Автор Тема: Кръговете в полята  (Прочетена 5133 пъти)

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Кръговете в полята
« -: 20 Октомври 2012 21:25:08, Събота »
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Nyarlathotep

Кръговете в полята
« Отговор #1 -: 21 Октомври 2012 14:51:16, Неделя »
Аз съм вечната опозиция..  
 като кажеш бяло...  
 аз казвам черно...
 И най-лошото е...  
 Че аз съм този който винаги е прав

Неактивен dia-devi

Кръговете в полята
« Отговор #2 -: 21 Октомври 2012 15:26:44, Неделя »
biggrin
hola!..

Неактивен Scorpio

Кръговете в полята
« Отговор #3 -: 30 Октомври 2012 22:59:05, Вторник »
Преди няколко години бях гледала в някакво предаване за кръговете в полята. Не си спомням всичко което показаха, но помня как даваха един мъж как прави житен кръг с една дъска. Резултатът от труда му беше удивителен. Според мен правенето на житни кръгове си е цяло изкуство ама от хората, не от извънземните. biggrin

Неактивен niksi

Кръговете в полята
« Отговор #4 -: 2 Декември 2012 14:17:45, Неделя »
В масовите случаи, дейстивтелно има развихрени шегобийци, но не мисля, че в Перу кръговете имат да го кажем произход от човешка ръка.Особено големината на някои е 100-це метри и фигурата може да се различи само от високо.

Неактивен Lili

Кръговете в полята
« Отговор #5 -: 27 Юни 2013 19:51:55, Четвъртък »
Има и нещо интересно в повечето картини, стеблата са наклонени под един и същ градус, което с дъска не може да бъде постигнато. Интересно е, че една от картините се е появила след изпратен двоичен код. Този житен кръг (или по-точно житен правоъгълник) е отговорът на съобщението от Аресибо.
 През 1974 год. от радиотелескопа в Аресибо, Пуерто Рико, е изпратено подобно съощение към космоса и към извънземните цивилизации, съдържащо основна информация за човечеството. Житният кръг - отговор, получен 27 години по-късно, е с почти същата структура като излъчения радиосигнал, като в него е променена част от информацията така, че да ни дава сведения за тези, които са го направили.