Отворена дискусия > КАМЪНИ И МИНЕРАЛИ

СКЪПОЦЕННИТЕ КАМЪНИ магическо въздействие или реалност

<< < (2/4) > >>

Цеци_Вихронрав:
До сега четох за този оргонит и така и не ми стана ясно защо всички тези елементи трябва да ги слепям във фигурка с епоксидна смола?! Не е ли по-добре да ги наредя на куп като украса? А и като се замисля... Всеки един от елементите ги има в бижутата които нося ежедневно, ама не са ми помогнали кой знае колко...

Sirens:
Наистина  и на мен не ми е ясно защо трябва да се събират на едно и имали специален начин на подбор. Това ме заинтригува много, а и другото, което ми е малко неясно: Защо с епоксидна смола при условие, е тя е химичен елемент, който би замърсил с отровни съединения въпросните кристали или се бъркам !?

Цеци_Вихронрав:
Да ти кажа Sirens, това според мен е малко бош-лаф работа...

Sirens:
Какво имаш предвид Цеци ?

Цеци_Вихронрав:
Sirens, ами... Обичам да чета за камъните и си колекционирам не само минерали, но и обикновени камъни. Харесва ми да дълбая символи по тях и да ги правя на талисмани. Това за оргонита и за епоксидната смола ми звучи несериозно. Талисман, че и действащ такъв се прави от естествени материали. Просто не виждам как камъните ще действат като са запечатани в епоксидна смола?!? Ако е някаква естествена Да, но епоксидна?!? Несериозно ми звучи. Това е някакво плацебо мисля.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия