Автор Тема: Дали е магия?  (Прочетена 5050 пъти)

  • Гост
Дали е магия?
« -: 13 Септември 2012 17:14:30, Четвъртък »
Здравейте. Изчетох доста неща от форума с голям интерес. Реших и аз да ви разкажа и да ви питам за мнение. От април тази година продавам мой имот. Първия купувач дойде, споразумяхме се за цена, стиснахме ръце и...повече не се обади. След месец и половина, към края на май дойде втори, надъхан, готов за сделка. Беше неделя. Трябваше да се обади през седмицата и... повторение- не се обади. Към средата на август дойде трети и пак същото- надъхан, сигурен заминавал на почивка и се разбрахме като се прибере да се обади, и... пак същото. До сега не ми е правена магия или поне аз така си мисля. Честно да си призная, направо съм като попарена. Какво се случва? Ще съм благодарна за всеки отговор.

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Дали е магия?
« Отговор #1 -: 14 Септември 2012 21:51:44, Петък »
В момента на имотния пазар има премного предложения. Търсещите да закупят имот са затрупани от предложения. Нормално е да имат такова поведение. Не е магия.
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен coolest

Дали е магия?
« Отговор #2 -: 15 Септември 2012 11:14:37, Събота »
theshadow, е напълно прав.
Магията е като виното и ако не сте свикнали с него, ще ви опияни.

  • Гост
Дали е магия?
« Отговор #3 -: 15 Септември 2012 12:01:01, Събота »
Благодаря за отговорите. Знам , че в момента повече се продава отколкото се купува, но много странни съвпадения. През това време и други кандидати се появяваха, но беше различно. В тези три случая, някак нещата изглеждаха сигурни. Аз ако стисна на някой ръка "Има сделка" значи нещата са ясни, но явно хората не мислят така. Не знам как да го обясня, но като че ли някой каза " Пу да не можете" и сделката се проваля преди подписването. В първия случай бяхме почнали и документи да подготвяме, по желание на купувача. Пак благодаря smile

  • Гост
Дали е магия?
« Отговор #4 -: 15 Септември 2012 12:17:21, Събота »
theshadow, можеш ли да ми кажеш някаква техника да стане сделка? Или ти можеш ли да ми кажеш дали ще стане? Дано не съм нахална, но наистина ми е спешно sad

Неактивен Lil

Дали е магия?
« Отговор #5 -: 18 Септември 2012 23:39:06, Вторник »
Здравей Tipi, понякога брокерите водят "клиент" само за да направят снимки на имота. Ако са ти звъняли 5 брокера от 5 различни агенции със сигурност си пуснала и някой друг фалшив клиент /хората просто си вършат работата, но по нашенски smile .
 Разгледай пазара на имоти за района в който продаваш може да има оферти с цена по-ниска от твоята, което със сигурност е фактор...или ново строителство с много атрактивни цени. Ако си с цена по-висока от на комшията ще те подминават.
 Една тактика, която работи - свали цената biggrin /не под пазарната естествено/
 ...а и прощавайте с theshadow, че си пъхам носа в темата.
 Успех с продажбата!
Който търси намира.