Автор Тема: Кравите със странна смърт  (Прочетена 1009 пъти)

Неактивен theshadow

• Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • Публикации: 5489
    • Профил
Кравите със странна смърт
« -: 20 Септември 2009 10:09:01, Неделя »
Гледах по National Geographic записи на това как се получават онези странни изрязвания по телата на намерени мъртви крави, с липсващи освен туй органи и сякаш рязана с лазер кожа от животните- това с хирургическа точност, таковата, които деяния се приписваха на извънземни. За мен това си беше една загадка до тази вечер. Причинителят на всичкото тайнство е зеленичък на цвят или беличък на цвят, според зависи от стадия му на развитие. Зеленички мухи-месарки и техните ларви- оглозгват органи, кожа, очи и прочие, кръв не остава, защото и нея я хапват.

Споделям тази информация, за който е следил случаите с тайнствено мъртвите крави, но е пропуснал да види разследването на журналистите.

Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Letto

• Newbie
  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
    • Профил
« Отговор #1 -: 10 Октомври 2009 20:05:18, Събота »
хах човек мерси за инф... аз биах чул за тфа ама естествено не знаех че е от муха месарка...
 тфа е още 1 доказателство че хората приписват всичко което не могат да обеснят на извънземни или никви големи стъпки... буквално квото им хрумне... а в пове4ето сл мойе да се обясни с не6то безбожно просто и нормално... tongue

• Гост
« Отговор #2 -: 8 Юли 2010 17:18:23, Четвъртък »
biggrin biggrin biggrin biggrin muhite bili opasno ne6to

Неактивен Crystal

• Newbie
  • Newbie
  • *
  • Публикации: 10
    • Профил
« Отговор #3 -: 31 Август 2013 22:24:52, Събота »
Хаха,това ми напомни преди как братовчед ми обвиняваше "Баба Куби" за "изчезналите" курабийки и сладки,които всъщност брат му изяждаше.И след като "Баба Куби" излезе от "мода" почна да обвинява извънземните.И чак като стана на 14 разбра кой всъщност е бил Баба Куби-извънземното-крадец на сладкиши. lol (Знам,че темата е стара,но не се сдържах да не го напиша.Спомените просто.... biggrin ) Е,за това хора,преди да се усъмните в извънземни,баби Кубита и т.н. , замислете се реално над нещата и първо търсете виновника далеч от свърхестественото. (и в случая-търсете отговора в брат си biggrin :D )
Um,hi.

Неактивен хеката

• Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1547
    • Профил
    • http://природна магия
« Отговор #4 -: 1 Ноември 2013 16:12:08, Петък »
Нека да ви разкажа и за моята"Крава със страна смърт". Седим си ние на чардака, една вечер с майка ми и сестра ми в моето село и си приказваме. В един момент над Балкана се появи една светеща сфера. Ни мърда,ни мига само променя цвета си...от ярко жълто до оранжево-червено...в един момент премига два пъти и изчезна. - Край!-викам си видях НЛО. Майка ми е страшен скептик, но щом и тя се върза представете си колко реално беше всичко. На другия ден,поразпитах на сам на там за светлини в нощното небе. И наистина, оказа се че по принцип там битува някакво поверие за сияяна светлина нощем в небето,но с малка разлика в цвета на светлината. В моя случай ставаше въпрос за ярка светлина,а в поверието за синкаво-бяло сияние. И така,аз тръгнах по следите на сиянието. Трябваше да разбера какво аджеба е това...но, без успех...до тази година когато седях в компанията на една мацка и брат и. В един момент стана дума за поверието и аз споменах за моята "нощна светлина"...и "Еврика!!!" -брат и ме погледна и каза:-Ама как изглежда? Оранжево,ярко а?-пита той. -Ами да !!- казвам аз. - Споко-казва той- това аз го права,ходя на лов.... Това хора е прожектор...с който "Моето НЛО"си бракониерства...Не искам да крия обаче,че в първия момент взех "светлината"за нещо специално. Та така "Те ти булка Спасов ден "-"Крава със страна смърт"
магията не е религия или философия,а начин на живот