Автор Тема: помощ  (Прочетена 6037 пъти)

Неактивен silwiya

помощ
« -: 17 Ноември 2012 14:00:20, Събота »
не знам дали полудявам обаче ето како ми се случи и моля ви ми помогнете !
 В училище съм в час по физическо и сме във мазите там е фитнеса и сме само аз и една моя съученичка и както си играем тенис на маса и някаква черна сянка минава само аз я видях и влезе в една заключена стая. И по принцип там крушките изгарят и точно когато бяхме там бяха изгурели , макар, че предния ден бяха ги сменени. И после се махнах ме от там и след два дена слизам там не знам защо нещо ме кара да слизам там и седя и гледам в една точка все едно някой ме контролира и слизам към мазето (фитнеса) и пак тази сянка минава и се скрива и пак няма осветление. Аз се върнах виках направо не бях на себе си... не знам какво да правя.. откачам вече.. не помня изобщо нищо в училище какво правя освен това което видях ЧЕРНА СЯНКА... от тогава когато видях тази сянка се чувствам много уморена все едно не съм аз.. помощ?!? .....

Неактивен dia-devi

помощ
« Отговор #1 -: 17 Ноември 2012 14:04:32, Събота »
'излез-от"транса'"..,хората 'виждат',..това,..което мислят,..че виждат :),..ако нещо не 'при-емеш' за 'истина',..то няма като-как да бъде...'такава' smile
hola!..

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
помощ
« Отговор #2 -: 17 Ноември 2012 14:11:13, Събота »
Успокой се. Явно си имала среща със сянка, породена от игра на светлината. Сенките са навсякъде. Само се загледай. Няма нищо на този свят, което да не хвърля сянка. Дори ти имаш сянка. Да се паникьосваш от една сянка не е хубаво. Така че... Ей, горе главата. Ако се навиваш, че е страшно, ще подхранваш страха си и тогава ще си още по-уплашена, уморена и разконцентрирана. Ако сянката пак се мерне, забавлявай се с нея, посмей и се на чудатите форми. Друго не си струва да правиш.
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен dia-devi

помощ
« Отговор #3 -: 17 Ноември 2012 14:26:03, Събота »
silwiya, ..,а какво те кара да си 'из/мисляш',..:(,..не е здраво-словно smile
hola!..

Неактивен silwiya

помощ
« Отговор #4 -: 17 Ноември 2012 16:00:12, Събота »
да си измислям ?! лол просто исках да споделя какво ми се случи smile

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
помощ
« Отговор #5 -: 17 Ноември 2012 16:07:35, Събота »
silwiya, забележи кавичките в мнението на dia-devi. Мисля, че иде да обясниш кое събитие те е предизвикало да заизпитваш такива страхове. Виж, принципно хората не се плашат от сенки. Нещо преди това те е провокирало да реагираш така. Можеш ли да си спомниш какво?
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен silwiya

помощ
« Отговор #6 -: 17 Ноември 2012 16:21:55, Събота »
аз нямам страх от сенки обаче да сме само ние двете в фитнеса и радиото почна да се смущава и аз се обърнах към радиото и сянката мина и се стреснах защото няма кои да е освен ние двете но ние сме в края а то се случва от другата страна на фитнеса (това за радиото бях го забравила да го напиша) .. не знам направо...

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
помощ
« Отговор #7 -: 17 Ноември 2012 16:50:29, Събота »
Точно това е станало- лек токов удар- щом и радиото се е смущавало. Спри да го мислиш и давай по-самоуверено и спокойно.
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен silwiya

помощ
« Отговор #8 -: 18 Ноември 2012 07:23:03, Неделя »
вчера пак ми се случи..откачам..... и не само аз я видях нещо се се случва, но какво вече не знам sad

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
помощ
« Отговор #9 -: 18 Ноември 2012 08:40:59, Неделя »
Нали не мислиш, че си единствената, която може да види лек токов удар? Престани да си внушаваш, че виждаш нещо по-различно от това, което е. Или наистина ще се побъркаш.
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен silwiya

помощ
« Отговор #10 -: 18 Ноември 2012 11:10:50, Неделя »
добре ще мисля положително : )