Автор Тема: Може ли някой да ми каже какво се случва и какво да правя  (Прочетена 5537 пъти)

Неактивен ecodani

Здравите аз съм на 24 години и не знам какво точно ми се случва и какво точно трябва да направя? ще започна от самото начало... Аз съм живяла и съм била отгледана и възпитана от баба си понеже нашите бяха много заети да работят. Когато бях много малка може би на около 6 години баба ми се прибра от гости в друг град и с нея носеше странни карти с различни картинки на тях и като всяко едно любопитно малко дете започнах да я разпитвам за тези карти от къде ги е взела; за какво и са и така нататък. А тя ми отговори че докато си чакала влакът за вкъщи една жена я е спряла и е тикнала картите в ръцете с едно листче и я нарекла по име и и казала че има дарба да гледа на карти и кафе и че трябва да помага на хората. В същият момент влакът на баба ми дошъл и тя се качила... И така баба ми се научи да гледа на тези карти както и на кафе много хора казваха че познава но гледаше основно на роднини, близки и приятели или гости които идваха в нас... Аз имам сестра но аз съм първородната дъщеря това го казвам защото още на 8 години помолих баба ми да ме научи да гледам на картите за да впечатля приятелките си сестра ми също поиска но баба ми научи само мен. дълго време след това гледах на игра на тези карти гледайки на кварталните деца и естествено не им познавах нищо. До момента в които баба ми почина тогава сякаш нещо се отвори в мен и започнах отново да гледам но този път огромен брой от хора казват че съм им познала всичко за минало настояще и бъдеще та дори и леки настинки. Когато всичко това се случи аз бях на 21 години. А още от 16 годишна аз и майка ми сънуваме знакови сънища за роднини или много близки за нас хора които са в голяма опасност или вечер или седмица преди да починат. Точно когато бях стана на 18 започнах да се интересувам от йога медитация и философиите на източните религии започнах да се интересувам от силата на подсъзнанието и др. И това сякаш не стана с цел а като нещо естествено. От 3 години на съм усещам как нещо вътре в мен иска да се събуди и как това нещо става все по силно в мен. Всеки ден откривам нови неща които мога да правя или за които до сега не съм си давала сметка. Не знам какво точно става с мен до къде може да стигне всичко и дали мога да овладея адекватно всичко това. До себе си нямам човек с подобни преживявания или по голям опит на които да споделя или от които да взема съвет за всичко това. Моля за всякакви мнения!!!!

Неактивен tattul

Може ли някой да ми каже какво се случва и какво да правя
« Отговор #1 -: 4 Ноември 2012 00:41:18, Неделя »
ecodani, Здравей, както ти е посочил един от модераторите в сайта, тук уважаваме постовете изписани с кирилица. Лично аз, не че правя фасон, но не мога да се насилвам да чета, нищо написано от това. Ако всеки, който влезне тук, преди да започне да пише тук и там, обърне внимание на написаните постове преди това, ще забележи( поне се надявам, че е писано на ..български...нашата азбука.) Един бърз поглед на съобразителен човек , би фиксирал точно това...
Време е за приключения, сладки забавления.
 С кучето Джейк, с човека Фин, към непознатото вървим)))))

Неактивен ecodani

Може ли някой да ми каже какво се случва и какво да правя
« Отговор #2 -: 4 Ноември 2012 08:38:41, Неделя »
Съжалявам но не знам как да вляза за да кирилизирам и заглавието на темата но за следващият път ще се съобразя с вашите изисквания.

Неактивен tattul

Може ли някой да ми каже какво се случва и какво да правя
« Отговор #3 -: 6 Ноември 2012 13:27:45, Вторник »
ecodani, Добре дошла както се казва сред нас. На много от нас, пътят ни е започнал, ако не така, по подобен начин или пък някои са напълно осъзнати още от малки. Ако желаеш да се развиваш, ще трябва да отделяш време, да търсиш и да учиш. Човек уж сам си избира пътя, докато не осъзнаае, че пътят е избрал него. Във откритите форуми има доста материал, който може да ти бъде полезен да прочетеш и да питаш, ако решиш. Разбра ли какви са картите? tongue Тук има секции за Таро и Руни, които на даден етап може да ти станат интересни и да работиш с тях, след като те приемат в практикума и уведомиш хората отговорни за секциите. С теб нищо не се случва, идва момент,когато човек се отваря за неща, които не е предполагал, че съществуват заложени в него. Понякога е плашещо, понякога обърква, но пък винаги е интересно и поставя нови въпроси пред теб, на които ако искаш ти сама трябва да търсиш и намираш отговор. Разбира се ако ти сама избереш това - да вървиш стъпка по стъпка напред и да се обучаваш. А най- хубавото е , когато си дадеш сметка, именно за това, колко много неща има скрити в теб и всеки ден откриваш нещо ново за себе си. Обърнеш ли поглед навътре в себе си, виждаш, че има много повече от колкото има навън около теб и започваш да се чудиш къде и спал до сега biggrin
Време е за приключения, сладки забавления.
 С кучето Джейк, с човека Фин, към непознатото вървим)))))