Автор Тема: Човек в къщата ми прави магии. Как да се предпазя?  (Прочетена 12245 пъти)

Неактивен mariq

Свекърва ми постоянно ходи при ходжи и прави магии на цялото семейство. Омъжена съм за съпруга си от 14 години, той винаги е бил избухлив но вече става непоносим, постоянно се караме. Не мога да си намеря работа. Ходили сме да ни развалят магиите но тя ги подновява. Направих опита с яйцето и за пореден път се уверих че имам направена магия. Чудя се дали мога да се предпазя с някакъв медальон или талисман? unsure

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Човек в къщата ми прави магии. Как да се предпазя?
« Отговор #1 -: 6 Май 2013 16:33:46, Понеделник »
Свекърва ти си пръска парите по ходжи и си мисли, че ти прави магии. Ти се депресираш от негативното и отношение към теб. А мъжът ти и преди е бил избухлив и с напредването на годините ще става още по-зле, просто защото не иска да се промени и му е много удобно така (С магия да обяснява лошото си поведение.). А безработицата е толкова голяма, че е "мисия невъзможна" да си намериш работа. Аз я търся вече 2г. и се задоволявам със сезонна работа на морето по 2-3 месеца. Повярвай ми нямаш направена магия!
 Съвета ми към теб mariq, е да вземеш живота си в ръце. Ти си човека който трябва да реши дали да продължиш да живееш със свекърва която задушава всички със злобата си, съпруг който е грубиян и т.н. Аз лично не бих търпяла и бих избрала свободата си.  Зная, че не е лесно решение, но по някога е по-добре ужасен край, отколкото ужас без край...
 А талисман за успех, за любов, за здраве и каквото още се сетиш можеш да си направиш. Из сайта има много интересни материали.
 Успех!
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Aton

Човек в къщата ми прави магии. Как да се предпазя?
« Отговор #2 -: 26 Май 2013 11:50:57, Неделя »
mariq, в България има не повече от 5 човека които РЕАЛНО могат да използват Магия /най-общо понятие/ и те не биха се занимавали с свекърва ти.По опасно е ако продължиш да си самовнушаваш негативни неща.
Най-същественото е невидимо за очите...

Неактивен Jokera

Човек в къщата ми прави магии. Как да се предпазя?
« Отговор #3 -: 16 Юли 2013 08:59:51, Вторник »
"mariq, в България има не повече от 5 човека които РЕАЛНО могат да използват Магия "
 Наистина ли са токова малко? Не ми се вярва да са само пет smile
Магията не е нещо което правиш, магията е нещо, което си ти.

Неактивен Aton

Човек в къщата ми прави магии. Как да се предпазя?
« Отговор #4 -: 17 Юли 2013 16:48:22, Сряда »
Jokera, ако искаш да вярваш ,че всеки Маг Едикойси като ти вземе заветните двадесет лева и започва да твори чудеса си е твой проблем.
Най-същественото е невидимо за очите...

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Човек в къщата ми прави магии. Как да се предпазя?
« Отговор #5 -: 17 Юли 2013 22:53:05, Сряда »
Quote (Aton)
в България има не повече от 5 човека които РЕАЛНО могат да използват Магия /най-общо понятие/
Защо мисля, че това го четох преди време в някой пост на Сянката?
 И какво значи "РЕАЛНО" да ползват магия? Да могат да навредят или... какво? Защото аз ежедневно ползвам магия, а и повечето от форума също. И повярвай ми, правим го съвсем реално.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Aton

Човек в къщата ми прави магии. Как да се предпазя?
« Отговор #6 -: 18 Юли 2013 02:34:26, Четвъртък »
cecivalchanova, е.....аз значи малко съм изостанал .За 20 години успях да срещна само двама човека които могат да практикуват магия.
Най-същественото е невидимо за очите...

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Човек в къщата ми прави магии. Как да се предпазя?
« Отговор #7 -: 18 Юли 2013 10:08:27, Четвъртък »
cecivalchanova, да... Нещо подобно писах навремето- че хората, които реално могат да навредят някому, се броят на пръстите на едната ръка и не биха тръгнали да се занимават с простотии...

 Aton, зависи каква магия... Има практики за вътрешно себеразвитие, които са общодостъпни и тук няма как да не се съглася с cecivalchanova... Доста хора ги прилагат и имат успехи... Това е реално така... Но има и... Не се сещам за точна дума, затова нека да е "висш пилотаж", ако това и да не е най-точното изразно средство... Това не е общодостъпно и тук ще се съглася с теб, че не са много тези, които са стигнали таковата, как да го нарека, нека е "ниво", макар пак да не е точно... Става така, че... Всеки има правото да се развива, но повечето спират на определено място и не продължават напред... Или не търсят как да продължат напред, или не търсят на правилното място, или просто не искат да продължат напред, защото започва да става трудно по пътя...  

 За тези двамата, които споменаваш... Стана ми любопитно... Ако не е тайна, моля да ми напишеш повече за това как те правят магия... Ползвай това: КЛИК - ще ти върна отговор в мейл.
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Jokera

Човек в къщата ми прави магии. Как да се предпазя?
« Отговор #8 -: 19 Юли 2013 19:44:46, Петък »
Aton, нямам проблем защото и аз съм сигурен, че тези които вземат 20, 200 или 2000 са чиста проба хора без скрупули използващи други хора с проблеми. Нещо като поговорката за лудия и баницата. smile Просто малко съм объркан. Ако се доверим на писанията на големите в Магията примерно Елифас Леви или Папюс, за подготовката на магически акт са необходими 40 дни въздържание, пост и т.н. ясно е нататък за какво иде реч…
 От друга страна мисля, че дори и в малка България хората които може да нарекат Адепти ще са повече от пет. Просто никога няма да разберем точна цифра. Ясно е, че след определен момент на придобиване на знания и опит после…ясно ти е...
 Може би свекървата дава пари за да не е избухлив синът й?
Магията не е нещо което правиш, магията е нещо, което си ти.

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Човек в къщата ми прави магии. Как да се предпазя?
« Отговор #9 -: 19 Юли 2013 19:56:33, Петък »
Зарежи и Е. Леви и Папюс. 40 дни въздържание, пост и т.н. и не само, че няма да има енергия да се създаде магия, но и личното здраве ще тръгне надолу...
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Aton

Човек в къщата ми прави магии. Как да се предпазя?
« Отговор #10 -: 19 Юли 2013 22:45:07, Петък »
Jokera, присъединявам се към theshadow, зарежи така наречените “големи„ в Магията. Не се доверявай на „авторитети“ ако нямаш база за сравнение.
Най-същественото е невидимо за очите...

Неактивен posleden

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2695
  • Total likes: 115
  • Karma: +85/-0
    • Профил
Re: Човек в къщата ми прави магии. Как да се предпазя?
« Отговор #11 -: 19 Ноември 2017 23:29:14, Неделя »
 :)
Не нося броня.
Не всеки, който скита, е изгубен.
Не съм магьосник - тук съм само за цвят.