Автор Тема: Помощ за магия  (Прочетена 7002 пъти)

Неактивен mi6oo

Помощ за магия
« -: 17 Октомври 2012 10:58:12, Сряда »
Здравейте на всички. Влюбен съм силно в една жена, тя също много ме обича не сме заедно като мъж и жена а сме любовници. Наистина срашно много се желаем и искаме но в последно време се появи един нещтастник който и замазва очите и и дава празни надежди. Но това както и да е . Разбрали сме се че няма да си досаждаме и сме приели хората до себе си и нашата любов е нещо което ще си остане. Продължаваме да се виждаме но вече все по рядко, поради простата причина че онзи нейния безделник не работи и ни отнема от времето. А тя е принципна жена и идва в тежест да мисли как да се измаква. Другото което ме трвожи че тя почна да прави секс с него много повече колкото с мен и това ме побарква. Тя иска да го прави с мен и го виждам в очите и но този навлек не я оставя на мира.
 Има ли начин някък си да му напрвя магия да не му става да се чуства подтиснат и да му е гадно както на мен просто искам да усети какво ми е на мен и как страдам за тази жена когато не мога да видя. Или пък да засиля желанието и към мен и на този просто да му отказва и да не му дава много жени го правят с мъжете си. Не знам може да ви звучи страно но само това ми се върти в главата и направо се побърквам. Моля ви дайте съвет какво да направя или някой ако има познания с които може да помогне да каже. Наистина вярвам че магията е нещо велико и може да помогне точно за тези мои терзания

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Помощ за магия
« Отговор #1 -: 17 Октомври 2012 14:36:27, Сряда »
А мислил ли си, че проблемът да не сте с тази жена нещо повече от любовници, може да не е в неработещия безделник, а в самата жена? Думичката, която описва обичащите да изневеряват мъже и жени, е промискуитет. Може да бъде осъзнат и неосъзнат. Ако тя си осъзнава промискуитетът, то ти си поредната нейна играчка. А и тя да не си осъзнава промискуитетът, разликата не е голяма, само заблудата е в една идея повече. Тя ще постои с теб, ще постои, а след теб тя ще си намери следващ любовник, без да прекратява взаимоотношенията си с основния безделник, поне докато основният безделник я търпи или пък си я харесва именно такава дивачка, способна да има който и когато си поиска. В случай, че успееш все пак да я спечелиш и да заемеш мястото на основен безделник, то ще имаш удоволствието да те проклетосват следващите любовници на тази жена, които тя ще си намери. Никога няма да си само ти за нея. Ако ти също си с промискуитет, то и ти ще и си хванеш следваща любовница. Историята ще се повтаря и повтаря.

 ...Спри да си мислиш за глупости и да търсиш магии. Няма да ти помогнат. Просто... Такъв е животът.
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен blago75

Помощ за магия
« Отговор #2 -: 21 Октомври 2012 17:38:44, Неделя »
Мi6oo ,много си отчаян.Разбери,че силата е в теб и ако не те иска нека си върви.Ти можеш да имаш всичко стига да повярваш.

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Помощ за магия
« Отговор #3 -: 21 Октомври 2012 19:08:26, Неделя »
Само с вярване не става. Ако ставаше, всички с едното вярване биха имали всичко.
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен mi6oo

Помощ за магия
« Отговор #4 -: 23 Октомври 2012 09:00:37, Вторник »
Благогаря ви за отговорите. Радвам се че откликнахте на проблемите ми. Мисля че ви дължа още обяснение. Аз съм женен имам добро семейство и малко детенце и всичко е нормално. А с тази жена сме любовници от 3 г. просто до сега аз бях константата при нея, тя е имала и други връзки но винаги съм бил с приоритет за нея а сега нещата изместиха своя център и някак си този безделника както го наричаме е все до задника и и няма минутка спокойствие за да се виждаме. Аз имам свободно време тя също и двамата работим но сега свободното и време този гад го ангажира всячески и стана много тегаво. Това ми тежи хем искаме да сме си заедно както преди хем няма възможност и това е адски гадно. Вчера бяхме заедно и беше прекрасно но го няма спокойствието тя все мисли как да се измъкне и какво
 да каже и това я променя към мен което ме вбесява. Просто нямам сигурност че нещата са по стару му и все си мисля че ако той и доставя удоволствие тя го желае и т.н. ще охладнее към мен а тези страхове ми влиаят много негативно за това си мислих за някакъв вид магия с която да накарам тази жена да погледне на този с други очи и да си остане същата с мен. Нямам нищо против да има връзка но не искам тя да е пос силна и по чуствена от тази с мен това е идеята иначе си мисля че всичко ще се обезмисли в един момен и ще свърши. Искам да направя нещо за да не се случи това но не знам какво моля помагайте.

Неактивен tattul

Помощ за магия
« Отговор #5 -: 23 Октомври 2012 09:08:17, Вторник »
cool всичко това взе да ми намирисва на егоизъм...я, се стегни и си гледай жената и детето, щото да не увиснеш някой ден там, тогава ще разбереш, че си хленчил през цялото време. Жената, Безделника, дрън-дън. Взимай се в ръце и хващай пътя....,н на живота си. И съвети ти дадоха достатъчно. Тук няма врачки, нито там магьоснички и магьосници, дето ще тръгнат да те събират с онази жена., особено по начина, който ти и си навил на пръста!
Време е за приключения, сладки забавления.
 С кучето Джейк, с човека Фин, към непознатото вървим)))))

Неактивен mi6oo

Помощ за магия
« Отговор #6 -: 24 Октомври 2012 08:49:29, Сряда »
Може и да е егоизъм но не очаквах такъв отговор. И не очаквам да ме събират с който и да е било просто искам аз да сам приоритет за нея пак го наричайте както искате. Обърнах се за помощ но явно няма да я получа тук. Чувствам се тъпо когато сам пренебрегнат заради този нещастник и искам да си върна по някъкав начин просто искам да му е гадно както ми е гадно на мен сега ще кажете че е злобно може би но това искам да направя нещо за да го накарам да се чуства по начина който се чувствам аз това е.

Неактивен coolest

Помощ за магия
« Отговор #7 -: 24 Октомври 2012 10:28:23, Сряда »
Ами щом искаш да си заедно с нея, тогава се разведи с жена си ...както и тя да се разведе с тоя "безделник" и бъдете заедно. На ДВА СТОЛА НЕ СЕ СЯДА ЕДНОВРЕМЕННО!
 В противен случай ще се примирите с положението си в момента и ще си стоите кротко. Не забравяйте ,че това което го правите не е приемливо според морала на обществото. Не мислете само за вас ,а помислете и за този "безделник" , за вашите деца и вашата съпруга.
 Магията няма да направи чудеса. Имайте го впредвид.
 П.П. Щом не искаш да ти помагат като ти правят магии вместо теб или ти гадаят не виждам смисъл тогава за какво се оплакваш. Има страшно много ритуали в интернет...вземи и ги пробвай щом желаеш!
 Успех!
Магията е като виното и ако не сте свикнали с него, ще ви опияни.

Неактивен tattul

Помощ за магия
« Отговор #8 -: 24 Октомври 2012 10:38:23, Сряда »
МДаа. злобно е и още как. Освен че е злобно е и глупаво, но ще го разбереш на много по-късен етап, когато си отвориш очите и разбереш, че има много по важни неща от това да си намериш ...каквото ти е там в момента на сърцето. Не обичаш да губиш, пренабрегнат си и се чувстваш унижен и изоставен....Помни, че не бива да сторваш нещо на някой, нещо, което не би искал да ти ссторят на теб. Така че, направишли нещо после трябва да носиш това бреме. И както ти казах, имаш семейство....помисли над това, но много сериозно и не хленчи, просто продължи напред. Както ти казаха - на два стола не се сяда, истина, която предполагам знаеш, но не дай си боже един ден да я проумееш с цялата и сила. cool
Време е за приключения, сладки забавления.
 С кучето Джейк, с човека Фин, към непознатото вървим)))))

Неактивен mi6oo

Помощ за магия
« Отговор #9 -: 24 Октомври 2012 16:19:00, Сряда »
Мисля да опитам това защото тази мисъл за безделника наистина ме влудява и за това как и какво прави с любимото ми същество.

Неактивен tattul

Помощ за магия
« Отговор #10 -: 24 Октомври 2012 16:39:16, Сряда »
Не става само с опит, надявам се да разбереш това. Става, когато го осъзнаеш напълно и решиш да промениш това. И пак бъркаш, тук не става въпрос за онзи и какво причинява той на любимото ти същество, а какво причиняваш ти на себе си и на тях. И какво един ден ще причиниш на семейството си. Нима жена ти не ти вярва? Значи я караш да живее в лъжа! Но мисля знаеш, че рано или късно, това се разбира. Е тогава ще носиш още по-голямо бреме. Защото тя може да направи избор да си тръгне. Тогава!? Тогава ще се сетиш, че имаш и дете и че то ще ти липсва и пак ще се наложи да ни търсиш и да искаш съвети , помощ и така нататък. Надявам се да разбираш, че всеки прави изборслед това си носи последствията. Човешкия живот е низ от правилни и неправилни избори, формиран от естеството и силата на нашите мисли и нагласи. Както се казва каквото повикало, това се обадило, но често оназ, която ни наричаме Съдба, ни го връща по необичаен начин. Но в крайна сметка няма не поискани неща. Вкопчил си се в тази жена, а тя дори може да не я е грижа за теб. Може и да и харесва така. Имаш виновник, ти си жерва, тя е мечта и остава да страдаш....Но я си представи, че жена ти потърси същото навън? Как ще го възприемеш това!? Май като лична обида, не е ли така? Или тя няма право или тя ти принадлежи? Може би и онази жена ти принадлежи.... Дори не допускаш, че тя може да е щастлива така...а дори и да не е, тя е направила своя избор - носи си последствията...Обърни се честно към себе си и си дай сметка какво наистина искаш и защо. Има ли бъдеще това и не е ли време да продължиш напред. В момента си мислиш, че страдаш и то е така, но страдаш заради собствени те си негативни мисли и ревност, които изпитваш в момента. Винаги има по-голяма болка, повярвай и като всяка болка е истинска и по-истинска от предишната..Тук никой не те осъжда, просто споделяш и ние ти отговаряме. Малко или много всеки един от нас е извървял собствения си път и е разбрал, че носи отговорност за действията си, мислите си и желанията си.
Време е за приключения, сладки забавления.
 С кучето Джейк, с човека Фин, към непознатото вървим)))))

Неактивен MIM

  • Newbie
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 142
  • Total likes: 0
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Помощ за магия
« Отговор #11 -: 27 Октомври 2012 01:45:46, Събота »
горкия, има семейство при това...ти изобщо знаеш ли какво искаш. coolest, ти го каза точно, седнеш ли на 2 стола -падаш на земята, очаквай тоталното падане.