Отворена дискусия > ШАРЛАТАНСТВОТО В МАГИЯТА

Духове

<< < (2/10) > >>

Nyarlathotep:
Направих няколко снимки с телефона си.. на прозорците в стаята си... Преди мноооого време..
 Минах ги и през окултният инструмент Photoshop
 И няколко души се хванаха, че съм снимал призраци... ><
 

Цеци_Вихронрав:
Когато моята баба почина също се случваха странни неща. Даже си мислех, че полудявам защото колкото и да съм суеверна, чак толкова...
 В крайна сметка отидох на психиатър. Докторицата ми предложи куп лекарства без обяснение. Естествено не ги купих. Намерих литература по темата и се оказа, че мозъкът ми си прави лоши шеги с мен. Успокоих се и... странностите спряха.
 Та си мисля, че дори и да има духове, те едва ли имат време и желание да се разправят с нас. Просто по някога то страх, от мъка или друго мозъкът ни ни кара да виждаме и чуваме несъществуващи неща.

Lili:
Преди около 3 години имах много сериозна за решаване ситуация. Баща ми е покойник от над 20 години и съм го сънувала само 1 път. В този важен за мен момент, подложена на силен стрес мисълта ми беше натрапчива и само една - "Татко помогни ми". Същата нощ сънувах баща си и проведох разговор с него. Няма да описвам съня си, но на следващия ден посетих баба /майката на баща ми/, разказах и съня си и тя ми каза да не се притеснявам, че всичко ще отмине. Така и стана. Мисля, че това си беше общуване с отвъдното. А, в същност от този случай сънувам когато ми предстой изпитание. За сега не съм се научила да си тълкувам сънищата, но и това ще стане.

fnosen:
Не знам много за духовете, но няколко пъти съм имал шанса да видя някои неща. Веднъж видях бяло петно с 3 черни дупки - уста и очи. Първоначално мислех, че е от пречупване на светлината, но впоследствие установих, че такова нямаше. Не знам дали наистина има призраци или просто хората си втълпяват разни неща заради привидения.

огледало:
Ще ви разкажа, макар че няма да повярвате
 Наех квартира, в едната стая имаше красива картина с цветя. Много често се изместваше и трябваше да я поправям, че ме дразнят криви неща Един ден ми писна, и си викам-чакай да разбера защо все се мести, няма течение, няма никаква причина, а тя все виси наклонено. И я гледам тая картина, без да мисля, и виждам как в цветовете се появява женско лице, не беше заплашително или подобно, просто го видях. Разбрах, че жената е мъртва, но не знаех каква е, защо и т.н. Попитах хазаина-така се оказа-преди няколко месеца в апартамента починала негова близка роднина
 Тая фиксация, или дух, се опита да осъществи и друг контакт, или поне аз така го възприех, но не знаех какво да правя, та предприех защитни действия

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия