Отворена дискусия > МИСТЕРИИ

случвало ли ви се да видите момент,преди да стане реалност

<< < (2/2)

Jan:
Аз съм имал няколко случая, вървя по улицата, в мислите ми се появява някой, когото не съм виждал отдавна и след 5-10 мин го срещам изненадан от тази случайност.

ivan_pavlov2:
Много пъти и мога да кажа, че се случва почти постоянно при мен. Само че не е буквално да го "видя", а се появява като много силна мисъл която ми казва нещо което ще се случи след малко или скоро или просто след известно време. Проблема е че това са само предсказания за негативни неща, които аз не мога да променя. Много странно се получава щото, когато имам някакви мисли, че нещо ще се случи или как ще стане еди какво си то по принцип не се сбъдва почти никога или не е точно така, но момента в който от никъде съм буквално обладан за един миг докато трае мисълта тя винаги се случва. Казвам обладан щото наистина го вярвам вече... Очите ми за този момент докато трае мисълта се отварят силно и не виждам сякаш, просто съм завладян от мисълта. После всичко се нормализира. Обаче предсказанието се сбъдва. Просто не са неща, които зависят от мен. Дори да се опитам да не се сбъдне това нещо намира начин и става. Всичко започна когато бях на 16 мисля - 10 клас бях. Не си спомням преди това да съм имал такива мисли. А може и да съм имал, просто 10-ти клас забелязах тези неща.

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия