ОБСЪЖДАНЕ > СВОБОДНА ЗОНА

Усещане

(1/6) > >>

Sirens:
От доста време имам много странно усещане все. Не мога да опиша причината, но когато ходя из къщи на загасена лампа или по здрачаване имам чувството, че покрай мен има змия , която чака само удобен момент да ме ухапе. зад всякак врата усещам присъствието ѝ . Не мога да си го обясня .... Дайте някой съвет !

:
Може би те е страх от змии? Или пък си гледал страшен филм преди да си легнеш? но това ме съмнява...Може би не трябва да се страхуваш от това което усещаш? Никой не знае, а ако не иска да те ухапе тази змия? Опитай се да се успокоиш Разбери точно какво иска. Сигурен ли си,че иска да те ухапе?

Sirens:
Да сигурен съм че иска да ме ухапе , но не знам защо усещането ми е за черна змия дебнеща ме от ъглите не ме притеснява , но просто е неприятно да усещаш подобно присъствие ....

Mark:
Първо - съветът ми е да не следваш непоискани съвети. Така, че ако това, което ти пиша не резонира с теб, не го чувстваш, че е "твое", направо го пренебрегни и търси с твоя дух.
 Моят непоискън съвет към теб е - да започнеш по-често да влизаш в медитация, във връзка със чакрата Звездата на душата, която се намира на около 15 - 20 сантиметра над главата, да се свържеш със своето Аз съм присъствие, да създадеш през тях и през чакровата си система колона от бяла светлина, която да свържеш със Звездата на земята - на около 15 сантиметра под стъпалата ти. В това състояние повикай Виолетовия пламък - пламъкът на седми Космически лъч, чийто чохан е Сен Жермен, когото също можеш да призовеш. Естествената функция на Виолетовия пламък е Трансмутацията, тоест - да трансформира всяка ниско вибрираща енергия във фини вибрации от висшите духовни и ментални планове. По време на медитацията можеш да направиш Утвърждение, че се освобождаваш от всички куки, корди, връзки, налепи и инпланти, андрогинни същества, души-близнаци и всякакви същности от нисшия астрал. Можеш да Утвърдиш конкретно освобождаване от змията, която те следва.
 Всичко това става с Визуализация, Намерение и най-вече - просто трябва да позволиш да се случи.
 Освен това ако не се чувстваш достатъчно сигурна в себе си за това, готов съм да ти съдействам. Мога да те вкарам във водена медитация, мога да балансирам енергетиката на чакровата ти система, да видя и заснема аурата ти и да я освободя от аурични пъпни върви и инпланти.
 Успех!

 Марк

Sirens:
Благодарен съм ти за съвета Марк ще опитам и ще видя какво ще се получи .... само искам да те питам: за този вид медитация има ли някакъв специален ден и определена Фаза на Луната?

 П.С : Моля ви всички, не ми бъркайте пола не съм жена .... Sirens е просто име ( знам , че в превод значи Сирена ) , но просто ми харесва как звучи.... Благодаря ви !

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия