Автор Тема: Да доразвия способност ?  (Прочетена 9027 пъти)

Неактивен different

Да доразвия способност ?
« -: 11 Април 2012 19:56:53, Сряда »
Здравейте. Преди няколко години като малка ходих при един много добър и утвърден екстрасенс, който като погледна и подържа ръцете ми каза, че с тях мога да лекувам хората. Наскоро дори сънувах как лекувам една приятелка точно по този начин. В съня си сложих ръцете над нея и от тях започна да извира златна светлина. Усещах горещината, която идваше от ръцете ми и в съня ми знаех дълбоко в себе си, че имам тази способност и мога да правя това в действителността. Просто бях убедена. Дори усещах някакво интуитивно напътствие и усещане, че трябва непременно като се събудя да пробвам този начин за лекуване като се съсредоточа и помедитирам върху ръцете си. Усещането беше много странно - сякаш бях правила това стотици пъти и ми се припомняше, че трябва да започна да го правя отново, а не да проспивам живота си. Въпроса ми към вас е какви практики мога да приложа, някакви упражнения, с които да опитам ? Ако наистина мога това .......как мога да го доразвия ?

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Да доразвия способност ?
« Отговор #1 -: 11 Април 2012 20:46:33, Сряда »
Под вещо ръководство, би могло да се развие... Но вещото ръководство е кът. Аз лично не съм от лечителите по този начин. Но съм от психолозите.

 В практиката ми на психолог има трагични истории, като например следния случай - на една много болна жена, която вместо на лекар, се навива да отиде на лечител, считайки, че това е достатъчно. Тя си знае много добре, че има тежко заболяване, но тъй като процедурата по лечението му от медицината е тежка, се пробвала да я избегне, като вместо на лекар, отишла на лечител. Само че... С това, за съжаление, подписва смъртната си присъда. Лекарите са можели да я спасят, ако е отишла овреме при тях, вместо при лечител. Мъртва е.

 Надявам се да ме разбираш правилно. Дори ти наистина да имаш дарба някаква, то личните ми наблюдения са, че е правилно лекарите да си свършат работата. На този етап от развитието на нетрадиционната медицина в момента най-доброто възможно за човек с болежки, е да се довери на лекар с диплома от университет и опит зад гърба си. Ако искаш да лекуваш - стани такъв лекар.
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен MIM

  • Newbie
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 142
  • Total likes: 0
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Да доразвия способност ?
« Отговор #2 -: 8 Август 2012 03:07:24, Сряда »
different, аз го правех от малка ,никой не ме е учил.около 25 -та г.нещо не ми хареса.сякаш ремонтирам хора,мислех.това не ми харесеа.оценених безмислието от подобен ремонт.ок,може да не съм била добра,но и аз не пипах трудни болести,прекалено съм отговорна.това "светило" що не ти каза,какво да правиш.да имаш "енергия",явно не ти стига.не знам на колко г. си,но за това няма значение.ако само ти е само интересно поиграй си с тази сила.давай само на болежки и не пипай вътрешни органи,щото не се знае,къде ще гръмне!я сега помисли,какво друго ти е дадено??първо се научи да "пускаш " енергията с намерене.или намери своя начин.всеки е различен.после да я уравновеси по тялото на обекта.успех.

  • Гост
Да доразвия способност ?
« Отговор #3 -: 9 Септември 2012 13:25:32, Неделя »
такива способности са само за да подпомогнат основното лечение, и пак трябва да се внимава много, ама много - личн опит smile

Неактивен Krista

Да доразвия способност ?
« Отговор #4 -: 29 Март 2013 14:37:16, Петък »
Наистина трябва много да се внимава в началото. Трябва човек сам да попита себе си - какво точно прави. Как лекува? Дали дава енергия на човека, за да се излекува сам, дали лекува симптоми или самото заболяване? Освен това има и момент, когато объркваш количеството и насосочеността на енергията, която изпращаш и вредиш, вместо да помагаш. И още нещо, което според мен е много важно - ако лекуваш някого той трябва да е напълно съгласен и "отворен" към твоето вмешателство в неговото тяло! Иначе се получава сблъсък и негативни последици!
Carpe diem! Трябва да вярваме!