Автор Тема: някой можели да ми даде съвет или да ме насочи правилно  (Прочетена 8689 пъти)

Неактивен Godsmack

Здравейте smile ,нов съм и малко ми е трудно с правилното изказване,затова моля да ме извините ако объркам нещо,прегледах и изчетох доста от форумите,и темите в тях,затова реших и аз да попитам-някой можели да ми даде отговори.При мен положението е следното-Всичко при мен е във застой,или нещата които трябва да се случат просто се изплъзват между пръстите ми,или ги виждам как започват но всичко се разсейва като мъгла,и изчезват всички мои надежди труда на моята работа,нещо ме стопира да завърша всичко започнато,или то изобщо не се получава,всяка нова работа която ми се предложи или излезе на хоризонта просто само си я гледам като филм без да участвам в нея,взех да я закъсвам сериозно даже и финансово,а тези които са ми длъжници изобщо не се сещат да ми заплатят изработеното,преди съм се справял с тези ситуации,но сега нещо не се получава,Хората които са около мен от които имам нужда ме забравят,на никого не съм отказвал помощ,съответно мен винаги са ме пренебрегвали,вече спрях на доста да им обръщам внимание поради тази причина,Напоследък имам доста неразположения и остри главоболия,както и физически съм отслабнал,ставите ми изневеряват,Не съм бил толкова безпомощен-винаги съм се справял с всичко нищо не ме е събаряло,Но сега нещо не мога да се справя,къде ли не ходих,какво ли не правих,Уж се стабилизират нещата и след 2-3 дена отново надолу и то още повече,чудя се още как издържам,и какво ме тика напред. По принцип гледам сам да се справям,Но сега е различно-Нямам сили за да се справя,всички само обещават(кръстих ги -ОБЕЩАВАЩИТЕ). Ако може НЯКОЙ да ми ПОМОГНЕ да влезна във релси ще съм му безкрайно БЛАГОДАРЕН,аз никога не забравям Този който ми е помогнал,Винаги е можел да разчита не МЕН.!
само онзи който е познал болката може да оцени

Неактивен Филикощерица

някой можели да ми даде съвет или да ме насочи правилно
« Отговор #1 -: 17 Март 2013 17:51:18, Неделя »
Здравей,Godsmack твоята история ми прилича по-скоро на депресия.Предполагам се интересуваш дали имаш направена магия,по този въпрос не мога да ти помогна.Но аз съм била в подобна "дупка" и напълно разбирам какво ти е.Незнам дали си семеен,но ако не си ти предлагам да не се застояваш твърде в дома си а да си сред приятели.Ако пък си създал свое гнездо,намери някакво общо занимание за теб и семейството си с което да запълваш време.От начало ще ти е тегово и тази идея навярно и сега ти се струва лоша,но не е!Нищо не ти коства пък да опиташ нали... smile
То целия свят е болен,синко.Едни от това,други от онова.Няма здрав човек на света.Гледаш тялото желязно,а душата-гнила!

Неактивен Godsmack

някой можели да ми даде съвет или да ме насочи правилно
« Отговор #2 -: 17 Март 2013 18:27:27, Неделя »
здраве- Филикощерица ,благодаря ти за добрите съвети,много си мил човек,не съм семеен ,излизам постоянно и се срещам с хора и познати,но нещо не както трябва,не е депресия-защото,ако беше,щях да се затворя във себе си,а напротив аз се мъча да се преборвам с това състояние,,нещо друго е,може би някакъв преход или незнам
само онзи който е познал болката може да оцени

Неактивен Филикощерица

някой можели да ми даде съвет или да ме насочи правилно
« Отговор #3 -: 17 Март 2013 18:40:29, Неделя »
biggrin купи си нова рокля,на мен поне това ми помага.Това в кръга на шегата разбира се.
 Идеята ми беше да направиш нещо,което ти е доставяло удоволствие преди.Запиши се на фитнес,танци изобщо някакви мероприятия,които да са интересни за теб.Ще си сред хора,това е шанс да намериш и нови приятели а и да обогатиш себе си.
То целия свят е болен,синко.Едни от това,други от онова.Няма здрав човек на света.Гледаш тялото желязно,а душата-гнила!

Неактивен Godsmack

някой можели да ми даде съвет или да ме насочи правилно
« Отговор #4 -: 17 Март 2013 18:48:13, Неделя »
много си мила,красиви съвети smile но имам си и хобита,и се занимавам и със ,,тай дзи цюан,,,не съм сам,хора има ,нови са,да,но проблемът е със това което се случва със мен,а не със това което се случва около мен smile
само онзи който е познал болката може да оцени

Неактивен tattul

някой можели да ми даде съвет или да ме насочи правилно
« Отговор #5 -: 17 Март 2013 19:29:17, Неделя »
Godsmack, дай си време, понякога когато си мислиш, че всичко е без изход Бог, Силата, Вселената, или каквото и да е там , отваря нов път за теб. Клише е , но е така. Преди нова година бях в път без изход. От мен си мислех, че трябва да отправя намерение, да си избера цел, да си това, да си онова... Оитвам мислих, намерявах и се опитвах да задвижа нещата, но уви, енергия имах за всичко друго, но не и за материалната страна на живота. Парите ми се стопяваха, Сигурните неща се изплъзваха, постигнатото беше зличено и вобще всичко от начало. Движех и контролирах нещата винаги сама. Тогав просто поисках помощ, напътствие, благодарих з състоянието си, за възможността да разполагам със себе си, дасе насладя на почивката, инерцията ме накара да погледна по-надълбоко. Дълбах, мълчах, веселих се. Финансите, сигурността вървяха към своя край. Не знем как, но страха ми от несигурността лека по-лека се стопи, и хоп в един миг докато си вървях по плажа ме поля врялата вода, от глава до пети, настръхнах, завъртя ми се всичко и обърнах поглед , за да видя това, което трябваше да видя. Знаех какво искам и какво ще правя.  И така лека- полека нещата се задвижиха. Мудно, трудно, но вървят побутвани в тази посока. Побутвани, но не от мен. Засиля ли се да правя нещо, всичко се сбърква., че даже комичен обрат взема. Кефя се, поне не ми е скучно....Поогледай се, опитай се да се изолираш от проблема. Да имаш трудности, но се поогледай за нещо повече, за това какво се случва  с теб. Време е за нещо, което трябва да разбереш и проумееш, нещо ново, което трябва да научиш. Винаги е така. Време е ако щеш да минеш на нов етап -  кой да остане кой да си замине от , знам ли...Потърпи, замълчи, премисли и други минават през това, с други проблеми. дря там, където трябва да променим или да научим нещо. Енергията следва мисълта, коригирай се....,Винаги  е рудно, винаги, неясно, в тоя момент просто  поискай помощ, опитай нещо, което никога не си правил. Може би ще видиш, че не си сам)))) Когато осъзнах това ,живота ми тръгна по-леко. ....Не се отказвай толкова лесно....
Време е за приключения, сладки забавления.
 С кучето Джейк, с човека Фин, към непознатото вървим)))))

Неактивен Godsmack

някой можели да ми даде съвет или да ме насочи правилно
« Отговор #6 -: 17 Март 2013 23:57:39, Неделя »
Благодаря Ти много -tattul smile Ти ме разбираш правилно и ми даваш позитивност,доста мъдри думи,знаеш ли незнам дали ще ми повярваш но когато четях написаното -почувствах (де жа вю)много странно,,,,,,,,,
само онзи който е познал болката може да оцени

Неактивен tattul

някой можели да ми даде съвет или да ме насочи правилно
« Отговор #7 -: 18 Март 2013 10:00:22, Понеделник »
Godsmack, единственото, което мога да ти дам е позитивност и подкрепа. Ще се справиш, приеми го като нещо нормално. Ту сме горе, ту сме долу, това е естествения цикъл на живота. Минаваме по-лесно през трудностите, ако минаваме осъзнато, тоест търпеливо да си изчакаме момента. Обикновенно, когато минавам през тези тегавите моменти, гледам какво да изхвърля от живота си, на което е дошло време да си ходи или на кой.... Винаги отпада по нещо  -  човек, навик, дреха, коригираш емоция, каквото се сетиш....след време винаги идва нещо ново, спазваш баланса. Съвети не върви да ти дам, това си е твоят път, мога само моя опит да споделя.  Godsmack, , дежа вютата са хубаво нещо... нали ти казах, не сме сами, свързани сме едни с други...Не се поддавай на изкушението, да мислиш защо така или онака. ко щеш и позитивно не мисли, просто чакай. Все едно си в средата на пустинята, коло теб няма нищо, само пясък, но знаеш, че ще мине автобус.... biggrin , или керван с камили....само че от коя посока???Кога???....шантаво е, но трябва да опиташ да се позабавляваш, това спасява. Успех
Време е за приключения, сладки забавления.
 С кучето Джейк, с човека Фин, към непознатото вървим)))))

Неактивен Godsmack

някой можели да ми даде съвет или да ме насочи правилно
« Отговор #8 -: 18 Март 2013 10:16:12, Понеделник »
tattul smile Благодаря Ти за красивият жест,няма да го забравя,имаш красива душа smile
само онзи който е познал болката може да оцени

Неактивен tattul

някой можели да ми даде съвет или да ме насочи правилно
« Отговор #9 -: 18 Март 2013 10:47:42, Понеделник »
За нищо и мен са ме побутвали и подкрепя ли....за това сме тук. wink и аз благодаря.
Време е за приключения, сладки забавления.
 С кучето Джейк, с човека Фин, към непознатото вървим)))))

Неактивен Godsmack

някой можели да ми даде съвет или да ме насочи правилно
« Отговор #10 -: 18 Март 2013 13:12:58, Понеделник »
радвам се,че все още има такива като Теб smile
само онзи който е познал болката може да оцени

Неактивен tattul

някой можели да ми даде съвет или да ме насочи правилно
« Отговор #11 -: 18 Март 2013 18:08:59, Понеделник »
Благодаря, но не съм самоаз така, много сме wink
Време е за приключения, сладки забавления.
 С кучето Джейк, с човека Фин, към непознатото вървим)))))

Неактивен magic_dream

някой можели да ми даде съвет или да ме насочи правилно
« Отговор #12 -: 19 Март 2013 12:39:15, Вторник »
Искам да ти кажа, че аз също съм в подобен период в момента! Не се предавай! От всяка ситуация има изход! Всяко нещо се случва, защото така е трябвало да стане и всеки има такива периоди в които е объркан или нещата са в застой.

Неактивен Godsmack

някой можели да ми даде съвет или да ме насочи правилно
« Отговор #13 -: 19 Март 2013 13:02:28, Вторник »
Благодаря Ти- magic_dream smile радвам се,че намирам добър колектив от дружелюбни личности smile
само онзи който е познал болката може да оцени

  • Гост
някой можели да ми даде съвет или да ме насочи правилно
« Отговор #14 -: 20 Март 2013 02:23:20, Сряда »
Искам да попитам имали ли сте чувството че сте минавали през някой моменти и като се случат вие си спомняте. Можели да ми кажете как става това благодаря предварително smile