 01:42:40, Вторник »
Благодаря и на двама ви, за съветите, но се опасявам, че файда няма. Редовно почиствам дома си от излишни вещи - иначе имам чувството, че се задушавам. Подредила съм го по ба-гуа квадрата на фън-шуй и ми върши отлична работа. Всеки който дойде се чувства комфортно у дома, освен цветята. И не домът ми като такъв е проблема. Преди години (докато беше жива баба ми), имахме много цветя. По терасите, по раклите, по шкафове и библиотеки, ама където се сетиш все цветя и съответно мебели на които да стоят. В къщи нямаше място да поминеш от мебели и цветя и когато баба ми и дядо ми починаха, аз изхвърлих повечето мебели и всички цветя-без изключение. От тогава мина доста време и аз стигнах до момента в който искам да си завъдя не просто някакви цветя, а да си имам здравец, босилек и индрише (все устойчиви растения), но не ми се получава. Едно лято докато работих на Златни пясъци и майка ми ми гледаше котките, ми беше посадила от тея цветя и си растяха... докато се върнах. Единствените ми цветя са фикус и филадендрон. И двете обичат бира и кафе, обичат да им говоря и да седя до тях и избуяват, ама здравеца и босилека не щат. Какъв е тоя електромагнетизъм, дето на едни цветя действа зле, а на други добре?
 И каква по дяволите магия да направя, за да си завъдя: здравец, босилек и индрише?  Другата ми баба ми казваше, че трябва да имам тея цветя у дома, защото пазят, чистят от отрицателна енергия и т.н.
 Давайте съвети, а аз много съвестно ще пробвам всичко -обещавам!
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен valkir

Имам ли направена магия- н-та част
« Отговор #16 -: 18 Юни 2013 07:10:42, Вторник »
shadow-благодаря от сарце за отговора-олекна ми -сега остава да се полу4ат не6тата за наван и вси4ко 6те е ок .аз направих това с 4а6ата и наистина показа 4е нямам.пак и моите приятели ме окуражават-6том си подписал 6те стане.бади жив и здрав-благодаря.
blqkroze

Неактивен tattul

Имам ли направена магия- н-та част
« Отговор #17 -: 18 Юни 2013 10:58:01, Вторник »
Босилек имам - расте прекрасно, хванах го от семе, индришето го отчупих, и го вкорених директно  тръгна да съхне, но някак се хвана сега има листо и дръжчицата му се наля със сок и стана зелена.. здравеца мръфти, но не мога да му намеря подходящото място и ще го уморя (единствено, че го държа на жега,) та....всичко до тук си е ок. Преди и при мен цветя не вирееха. Принципно съм от тези, които като забучат нещо се хваща - миналата есен си взех семена , вкорених резници от рози и всичко сега върви и расте. Това което установих е , че не мога да гледам цъфтящи растения, дори не ги искам. Радвам им се в чуждите градини, но изпитвам непоносимост към тях в къщи. Между другото много от тях са изкуствени  - разни холандски там и така нататък. Тях пък не искам да ги виждам вобще.
 За това сега гледам храсти на терасата, увивни и ..плевели))))) Търся си червено мушкато , но от тез старите"бабините" те са силни и красиви цветя. А тез от магазина са хилави, усещам ги като тревуляк и плевел. От другото идва един нежен аромат и ти действат особено стимулиращо.))) Цветята изискват време и специални грижи, да им обръщаш внимание - капризни са някои, пък аз по капризни не си падам и за това не се харесваме взаимно. Та отвсичко казано до тук и нагоре - си намерих подходящите лично за мен и си съжителстваме добре.
Време е за приключения, сладки забавления.
 С кучето Джейк, с човека Фин, към непознатото вървим)))))

Неактивен magic_dream

Имам ли направена магия- н-та част
« Отговор #18 -: 18 Юни 2013 23:00:37, Вторник »
theshadow и аз искам да питам дали имам направена магия аз или семейството ми, ако е нужна информация и лични данни ще ти ги напиша на съобщение. преди 17 години родителите ми се разделиха и аз го понесох много тежко. баща ми имаше триъгълник с арабски цифри в панталона и когато майка ми му го даде той целия се разтрепери, но след тази раздяла и моя живот се обърна наопаки..

Неактивен Nat

Имам ли направена магия- н-та част
« Отговор #19 -: 19 Юни 2013 00:15:58, Сряда »
Здравейте! Откакто се преместихме в нов град и нов апартамент, моя живот и този на семейството ми тръгна назад. И това ме кара да си мисля, че..... или има магия, или... знам ли. Цветя не виреят в къщи, а толкова много обичам цветя, даже алоето ми е хилаво. Кактусите също. Това са единствените които се опитват да живуркат засега. Намирала съм разни червени конци в ключалката на вратата на спалнята, в саксията на една палма която загина, но и през ум не ми е минавало, че може да е нещо сериозно. Живея в някакъв ужас, случват ми се все лоши неща. Както казват старите хора, до каквото се докосна "сланата го попари". Просто не ми върви, въобще. Моля от сърце, ако може да ми помогнете и да ме извините, ако съм ви притиснила.

Неактивен Aton

Имам ли направена магия- н-та част
« Отговор #20 -: 19 Юни 2013 17:28:50, Сряда »
Nat, изречението „ Живея в някакъв ужас, случват ми се все лоши неща" е отговора на въпроса ти ,а именно-„Спри да живееш в ужас за да ти се случат хубави неща„ . Човек постепенно се превръща в това което са му мислите.Ако се замислиш ще намериш поне 5 причини да се почустваш  късметлиика. Успех!
Най-същественото е невидимо за очите...

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Имам ли направена магия- н-та част
« Отговор #21 -: 19 Юни 2013 18:31:36, Сряда »
magic_dream, в момента ми е много натоварено и поради тази причина не мога да ти отговоря веднага. Очаквай отговора ми през почивните дни на пощата си, посочена при регистрацията ти тук в https://www.magiata.info
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен magic_dream

Имам ли направена магия- н-та част
« Отговор #22 -: 19 Юни 2013 20:11:18, Сряда »
theshadow, благодаря ти за жеста smile

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Имам ли направена магия- н-та част
« Отговор #23 -: 22 Юни 2013 12:57:21, Събота »
Имаш отговор на мейла си.
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен magic_dream

Имам ли направена магия- н-та част
« Отговор #24 -: 22 Юни 2013 20:52:10, Събота »
Благодаря и в тази тема smile Нещата които ми каза, определено ми бяха от голяма полза! smile Както и имаше един такъв филм за Вселената.. Мисленето ти привлича, това, което ти се случва. Може би това наистина е така smile

Неактивен Iliyan

Имам ли направена магия- н-та част
« Отговор #25 -: 23 Юни 2013 19:07:57, Неделя »
Здравейте! Надявам се, че този път съм попаднал на точното място, на точните хора, които могат да ми помогнат поне малко, защото наистина се нуждая от помощ.
 
 Живея в Лондон от близо 10 месеца с приятелката си. От както сме тук, нито професионално ми върви, нито в личен план. Здравословно уж съм добре, но постоянно губя килограми, а се храня по три пъти на ден. Истинският ми проблем е психологически обаче. Постоянно изпадам в някакви кризи, очевидно без видима причина, лицето ми се схваща и остра болка започва във врата. Не ме е срам да си призная, бил съм на клиничен психолог, защото имах, а и все още имам фобия от думата "сърдечен удър, инфаркт". Само като я чуя и ми става лошо, и погледа ми се премрежва.
 С приятелката ми постоянно се караме, не се разбираме, любовния живот е кът, минало. Преди месец започнах нова работа, но документите за заплащането ми се бавят повече от очакваното, което е странно. Общо взето, въпреки стремежа ми за добър и спокоен живот, май нищо не се получава. Да не говорим, че и кучето ми се разболя Февруари месец и беше почти пред прага на смърта и дълго време ветеринарите не знаеха какво му е.
 Мили хора, искам да разбера, ако не ви затруднявам разбира се, има ли негативни влияния в/у мен? Защо е всичко това? Урок от живота или чужда намеса върху мен и семейството ми.

 Благодаря предварително. Желая ви лек и спокоен ден!
Човек,който има волята да продължи напред,когато усилието стане болезнено, е човек,който ще спечели

Неактивен Aton

Имам ли направена магия- н-та част
« Отговор #26 -: 24 Юни 2013 02:32:04, Понеделник »
Iliyan, доста неща са ти се случили.Странно! От кога имаш фобия от думата "сърдечен удар, инфаркт"?И от кога губиш килограми?И....премълчаваш ли  нещо?
Най-същественото е невидимо за очите...

Неактивен Iliyan

Имам ли направена магия- н-та част
« Отговор #27 -: 25 Юни 2013 03:40:57, Вторник »
Ами историята ми със странностите (психиката ми) започна преди около 2 години, когато в двора кучето ми намери и изрови едно яйце от земята, и го изяде. А фобията ми, след като започнаха да ми се случват тия гадории, нервни панически атаки според психоложката ми, получавах силно сърцебиене и болка над сърдечната област, между сърцето и мишницата ми, и се обърнах към 'ясновидка', за да попитам какво ми става, защото много исках да знам на какво се дължи всичко това. Та тя ми каза, че има родово проклятие в семейството ми и ако оставя нещата така всичко може да приключи фатално. Аз, естествено, с моите автоматични черни мисли свързах болката в областта на сърцето с инфаркт и ... от там и фобията ми. Поне така изникват нещата като хронология в главата ми. Килограмите ги губя от както съм в Лондон, от 10 месеца. Дойдох 78кг, в момента съм.... 61кг. Колкото до премълчаването, не мисля, освен ако нямате нещо конкретно като питане.
Човек,който има волята да продължи напред,когато усилието стане болезнено, е човек,който ще спечели

Неактивен Aton

Имам ли направена магия- н-та част
« Отговор #28 -: 25 Юни 2013 10:14:45, Вторник »
Обърнал си причино-следствената връзка, т.е следствието ти определя причината.100% бъди уверен , че не може да има влияние над теб само защото кучето ти е изяло едно яйце.Колкото до конкретното питане- ще те попитам на ЛС.
Най-същественото е невидимо за очите...

Неактивен Iliyan

Имам ли направена магия- н-та част
« Отговор #29 -: 25 Юни 2013 14:25:39, Вторник »
Т.е нищо общо с магии и прочие? Ако е така, остава само да се моля да е истина.
Човек,който има волята да продължи напред,когато усилието стане болезнено, е човек,който ще спечели