Автор Тема: Усещане за ухапване  (Прочетена 9537 пъти)

Неактивен Karra

Усещане за ухапване
« -: 9 Март 2013 18:44:45, Събота »
Здравейте!
 Имам нужда от помощ. Писах и на други места, но досега никой не реагира sad Случката е следната - преди около месец бях в една гора на разходка. Студ около нулата. Никакви буболечки във въздуха. Изведнъж усетих болка от ухапване по врата (точно сънната арерия, както го дават по вампирските филми). Инстинктивно се пипнах по това място. Бях с ръкавици, които свалих и така. Болката беше рязка и доста силна. Като си махнах пръста от там, ръцете ми бяха кални... Както казах бях с ръкавици и нямаше как да съм се оцапала. Нямаше как и да ме е пернало някое мръсно парче. Попитах има ли ми нещо и хората с мен ми казаха, че е зачервено. Като се прибрах - нямаше следа от ухапване. Временно забравих случая, защото реших, че е някоя студоустойчива буболечка. Няколко часа след това обаче животът ми буквално се срина. Последваха и продължават да се случват супер невероятни неща с мен. Ужасена съм! Какво е това? Моля ви помогнете ми!!! Какво да правя?

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Усещане за ухапване
« Отговор #1 -: 9 Март 2013 19:57:09, Събота »
Като за начало да спрете да се ужасявате. Вампири не съществуват и каквото и да е "хапало" не е било черна магия.
 Какво да правите- съсредоточете се над решаването на проблемите си, без да си губите времето със суеверия.
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Karra

Усещане за ухапване
« Отговор #2 -: 9 Март 2013 20:21:10, Събота »
Дано да е съвпадение smile
 Иначе не съм някой откачалник дето гледа вампирски филми. Просто случките след разходката са меко казано странни. Не казвам, че са свръхестествени, просто на кротък човек като мен няма логика да се случат. Едно от нещата е, че рецидивист заплашва, че ще ме убие, а причина на практика няма. Никаква логика... Сякаш не е моя живот...

Неактивен tattul

Усещане за ухапване
« Отговор #3 -: 9 Март 2013 21:08:18, Събота »
Karra, първата ти работа е да се стегнеш. Каквото и да е било, няма значение. Дали е истинско или не, също няма значениие. Каквото и да се е случило, поражда въпроси в  теб, а и ... страх. Елиминирай страха. Сама казваш, че това не е твоя живот. Аз бих ти казала - не търси логика Понякога логика просто няма. С времето може би ще намериш необходимото обяснение. Опитай да превъзмогнеш страха. Понякога, необичайни неща ни се случват. Не носят добро и ни подлагат на изпитание - подлагат на изпитание нервите ни, психиката, живота ни като цяло. Каквото и да се е случило, не е въпроса да го забравиш все едно нищо не се е случило, а просто да погледнеш в себе си. Да се откачиш от страха. Той е "живо създание", храниш ли го, пораства....Приспиш ли го, той не изчезва, а с времето се връща отново и отново и дори не разбираш кога си попаднал в капана  му. Не позволявай страха да владе сетивата ти. Потърси позитивни неща, Направи , това което сметнеш, че би вляло сила в съществуването ти, да те окрили така да се каже... страха ще изчезне постепено, ще си спечелила битка..за себе си.
Време е за приключения, сладки забавления.
 С кучето Джейк, с човека Фин, към непознатото вървим)))))

Неактивен Karra

Усещане за ухапване
« Отговор #4 -: 9 Март 2013 22:21:39, Събота »
Благодаря за куража! Аз долу горе това и правя - боец съм по природа и не се предавам smile Но ме беше втресла паранойката. Всичко се случи някак сюрреалистично, като насън... търсих обяснение на необяснимото.

Неактивен tattul

Усещане за ухапване
« Отговор #5 -: 10 Март 2013 09:16:12, Неделя »
Available to users onlyИма неща, които ни се случват и нямат логика. Има неща, които не познаваме. Незнанието  ни води към параноя, нормално е. В повечето случаи, когат ни се случи нещо хубаво, било то необяснимо, дори не му обръщаме внимание, приемаме го за даденост , радваме му се и бързо го забравяме. Може би преживяваме емоцията и тя отмира. Когато нещо, което ни донесе негативно усещане и преживяване, сме склонни да го държим до себе си, да го мислим и да го храним. Просто човек е устроен така. Възможно е да съществуват както необясними позитивни неща, така и необясними негативни такива. Е, ти кое би задържала до себе си!? Всеки е имал такива моменти. За повечето хора съществува само видимото. Щом си боец, застани до себе си. Избираш параноята и страха или да се усмихнеш и да потърсиш нещо, което би повдигнало духа ти. Понякога страха е и наш  приятел - показвани слабите места и ни кара да търсим, търсенето не винаги е извън нас))))))). Успех!
Време е за приключения, сладки забавления.
 С кучето Джейк, с човека Фин, към непознатото вървим)))))

Неактивен Karra

Усещане за ухапване
« Отговор #6 -: 10 Март 2013 11:51:21, Неделя »
smile

Неактивен Филикощерица

Усещане за ухапване
« Отговор #7 -: 12 Март 2013 17:56:51, Вторник »
Здравей Karra,била си в гората освен летящи,пълзящи и какви ли не твари има и доста клонки,храсти и изобщо флора,която въпреки градусите си е там ,горските животни пренасят по себе си какви ли не животинки...не обвързвай случките в живота си с това,по-добре потърси отговора на това което се случва трезво и с какво ти си допринесла за нещастието си в момента,по-важното как да оправиш нещата.Не съществува проблем без решение,имай го в предвид wink . Желая ти успех smile
То целия свят е болен,синко.Едни от това,други от онова.Няма здрав човек на света.Гледаш тялото желязно,а душата-гнила!

Неактивен Karra

Усещане за ухапване
« Отговор #8 -: 13 Март 2013 23:51:17, Сряда »
Отново благодаря на всички отзовали се на моята молба за помощ!
 Предполагам образът ми е на параноик, който си няма работа...и не бих могла да Ви обвиня ако си ме представяте така!
 Истината е, че съм зает човек, с много сериозна професия. Не особено интересен животът ми, но е много интересен за околните поради харизмата ми. Това е и причината много хора да ме мразят жестоко, но пък и много хора ме обичат smile За мен, четсно казано другите нямат значение... Правя добро и не търся отплата. Опитвам се да не правя зло.
 Случката, която описах не беше кой знае какво, НО последващите събития за мен са като от филм. Просто няма как да се случи на мен всичко това! Не искам да досаждам с подробности, но в рамките на седмица ми се случиха неща за поне 100 серии на бразилкско-турски сериал. Не, че няма да го преживея, но се притеснявам за живота не близките ми, на които много държа. Част от негативоте са заплахи за живота на мен и моето семейство. А никой от нас не е направил друго освен ДОБРО на хората.

Неактивен Филикощерица

Усещане за ухапване
« Отговор #9 -: 14 Март 2013 18:50:11, Четвъртък »
Quote (Karra)
Отново благодаря на всички отзовали се на моята молба за помощ! Предполагам образът ми е на параноик, който си няма работа...и не бих могла да Ви обвиня ако си ме представяте така!
 Истината е, че съм зает човек, с много сериозна професия. Не особено интересен животът ми, но е много интересен за околните поради харизмата ми. Това е и причината много хора да ме мразят жестоко, но пък и много хора ме обичат За мен, четсно казано другите нямат значение... Правя добро и не търся отплата. Опитвам се да не правя зло.
 Случката, която описах не беше кой знае какво, НО последващите събития за мен са като от филм. Просто няма как да се случи на мен всичко това! Не искам да досаждам с подробности, но в рамките на седмица ми се случиха неща за поне 100 серии на бразилкско-турски сериал. Не, че няма да го преживея, но се притеснявам за живота не близките ми, на които много държа. Част от негативоте са заплахи за живота на мен и моето семейство. А никой от нас не е направил друго освен ДОБРО на хората.


 Здравей отново,за мен поне тези твои притеснения са начин да обясниш случващото се около теб.
 Имаше една мъдра жена ,която казваше,че животът е като гора.Има тъмни пътеки през,които преминаваме,обвити в трънаци и непрогледна тъмнина.В края на всяка пътека обаче има светлина,въпроса е да извървиш колкото се може по-бързо тази пътека и да достигнеш до светлината.
То целия свят е болен,синко.Едни от това,други от онова.Няма здрав човек на света.Гледаш тялото желязно,а душата-гнила!

Неактивен Delta

  • Mockingjay - DSJ
  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4188
  • Total likes: 0
  • Karma: +1/-0
    • Профил
Усещане за ухапване
« Отговор #10 -: 4 Юли 2013 09:48:10, Четвъртък »
Здравейте,
 Ще използвам темата, за да не пълня форума.
 Моето усещане не е за ухапване, а за задушаване и парализа. В съзнание съм, пък не мога да мръдна и/ или някой или нещо ми блокира дишането; това последното обикновено при преглъщане, сякаш нещо ми стиска гърлото и не мога да преглътна и усещам как се задушавам и областта в дробовете ме боли силно. Благодарение на някакви адски усилия от моя страна успявам да се овладея. Чувството е краткотрайно и много неприятно, да не кажа плашещо. Рядко, но се случва и да изпадна в паника, която също успявам да овладея. 
 Парализата се случва обикновено, когато спя... събуждам се паникьосана. А задушаването се е случвало и лежейки и вървейки...

 Някакви идеи ? Физиологичен или друг проблем имам? 

 Ще използва да споделя и снощния си сън... не можах да намеря подходяща тема. Сънувах, че имам порезна рана на левия кракмалко над стъпалото, странично. Имах шевове. Раната кървеше, но с мръсна кръв. В един момент крака ми вече беше обут в бежов панталон, аз вървях на някъде, май да търся помощ, раната кървеше обилно и ми нацапа панталона. Аз много силно куцах, но не ме болеше. Не се чувствах изплашена. 
 хвърлих поглед на един съновник, но предпочитам форумско мнение... предстоят ми няколко важни събития, понеже smile

Неактивен tattul

Усещане за ухапване
« Отговор #11 -: 4 Юли 2013 12:42:46, Четвъртък »
Delta, мислех да ти пиша нещо , но това излезна по-добро от моя отговор
Quote
http://tarot-variations.blogspot.com/2013/04/blog-post.html
Време е за приключения, сладки забавления.
 С кучето Джейк, с човека Фин, към непознатото вървим)))))

Неактивен Delta

  • Mockingjay - DSJ
  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4188
  • Total likes: 0
  • Karma: +1/-0
    • Профил
Усещане за ухапване
« Отговор #12 -: 4 Юли 2013 13:32:55, Четвъртък »
Благодаря ти smile

 А нещо за съня ми да кажеш?

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Усещане за ухапване
« Отговор #13 -: 4 Юли 2013 13:44:38, Четвъртък »
Delta, ще ти дфам моето тълкуване на съня. Мръсната кръв която изтича от кракът ти е бреме (или тайна) от която ще се освободиш. В първият момент ще загубиш почва под краката си (куцането), но ще се съвземеш бързо и ще продължиш напред. Общо взето не е лош сънят ти. По-скоро те предупреждава какво ще се случи.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен tattul

Усещане за ухапване
« Отговор #14 -: 4 Юли 2013 14:59:27, Четвъртък »
Мойто мнение е същото. Имам чувството, че те е страх, че нещата не зависят от теб. Може и така да е. Лявата половина е онова дето ни е непознато, невидимо и за което нямаме отговор, което предстои, но нямаме яснота и ни тревожи. Липсва ти увереност в твоите възможности и в това, че нямаш контрол над ситуацията....Нещата ще се подредят, просто трябва да отпуснеш напрежението вътре в теб и да имаш увереността, че всичко ще свърши както е най-добре за теб, тоест да оставиш нещата просто да се случат, приемайки трудностите и неяснотиите, без да се напъваш за нищо))))) Шъ съ справиш.
Време е за приключения, сладки забавления.
 С кучето Джейк, с човека Фин, към непознатото вървим)))))