Автор Тема: Моля за професионално мнение  (Прочетена 5477 пъти)

  • Гост
Моля за професионално мнение
« -: 21 Март 2012 15:44:35, Сряда »
Имам едно запитване до вашия форум.Предполагам,че тук има хора който наистина разбират от магий и окултно.Въпроса ми е следния:
 Преди година и няколко месеца ми беше подарен подарък за рождения ден-Кактус.Този подарук бе от Афганистанец,който беше много влюбен в мен,но аз не съм му отговаряла на чувствата изобщо.Живея във една от най-северните държави на Европа и не е обичайно да се намери такова цвете.От както ми е подарено това растение ми се случват само беди постоянно.Изчезват ми неща,хората около мен и моята приятелка все едно са ни обурнали гръб,никой не иска да общува с нас,(а това не е типично,защото принципно имаме многоприятели).Аз мисля,че имам силна енергия,но щом дойда тук се чувстван ужасно слаба.Аз дори не мога да повярвам какво ми се случва,най-нелудничавите неща и глупости постоянно.Хората около мен започват да се плашат как може едно след друго постоянно да ме застигат.
 Много ви се моля да дадете своето мнение.Може и нищо да няма,аз да си внушавам,но вече година и нещо го търпя това и нямам обяснение за случващото се.
 Благодаря предварително

  • Гост
Моля за професионално мнение
« Отговор #1 -: 21 Март 2012 16:05:38, Сряда »
Моля някой да ми отговори,смятам да го хвърлям някъде(кактуса)

Неактивен coolest

Моля за професионално мнение
« Отговор #2 -: 21 Март 2012 16:33:09, Сряда »
Има най различни методи за разбиране на направена магия.Моята препоръка е да потърсиш и да пробваш няколко метода.Не ми се вярва да имаш направена магия.На всеки човем му идва такъв етап от живота.Не бива всяко нещо негативно да асоциираме с магия!Ако ще се почувстваш по-добре изхвърли кактуса!
Магията е като виното и ако не сте свикнали с него, ще ви опияни.

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Моля за професионално мнение
« Отговор #3 -: 21 Март 2012 18:04:43, Сряда »
И как си представяш кактусът да ти пречи? Мисли рационално.

 Няма човек, на който никога да не му се случва нищо неприятно или лошо. Няма човек, на който винаги само да му върви. Животът е низ от добро и лошо. Понякога едното е в повече, друг път другото е в повече. Животът е шарен. Нали така?

 Един кактус или какво и да е материално, не може да бъде причина за проблеми. Причините за проблемите са в начина на живот. Суеверието няма да ти реши проблемите. Не да хвърлиш кактуса, а ако щеш с нож да го кълцаш и на тиган да го пържиш този кактус- това няма да ти реши проблемите.

 Проблемите винаги се решават като първо откриеш причините за тях. Но реалните истински причини. За целта трябва да се разделиш със суеверието. Ако примерно си се скарала с някой, причината не е кактус, а неумение да се контролира дадената ситуация така, че да не се стига до кавги.

 След като се открие какви са реалните причини за проблемите, се търси какви са правилните действия, за да се решат въпросните проблеми. Ако примерно се караш с някой, но не искаш това, значи променяш поведението си, а не нещо друго.

 В ситуации като твоята суеверието само ще ти попречи да излезеш от лошия период с по-бърза скорост и ще те задържи към лошото за по-дълго време.

 Препоръката ми е да зарежеш суеверието и да се концентрираш към реалността.
 Желая ти успехи.
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

  • Гост
Моля за професионално мнение
« Отговор #4 -: 21 Март 2012 18:39:14, Сряда »
Благодаря ви,за мнението.Принципно съм адски практичен човек и професията ми е такава дори съм скептична.Аз за да се обърна към вас означава,че нещата са излезнали извън контрол.Житейските проблеми никога не са ме плашили нито пък сломявали.Не съм суеверна най-малкото защото вярвам много във собствената си сила.И между другото,не знам защо се получава така,когато мой близки са ходили при хора със някакви способности (което много рядко се е случвало през годините) или пък аз съм срещала такива-абсолютно никога нищо на мене или за мене не казват,само ме гледат и говорят за другите.След това хората ми казват,че сигурно защото не им вярвам-не вярвам им ама няма резултат.И това също е необяснимо...

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Моля за професионално мнение
« Отговор #5 -: 21 Март 2012 20:13:58, Сряда »
Много от така наречените врачки успешно пробиват, защото онези, които ги търсят, вече са си "поставили диагнозата" сами. Те само чакат врачката да я потвърди. А това на врачката и е изгодно, разбира се. Пари ще вземе от цялата работа.

 Просто потърси реалната причина и я отстрани. Със сигурност не е магия.
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

  • Гост
Моля за професионално мнение
« Отговор #6 -: 21 Март 2012 20:33:53, Сряда »
Благодаря отново и аз така си мислех за магията,защото чувствам енергията си много силна и мисля,че отблъсквам лошите енергии от себе си.
 Всичко най-хубаво ви пожелавам,най-вече положително емомоции. smile