Автор Тема: имам нужда от спешна помощ  (Прочетена 6091 пъти)

Неактивен adrianka

имам нужда от спешна помощ
« -: 6 Юли 2012 08:27:03, Петък »
здравейте аз съм Адриана приятно ми е от две години имам мисли за самоубийство . постоянни като чип в главата лекарите ме тъпчат с лекарства казаха параноидна шизофрения - все едно демон ме е обладал някой ако може да ми помогне да пише на скайп metal.heart.forever благодаря предварително!

Неактивен chimera

  • Админ
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 518
  • Total likes: 69
  • Karma: +10/-0
    • Профил
имам нужда от спешна помощ
« Отговор #1 -: 6 Юли 2012 19:24:02, Петък »
Здравей adrianka

 Малко са хората, които обичат да пият лекарства, точно защото усещането е все едно се тъпчеш с тях. Обаче лекарствата не се изписват безцелно и колкото и да са неприятни, трябва да се пият.

 Пробвала ли си да информираш лекаря си за това, което става с теб? Лекарят ти какво препоръчва?

Неактивен Dilema

имам нужда от спешна помощ
« Отговор #2 -: 22 Юли 2012 22:39:54, Неделя »
Подкрепа имаш и от мен.
 Каквито и мисли да имаш, каквито и причини да ги пораждат - това не е изхода.
 Навярно е само изпитание, което когато издържиш те очакват нещата, за които си мечтала.
 Само ти си знаеш какво ти е, но намери във себе си сили да се справиш.
 Като гледам как се изписва скайпа ти, си мисля, че навярно обичаш определен тип музика.
 Каква е, какви емоции поражда в теб, дали не си в обкръжение, и атмосфера, която поражда тези мисли?
 Споделяш, търсиш помощ, значи в теб има желание за живот, намери и мотив, който да те вдъхнови за живот.

Неактивен chimera

  • Админ
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 518
  • Total likes: 69
  • Karma: +10/-0
    • Профил
имам нужда от спешна помощ
« Отговор #3 -: 23 Юли 2012 06:02:43, Понеделник »
Quote (Dilema)
Навярно е само изпитание, което когато издържиш те очакват нещата, за които си мечтала.


 
Quote (Dilema)
Като гледам как се изписва скайпа ти, си мисля, че навярно обичаш определен тип музика.
 Каква е, какви емоции поражда в теб, дали не си в обкръжение, и атмосфера, която поражда тези мисли?


 adrianka е написала, че има установена от лекари параноидна шизофрения. За съжаление, това е нелечимо към този момент заболяване. Не е изяснена докрай причината за появата на болестта (adrianka не е с такова заболяване, защото слуша определен тип музика или защото е в някакво специфично обкръжение) и лечението е насочено към вземане на лекарства, които да контролират симптомите. Прекъсването на приема на лекарства води до връщане на симптомите. Важно е да се следват съветите на лекаря, който е предписал тези лекарства. Предполагам, че лекарят, който лекува adrianka, и е разяснил кои са признаците на криза и я е инструктирал как да действа. Част от симптомите на нейната болест са именно такива мисли за самоубийство.

Неактивен Dilema

имам нужда от спешна помощ
« Отговор #4 -: 23 Юли 2012 12:21:35, Понеделник »
Добре, съгласна съм.

Неактивен chimera

  • Админ
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 518
  • Total likes: 69
  • Karma: +10/-0
    • Профил
имам нужда от спешна помощ
« Отговор #5 -: 23 Юли 2012 12:30:12, Понеделник »
Радвам се, че сме на едно мнение. smile

Неактивен MIM

  • Newbie
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 142
  • Total likes: 0
  • Karma: +0/-0
    • Профил
имам нужда от спешна помощ
« Отговор #6 -: 1 Август 2012 01:31:23, Сряда »
adrianka, ,ako няколко доктора са на едно мнение за диагнозата,тогава е така. аз не съм лекар,но знам,че никой с това заболяване не харесва хапчетата си. в мъгла били казват,когато ги пият..това така,но другото(да не се приемат) е пак лошо((. знаеш в криза не си "ти" ,не допускай това.помисли позитивно колко по-страшни неща има ... пий ги.познавам прекрасни хора с това заболяване.ти познаваш проблема си,приеми го и живей спокойно с него,успех!))

 а ние ще живеем с нашите проблеми))