Отворена дискусия > МИСТЕРИИ

Знаците,които не забелязваме.

<< < (2/3) > >>

fnosen:
Знаците са навсякъде, просто трябва да търсим по - съсредоточено и целенасочено. Напоследък имам чувството че постоянно получавам Deja Vu. Може и да си въобразявам, но много от събитията, които ми се случват от скоро, имам чувството, че са се случвали и преди. Странното е, че това чувство идва в деня след като са се случили. Някой има ли представа на какво се дължи това?

rosie_gencheva:
И аз съм имала много странни сънища,един от тях който ми направи наистина голямо впечатление беше миналата година. Сънувах как покойната ми прабаба умира в ръцете ми. Събудих се в ужасно лошо настроение и споделих с майка ми,тя ме успокои като ми каза,че нещо лошо е умряло...и на същия ден от 4тия етаж на един хотел падна една шатра и ако един приател не ме беше дръпнал в последния момент щях да съм мъртва. Според мен няма нищо случайно на тоя свят и всичко се случва с причина.

Jan:
Преди не обръщах внимание какво казват някои мои познати, когато минават покрай мен или децата, но след няколко поредни случайности започнах да се вслушвам в тези думи. Оказа се че някои от тях са отговор на въпроси, които ме вълнуват отдавна.

zara8:
Съгласна съм ,че знаците са навсякъде около нас,и аз имам усещането че постоянно съм в дежа вю,не знам всяко нещо което правя мисля,че съм го правила в предишен живот...............

Delta:
Прави сте. Но пък прекаленото взиране е много обременяващо.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия