Автор Тема: Въпросче  (Прочетена 5875 пъти)

  • Гост
Въпросче
« -: 7 Август 2012 10:19:35, Вторник »
Според тебе кое е идеалното животно за момиче, практикуващо черна магия?

Неактивен chimera

  • Админ
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 518
  • Total likes: 69
  • Karma: +10/-0
    • Профил
Въпросче
« Отговор #1 -: 7 Август 2012 20:20:38, Вторник »
Няма значение, стига да се полагат грижи за животното. Ако момичето не може да полага грижи за животното, тогава никое животно не е подходящо.

Неактивен pipilota

Въпросче
« Отговор #2 -: 7 Август 2012 23:28:14, Вторник »
Вземи си черна котка или змия.И двете ще ти подхождат и на зодията скорпион и на действията ти.Само не прави жертвоприношения с тях,гледай си ги и си ги обичай.
Душа от друг свят и за друго време,на прага пред своята метаморфоза.http://www.youtube.com/watch?v=0lgd55bN5X8

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Въпросче
« Отговор #3 -: 8 Август 2012 06:38:57, Сряда »
pipilota, а ако си вземе куче, хамстер, папалагал или рибки, та какво? Трябва ли да се робува на шаблон? А и змиите си изискват разполагане със специфични познания, за да се полагат грижи за тях, дори когато са неотровници, а за отровниците- да не коментирам там какви познания се изискват (и особено, ако отровникът се случи хаплив). Змиите са си най-добре сред природата.

 Котките са милички животни, но само ако случи човек да се разбира с котки, т.е. да има подход към тях. Ако не случи- ще си вгорчават взаимно животите. Котките могат да бъдат много упорити, когато искат да вгорчават нечий живот. Това включва издрани тапети, мебели, дрехи, обувки и прочие неочаквани изненади.

 В крайна сметка, каквото животно си хареса, това ще е. Като- да, явно всички сме на мнение, че животното не е за украса, а е отговорност и за него следва да се полагат грижи.
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен pipilota

Въпросче
« Отговор #4 -: 8 Август 2012 19:07:14, Сряда »
Съгласна съм ,че избор на животно е индивидуален.Някога мн.исках да си купя игуана,харесва ми,но разбрах,че не мога да я пипна.Не мога да я прегърна ,да я докосна,страхувах се.По късно ми предлагаха малко крокодилче,дори питон подаряваха.Купуват ги и по-късно разбират,че не могат да ги гледат и им търсят дом.И питона и крокодила трябва да го храниш с жива храна.Не мога да си го позволя,ще се чувствам като убиец.
Душа от друг свят и за друго време,на прага пред своята метаморфоза.http://www.youtube.com/watch?v=0lgd55bN5X8

Неактивен pipilota

Въпросче
« Отговор #5 -: 8 Август 2012 19:19:52, Сряда »
Любимите ми животни са кучета,котки.Имам едно Шицу и се гордея с него а какви изненади може да ти поднесе това си го знам само аз.Но му прощавам всичко,дори за издъвканите ми нови обувки.
Душа от друг свят и за друго време,на прага пред своята метаморфоза.http://www.youtube.com/watch?v=0lgd55bN5X8

Неактивен Markizata

Въпросче
« Отговор #6 -: 25 Септември 2012 21:16:15, Вторник »
По-скоро животното трябва да те избере теб, отколкото ти него wink
Fallen Angel

Неактивен Христина

Въпросче
« Отговор #7 -: 14 Март 2013 20:51:33, Четвъртък »
Съгласна съм с Маркизата,че животното трябва да те избере....когато човек види животното,усеща връзката снего.Аз имам два джак ръсела...голяма олелия е с тях.Първият ми беше женски.Поръчах я от Украйна...трябваше да дойде до 2 седмици.Три дни след това ми се обаждат и казват че имали "инзвънредна пратка "ако съм искала да отида.Колко е извънредна и колко е от Украйна,те си знаят.Но така аз и моето кученце се намерихме.Просто когато се надвесих над кашона,тя беше една слабичка,мъничка,уплашена..и миришеше.:).Голяма борба и спорове бяга докато се наложа да вземем точно нея.Естествено,въпреки цената и и гаранцията за "качество"(сякаш е телевизор),тя не покриваше изобщо стандартите за джак ръсел.Но тя си е моето куче и с нея се разбираме идеално.:).Но ето какво се случи преди година,когато моето кученце роди.Едно от малките се роди с околоплодна вода в дробовете,ветеринаря каза че ще умре и няма какво да се направи,не се хранеше,посиняваше...Аз обаче не се отказах.Правех му масажи,духвах му в муцунката,топлех го.Майката само идваше през няколко часа да се опитва да го кърми.Естествено малкия Бруно оцеля.По късно осъзнах че може би съм му вдъхнала от моята жизнена енергия е това му е дало живот,а може и да си е имал дни wink .Но е факт че от година насам той все при мене си спи,имаме си наша връзка.