Автор Тема: Направена магия?  (Прочетена 5339 пъти)

Неактивен ShellyWebstwer

Направена магия?
« -: 18 Януари 2012 00:28:58, Сряда »
Здравейте! Имам приятелка, чиято майка се занимава с всякакви черни магии и проклятия. И двете жени са изключително негативно настроени, като въпросната приятелка винаги казва, как всичко с което се захвана ще се провали. Преди 2 седмици заминах за Германия и след 1 седмица ме върнаха - както ме прокле майка й (от злоба и завист, да не вземе и дъщеря й да замине и да я остави сама). Държа да кажа, че не ми изтъкнаха причина за уволнението. Баща ми ме посъветва да ги избягвам, след като са толкова негативно настроени към мен и очевидно ми мислят лошо. Кажете как да се справя с това? Имам роднина, който се занимава с разваляне на магии, но не мисля че няма да ме таксува само защото имаме кръвна връзка. Дайте съвет за справяне с проблема в домашни условия. Благодаря!

Неактивен Sirens

Направена магия?
« Отговор #1 -: 19 Януари 2012 22:35:17, Четвъртък »
Едва ли са те омагьосали, това че са те върнали от Германия може да е просто съвпадение. Недей да се самонавиваш , защото накрая сама/сам ще се забадачиш и ще почне едно ходене по мъките и разни му там пишман врачки. Послушай съвета на баща си и стой настрана от тези жени. Колкото по-далеч толкова по-добре така поне мисля аз.... smile

 П.С. Ако толкова се притесняваш пробвай това ..... Предварително пригответе обикновен буркан и едно прясно яйце (купено от пазара). Задължително трябва да сте спокойни. И така, след като сте приготвили нужните неща и ако няма доверено лице, което да Ви помага в процедурата, поставете буркана, като предварително сте го напълнили (не до горе, а малко повече от половината) с вода от чешмата. Внимателно трябва да се счупи яйцето отгоре, да не се разсича с нож и да не се чупи предварително на масата. Постоите така около една минута и свалете буркана от главата си и гледайте на светлина. И в двата случая не гледайте жълтъка, той си пада на дъното. Но ако от белтъка се надигат нишки, приличащи на пипала на медуза, значи има нещо нередно окло вас. Всичко зависи от самата картина, може да е само една нишка-това означава,че имате уруки. Ако обаче, нишките са по-дебели и завършват с мехурче, бъдете сигурни, че има насочена и действаща магия към Вас ! ( Ако има нещо отиди до църквата и помоли да ти прочетат Киприянови молитви, но това е наистина в краен случай... пак ти казвам не го мисли толкова... smile )
Водата е моята същност
 

Неактивен ShellyWebstwer

Направена магия?
« Отговор #2 -: 19 Януари 2012 23:22:16, Четвъртък »
Sirens, нямаше да се притесня толкова ако не знаех, че тази жена се занимава с уроки и магии. Мерси за съвета с яйцето, ще го направя и ще се постарая да огранича до минимум контактите си с тези жени и да не им споделям какво се случва в живота ми с тях, защото явно всичко се прави от злоба и завист. Самите те са изключително негативни и черногледи, а майката не веднъж ме е гледала лошо и си е мънкала под носа както казах. Да не говорим, че ми предрече катастрофа по пътя обратно... слава Богу, че нищо не се случи.

Неактивен Morena

Направена магия?
« Отговор #3 -: 21 Януари 2012 23:02:03, Събота »
При мен белтъкът има много нишки, като було е, има мехурчета на върха на самите нишки и по самите нишки, дори във водата има разпръснати мехурчета, жълтъкът в средата е бял. Изхвърлих 3-4 яйца вече и уж понамаляха, но има още. Само при мен се получава така, при останалата част от семейството не.