Автор Тема: Искам да ви чуя мнението...  (Прочетена 4659 пъти)

  • Гост
Искам да ви чуя мнението...
« -: 10 Август 2012 09:54:57, Петък »
Искам да споделя нещо и да чуя вашето мнение. Гаджето ми-Георги се казва. Родил се е в 6-тия месец. Оживял е едвам-едвам. Може би това не е толкова важно... На 16г. е. Кожата му е мраморно бяла, понякога почти прозрачна. Очите му са странни. Понякога са много светло зелени, понякога тъмно зелени, понякога има и леко кафяв отенък в зелените очи, понякога са чисто кафяви, а понякога като моите - почти черни. А понякога, едва ли не прозрачни... Рана до сухожилието на ръката му зарасна за 2-3 дни. Белег няма! Има един единствен белег на ухото,най-вероятно защото му е било разцепвано и шито. При порязване на кожата (повърхностно) кръв не тече. Става въпрос не дълбока рана. Зараства ужасно бързо. Когато излезе на слънце за 3 минути започва да червенее и изгаря. Когато слънчевата светлина го огрее,той ми казва, че му гори очите и тялото. Обича да си играе с врата ми под брадичката. До сега не ме е хапал силно. Само леко, игриво. Един път го накарах да си ухапе дланта. Първоначално остана белег от всички зъби, а после само от кучешките и странно потече леко кръв. Кучешките му зъби са много остри, но не съм ги виждала да се удължават както пише в книгите и както го показват във филмите. Не знам... Леко ме притеснява... Може ли да чуя вашето мнение?

Неактивен Sirens

Искам да ви чуя мнението...
« Отговор #1 -: 10 Август 2012 22:42:09, Петък »
Не се обиждай нищо лично , но това ми се струва малко странно.... В началото си мислех че става дума за албинос , но след това като премина на зъби се зачудих това откъс от Дневниците на вампира ли е ..... Както и да е понеже няма дим без огън , провери стандартните белези за Вампири, защото ми се струва, че от това се опасяваш. Проявявали влечение към кръв изпитва ли желание да вкуси от нея ....? Обикновената храна засища ли го? Как му се отразява среброто ?

 Ето какво казва науката по въпроса : Страхът от слънцето, който съпътства вампирите от легендите и киното, се дължи на алергия към него. Много хора имат такъв вид алергия заради която само да си покажат носа на слънце и се покриват с мехури. В случая е логично твоето гадже да не понася слънце при условие , че кожата му е толкова тънка и бяла. А за бързото зарастване на раните мисля, че организмът му просто има способността да " реагира бързо" и така да се предпазва от леки травми.... Това мисля аз поне.... Не се вкопчвай в идеята за вампира .... Пък ако не поговори с него за опасенията си. Чуй какво ще ти каже той и тогава пак пиши ... Ако се окаже вампир няма страшно ще си живеете като Елена и Стефан biggrin Шегувам се поговори с него и не се притеснявай wink Успех !
Водата е моята същност
 

Неактивен Markizata

Искам да ви чуя мнението...
« Отговор #2 -: 25 Септември 2012 20:42:05, Вторник »
Здравей monn4e_87, така нареченият "Вампиризъм" се получава от една много рядка болест, наречена Порфирия. Повечето от симптомите които си описала при приятелят ти ги има точно при това заболяване. Мисля, че ако прочетеш малко повече за нея, ще получиш отговори на въпросите си smile
Fallen Angel

Неактивен Exodus

Искам да ви чуя мнението...
« Отговор #3 -: 26 Октомври 2015 12:07:21, Понеделник »
Monn4e-87 проятелят ти страда от анемия и затова е толкова бял, ако не се лъжа сивите очи си променяха цвета в зависимост от това с какви дрехи си облечен. Това с хапенето на врата трик, който се използва за възбуждане на жените. По принцип хората с по бяла кожа изгарят по лошо от слънцето. А и гаджето ти най вероятно е роден в седмият месец а не в шестия, медицински е невъзможно, ако е роден в шестият месец трябва да го има в книгата с рекордите на Гинес biggrin