Автор Тема: Питка ясновидка  (Прочетена 6582 пъти)

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Питка ясновидка
« -: 25 Ноември 2009 22:30:45, Сряда »
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Fareq

Питка ясновидка
« Отговор #1 -: 13 Септември 2011 13:02:26, Вторник »
Хахах аве тия хора с конкурс ли ги подбират...тстст майкоооо на къде отива тоя свят biggrin
Всичко, което не ни убива, ни прави по-силни...

Неактивен Zapko_

Питка ясновидка
« Отговор #2 -: 7 Ноември 2011 00:49:54, Понеделник »
Винаги съм се отнасял скептично към тази аудитория от хора. Направо ме отвращават всичките тези небивалици които измислят просто не знам как им ги раждат главите, а още по изумен оставам от факта, че има хора които вярват на тия шарлатани.
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса!!!

Неактивен Филикощерица

Питка ясновидка
« Отговор #3 -: 12 Март 2013 23:38:45, Вторник »
biggrin На "гледачка" съм ходила веднъж с моя приятелка за да се позабавляваме.По принцип се обличам спортно,сплетох косата си на 2 плитки и махнах халката си biggrin идея нямате какви ми ги наговори тази жена. С моята приятелка се скъсахме от смях а накрая си сложих халката и и казах всъщност как стоят нещата.От срам ми върна 5-те лева ,които ми беше взела за "сеанса" biggrin
То целия свят е болен,синко.Едни от това,други от онова.Няма здрав човек на света.Гледаш тялото желязно,а душата-гнила!

Неактивен Филикощерица

Питка ясновидка
« Отговор #4 -: 12 Март 2013 23:39:03, Вторник »
biggrin На "гледачка" съм ходила веднъж с моя приятелка за да се позабавляваме.По принцип се обличам спортно,сплетох косата си на 2 плитки и махнах халката си biggrin идея нямате какви ми ги наговори тази жена. С моята приятелка се скъсахме от смях а накрая си сложих халката и и казах всъщност как стоят нещата.От срам ми върна 5-те лева ,които ми беше взела за "сеанса" biggrin
То целия свят е болен,синко.Едни от това,други от онова.Няма здрав човек на света.Гледаш тялото желязно,а душата-гнила!

Неактивен хеката

  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1547
  • Total likes: 2
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • http://природна магия
Питка ясновидка
« Отговор #5 -: 18 Ноември 2013 17:37:28, Понеделник »
За да стане тази питка за ядене и трябва още: мая-две купчета,чаена лъжичка сол и чаена лъжичка захар. Водата да е топла за да започне процеса на втасване на маята. Оставете съда да втаса,след което го премесете и го оставете да втаса втори път. Загрейте фурната на 250 градуса и печете около 40 мин. За да стане питката хубава, тестото трябва да е меко на пипане и не го месете много. Ха сега яш, да ви е сладко wink
магията не е религия или философия,а начин на живот

Неактивен Aton

Питка ясновидка
« Отговор #6 -: 18 Ноември 2013 18:05:59, Понеделник »
Не знам дали питката е ясновидка.....но говорещия сто процента е тиквеник- ясновидец...
Най-същественото е невидимо за очите...

Неактивен хеката

  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1547
  • Total likes: 2
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • http://природна магия
Питка ясновидка
« Отговор #7 -: 18 Ноември 2013 19:09:53, Понеделник »
Aton,"Тиквеник"с орехи и канела,печен на 180 градуса. След като изстинал поръсен с пудра захар....Амин meowth
магията не е религия или философия,а начин на живот

Неактивен Aton

Питка ясновидка
« Отговор #8 -: 18 Ноември 2013 19:56:58, Понеделник »
biggrin xekata... почваш леко да ме плашиш...
Най-същественото е невидимо за очите...

Неактивен хеката

  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1547
  • Total likes: 2
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • http://природна магия
Питка ясновидка
« Отговор #9 -: 18 Ноември 2013 21:40:27, Понеделник »
flirt Спокойно,обучена съм да бая...няма да те оставя в беда...
магията не е религия или философия,а начин на живот