Отворена дискусия > МИСТЕРИИ

случвало ли ви се да видите момент,преди да стане реалност

(1/2) > >>

Godsmack:
Здравейте,според мен тази тема е доста интересна,защото лично на мен ми се случва от както се помня,не е винаги-рядко е ,но се е случвало,някой път е било след Сън,друг път е било минути преди събитието-изведнъж когато се сетиш за някой определен човек,и след малко ти излиза леко замъглена картина,която ти показва някаква случка,която предстои-и нормално не всеки пат обръщаме внимание,или някой път нещо просто те откланя от пътя по който си трагнал и те бута в друг,и даже ти самият се чудиш защо,и после разбираш естествено,някой път съм отреагирвал навреме и съм бил доволен,а друг път просто си мълча,защото не съм обърнал внимание.Също така,както каза-markoshamarkoq- са се случва ли и неща,които имаш чувството,че вече или си бил там,или си ги виждал,-КАК ДА РАЗБИРАМЕ ТОВА КОЕТО СЕ СЛУЧВА,И КАК ДА ГО ПРИЕМАМЕ,КАК ДА ГО ОСЪЗНАВАМЕ НАВРЕМЕ

Godsmack:
БЛАГОДАРЯ ТИ lia за отговора,а може ли да те помоля да ме насочиш правилно,къде да се насоча,и какво да направя

Godsmack:
ДА,така е права си,смятам скоро да го помоля,но все пак като начинаещ си е доста трудно,особено когато сам постигаш резултати,повечето от които базирани на грешки

Delta:
Да, на сън. Кошмарен. Реалността беше още по-кошмарна, повтаряща се периодично. Беше гадно. Свърши.
 В повечето случаи не "виждам", а само "знам" крайния резултат. Не винаги, де. Понякога не искам да знам, пък го "узнавам", друг път като сикам да знам, не ми се дава...

fnosen:
Случвало ми се е не веднъж, но честно казано, имам чувството че аз съм този, който наглася даденото събитие да се случи по определен начин (макар и не винаги). Съсредоточавам всички свои мисли само в това което искам и го искам най - много от всичко на света да се случи точно по моя начин. До скоро не бях обръщал внимание над това, но явно има ефект.
 А по - конкретно мнение по темата - случвало ми се е, но не помня вече кога, определено не става често.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия