Автор Тема: Черна сянка  (Прочетена 7863 пъти)

  • Гост
Черна сянка
« -: 2 Юни 2012 23:59:59, Събота »
Здравейте!
 Съжалявам, ако има такава или подобна тема, но напоследък ми се случва нещо много странно, което меко казано ме плаши ..
 Нещата започнаха откакто мина година след първата ми астрална проекция. Не знам защо свързвам случая с това, сигурно защото е най-близкият ми контакт с друг свят. Та, по някаква причина, в продължение на няколко месеца, през няколко дни, се събуждах през нощта и имах чувството, направо усещах как някакво същество стои над мен и ме гледа.. сякаш иска да ми направи нещо лошо. Опитвах се няколко пъти да се завъртя така, че да го видя, но не можах.. изпитвах панически страх от това нещо, на моменти дори се парализирах от ужас.. Не пуша, не пия, нито имам някакви пороци, а и съм сравнително спокоен човек, не знам с какво съм си навлякла подобно нещо. Всяка вечер едва ли не се моля това нещо да не се връща при мен, четох по форуми и навсякъде, но точно за такава черна сянка не пише никъде!
 Ще бъда изключително благодарна, ако някой ми каже какво може да е това "нещо" и как да се справя с него.. !

  • Гост
Черна сянка
« Отговор #1 -: 4 Юни 2012 15:58:16, Понеделник »
Мерси много, дано помогне !! :))

Неактивен Sirens

Черна сянка
« Отговор #2 -: 5 Юни 2012 11:57:43, Вторник »
На мен също ми се бе случило нещо подобно преди години, спях си и около 02.00 вечерта се събудих от панически страх и не смеех да се обърна към вратата, усещах как нещо зло се е надвесило над мен и иска да ме нарани. Тогава бях махнал и Книгата на сенките от стаята, овладях се и си призовах ангела- пазител, усетих как ме изпълва неговата сила и сякаш усетих крила на гърба си съществото изчезна и след като върнах книгата си на мястото й нямам такъв проблем. Та ако искаш може да призовеш Ангела - пазител поне при мен подейства ..... Поздрави smile
Водата е моята същност
 

  • Гост
Черна сянка
« Отговор #3 -: 6 Юни 2012 00:29:31, Сряда »
Почти свърших даскало и имам повече свободно време, така че започвам медитации и пречиствания, ще си възвърна предишния оптимизъм към живота и с тази формула .. сигурна съм, че ще се отърва .Благодаря за бързите отговори smile smile

Неактивен pipilota

Черна сянка
« Отговор #4 -: 1 Август 2012 23:37:37, Сряда »
Да наистина нещо ти се е лепнало.Преди три години ми се случи и на мен под малко по различна форма.Една вечер се чувствах безпричинно неспокойна.Не можах да заспя,някъде след полунощ се случи.Бях се обърнала към стената и я гледах в тъмното и тогава телепатично нещо започна да ме ругае и да ми крещи да се обърна да го видя/ гласа беше мъжки/,в същият момент нещо/определих го като две котенца/подскачаше по краката ми.Знам, че опитах да се обърна и бях като парализирана само очите се движеха.Това трая около минута,когато подскачането по краката ми спря и разбрах,че мога да се помръдна скочих запалих лампите и прекарах нощта с кафе в ръка.Повтори се след 40 дни и на третият месец само скачането по краката ми/сякаш си играеха малки котенца/.Оттогава не спя на тъмно.Когато разказах тук и там за случилото се ми споделиха различни версии на феномена.При един се явява като дим,при друг като облак,като сянка и дори под някаква човешка форма.Но много са го видели,усетили и почувствали.Та молитвата много ще ти помогне,едно кръстче на врата няма да ти навреди и една малка лампичка да ти свети нощем.Прочистване на помещенията-има доста програми тук.
Душа от друг свят и за друго време,на прага пред своята метаморфоза.http://www.youtube.com/watch?v=0lgd55bN5X8

Неактивен turtlesa

Черна сянка
« Отговор #5 -: 18 Януари 2013 16:47:19, Петък »
Здравейте.Снощи ми се случи същото нещо и на мен.Но не съм сигурен дали сънувах или е било както му казват Lucid Dreaming (Осъзнато сънуване) и всичко ми беше ясно.От ъгъла на стаята ми зад шкафа някаква сянка се показа.И буквално от там все едно като магнит някак телепатично тръгна да ме дърпа към нея.Не можех да извикам,не можех да мърдам за около минута и започнах леко да се душа.Опитах да извикам и успях да направя нещо от сорта на "бррррррр",което го усетих действително.В същия момент майка ми влезе в стаята,защото нещо се оправяше за работа сутринта към 7.Ако не беше тя просто не знам.....Определено ще пробвам молитвата и дано това,каквото и да е нещо,да се махне smile