Автор Тема: случвало ли ви се да видите момент,преди да стане реалност  (Прочетена 5801 пъти)

Неактивен Godsmack

Здравейте,според мен тази тема е доста интересна,защото лично на мен ми се случва от както се помня,не е винаги-рядко е ,но се е случвало,някой път е било след Сън,друг път е било минути преди събитието-изведнъж когато се сетиш за някой определен човек,и след малко ти излиза леко замъглена картина,която ти показва някаква случка,която предстои-и нормално не всеки пат обръщаме внимание,или някой път нещо просто те откланя от пътя по който си трагнал и те бута в друг,и даже ти самият се чудиш защо,и после разбираш естествено,някой път съм отреагирвал навреме и съм бил доволен,а друг път просто си мълча,защото не съм обърнал внимание.Също така,както каза-markoshamarkoq- са се случва ли и неща,които имаш чувството,че вече или си бил там,или си ги виждал,-КАК ДА РАЗБИРАМЕ ТОВА КОЕТО СЕ СЛУЧВА,И КАК ДА ГО ПРИЕМАМЕ,КАК ДА ГО ОСЪЗНАВАМЕ НАВРЕМЕ
само онзи който е познал болката може да оцени

Неактивен Godsmack

случвало ли ви се да видите момент,преди да стане реалност
« Отговор #1 -: 21 Март 2013 07:56:05, Четвъртък »
БЛАГОДАРЯ ТИ lia smile за отговора,а може ли да те помоля да ме насочиш правилно,къде да се насоча,и какво да направя smile
само онзи който е познал болката може да оцени

Неактивен Godsmack

случвало ли ви се да видите момент,преди да стане реалност
« Отговор #2 -: 21 Март 2013 08:10:22, Четвъртък »
ДА,така е права си,смятам скоро да го помоля,но все пак като начинаещ си е доста трудно,особено когато сам постигаш резултати,повечето от които базирани на грешки wacko
само онзи който е познал болката може да оцени

Неактивен Delta

  • Mockingjay - DSJ
  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4188
  • Total likes: 0
  • Karma: +1/-0
    • Профил
случвало ли ви се да видите момент,преди да стане реалност
« Отговор #3 -: 27 Май 2013 11:23:16, Понеделник »
Да, на сън. Кошмарен. Реалността беше още по-кошмарна, повтаряща се периодично. Беше гадно. Свърши.
 В повечето случаи не "виждам", а само "знам" крайния резултат. Не винаги, де. Понякога не искам да знам, пък го "узнавам", друг път като сикам да знам, не ми се дава...

Неактивен fnosen

случвало ли ви се да видите момент,преди да стане реалност
« Отговор #4 -: 25 Октомври 2013 01:33:11, Петък »
Случвало ми се е не веднъж, но честно казано, имам чувството че аз съм този, който наглася даденото събитие да се случи по определен начин (макар и не винаги). Съсредоточавам всички свои мисли само в това което искам и го искам най - много от всичко на света да се случи точно по моя начин. До скоро не бях обръщал внимание над това, но явно има ефект.
 А по - конкретно мнение по темата - случвало ми се е, но не помня вече кога, определено не става често. smile
Печелят смелите, които познават саможертвата и не се страхуват да се борят за постигането на целите си.

Неактивен Jan

Аз съм имал няколко случая, вървя по улицата, в мислите ми се появява някой, когото не съм виждал отдавна и след 5-10 мин го срещам изненадан от тази случайност.
Случайности няма! Случайноста е само закономерна последица от неконтролируемите ни мисли.

Неактивен ivan_pavlov2

случвало ли ви се да видите момент,преди да стане реалност
« Отговор #6 -: 28 Януари 2017 09:55:27, Събота »
Много пъти и мога да кажа, че се случва почти постоянно при мен. Само че не е буквално да го "видя", а се появява като много силна мисъл която ми казва нещо което ще се случи след малко или скоро или просто след известно време. Проблема е че това са само предсказания за негативни неща, които аз не мога да променя. Много странно се получава щото, когато имам някакви мисли, че нещо ще се случи или как ще стане еди какво си то по принцип не се сбъдва почти никога или не е точно така, но момента в който от никъде съм буквално обладан за един миг докато трае мисълта тя винаги се случва. Казвам обладан щото наистина го вярвам вече... Очите ми за този момент докато трае мисълта се отварят силно и не виждам сякаш, просто съм завладян от мисълта. После всичко се нормализира. Обаче предсказанието се сбъдва. Просто не са неща, които зависят от мен. Дори да се опитам да не се сбъдне това нещо намира начин и става. Всичко започна когато бях на 16 мисля - 10 клас бях. Не си спомням преди това да съм имал такива мисли. А може и да съм имал, просто 10-ти клас забелязах тези неща.