Автор Тема: МАГИЯТА-ПРЕДНАЗНАЧИЕ!  (Прочетена 20165 пъти)

Неактивен abramalin

МАГИЯТА-ПРЕДНАЗНАЧИЕ!
« -: 28 Декември 2011 12:52:25, Сряда »
Отдавна се занимавам с енергии, но от 1 месец посещавам сайтове свързани с магията.Честно казано доста неща ме учудиха.99% не знаят за какво им е магия....../освен тривиалните- пари,любов,секс,отмъщение/.Не видях един смислен проект около които да са се обединили няколко хора -с ясна практична цел и срок. Дали пък това не ни е национална черта?....Кореспондирам с хора извън България и виждам че там нещата се случват по друг начин.Имам няколко приятели окултисти руснаци.....съвсем различни като насоченост, религия и техники/ единият е спец по руско чернокнижие, другият е бял маг/.....но постоянно работят заедно по някъкъв общ проект.Чудя се дали някога и в България няколко можещи хора биха се обединили за направата на нещо смислено без да са намесени его,мнителност, завист....просто ей така за едната обща цел.
IN ME OMNIS SPES MIHI EST

Неактивен tattul

МАГИЯТА-ПРЕДНАЗНАЧИЕ!
« Отговор #1 -: 29 Декември 2011 20:00:54, Четвъртък »
Ми първо поумняване, после проумяване, та чак после обединение....
Време е за приключения, сладки забавления.
 С кучето Джейк, с човека Фин, към непознатото вървим)))))

Неактивен Delta

  • Mockingjay - DSJ
  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4188
  • Total likes: 0
  • Karma: +1/-0
    • Профил
МАГИЯТА-ПРЕДНАЗНАЧИЕ!
« Отговор #2 -: 18 Януари 2012 11:46:46, Сряда »
Явно българинът е повече индивидуалист.
 abramalin - ти какво имаш предив под проект, дай някакъв пример (стана ми интересно).

Неактивен Delta

  • Mockingjay - DSJ
  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4188
  • Total likes: 0
  • Karma: +1/-0
    • Профил
МАГИЯТА-ПРЕДНАЗНАЧИЕ!
« Отговор #3 -: 30 Януари 2012 00:00:10, Понеделник »
В тази връзка, напоследък имам чувството, че някой умишлено работи по проекти за насищане на негативизъм и обезверяване на хората angry ... или пък много съм чела за теория на конспирацията smile

Неактивен Aurelia

МАГИЯТА-ПРЕДНАЗНАЧИЕ!
« Отговор #4 -: 9 Април 2012 12:50:08, Понеделник »
Моите цели са чисто индивидуални - главно усъвършенстване. Не съм се замисляла върху общи проекти досега.

Неактивен MartyD

МАГИЯТА-ПРЕДНАЗНАЧИЕ!
« Отговор #5 -: 27 Май 2012 20:01:44, Неделя »
Според мен главната цел и редназна4ение на магията е подобряване на живота както на практикуващия така и на обкръжаващите го добронамерено настроени "същества" като: приятели, семейство,любими..дори животни....главно трябва да се използва като балансиране и осъваршенстване на цели..и в никакъв слу4ай за отмащение и злонамерени цели това само ще те извади от баланса и от вси4ко което си градил досега и ще ти се върне многократно..така поне аз разсъждавам.. надявам се да мисля равилно!..

Неактивен Dilema

МАГИЯТА-ПРЕДНАЗНАЧИЕ!
« Отговор #6 -: 20 Юли 2012 00:10:11, Петък »
Хм, предназначение на магията...
 Някои хора искат да я имат. Ако я нямат искат да имат вълшебни предмети, които да им изпълняват разни дребни житейски желания. Други я искат за да завладеят света. Трети за да възцари мир и любов.
 Всеки човек я има, просто не вярва в това. Но би я използвал за своите си цели егоистично или пък причислявайки се към група.
 Аз просто си вървя по пътя, срещам учители когато съм готова, вярвам, че когато дойде моментът ще използвам силата си правилно. В останалото време се опитвам да съм хармония с Вселената. А това си е магия.
 Що е магия, тук сигурно има по-вещи от мен, не съм прочела още всичко, едва днес дойдох.
 За мен магията не е в предмети, ритуали, думи, тя е психическа сила, енергия.
 В този форум търся някои липсващи ми парченца от пъзела. Всъщност всички парчета от него са в наличност, но явно не всяко е на точното си място за да видя цялата грандиозна картина, такава каквато я усещам.
 Не бързам, когато - тогава.

Неактивен stella75

  • Newbie
  • Jr. Member
  • *
  • Публикации: 63
  • Total likes: 0
  • Karma: +0/-0
    • Профил
МАГИЯТА-ПРЕДНАЗНАЧИЕ!
« Отговор #7 -: 14 Август 2012 23:23:42, Вторник »
Не съм магьосница, но бих използвала магия за възстановяване на равновесието, което ние хората нарушаваме...

Неактивен Agena

  • Newbie
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 219
  • Total likes: 0
  • Karma: +0/-0
    • Профил
МАГИЯТА-ПРЕДНАЗНАЧИЕ!
« Отговор #8 -: 5 Февруари 2014 00:26:02, Сряда »
В живота си първо човек трябва да приложи всички усилия-немагически,за да постигне нещо.Едва,когато е направил всичко дължимо,тогава е уместно да използва магия,за да подбутне нещата.В противен случай замисленото от него и с магия не може да се реализира,защото няма да е направил онова,което е трябвало да свърши.Магията е като водата-тя си намира улей,тоест някое местенце,пролука ,и там си протича smile .

Неактивен Sirens87

МАГИЯТА-ПРЕДНАЗНАЧИЕ!
« Отговор #9 -: 22 Април 2014 01:49:58, Вторник »
Аз лично използвам магия само, когато е крайно наложително и то само за да помогна на нещата да тръгнат в нужната посока... Винаги правя магия с молба да е без вреда за никого... Използвам я и за лечение и за да се балансирам с майката природа и да се развивам духовно. Като цяло използвам само светлата страна на магията... Това ми стига на този етап от живота ми...
Водата е моята същност

Неактивен Cynthia

МАГИЯТА-ПРЕДНАЗНАЧИЕ!
« Отговор #10 -: 28 Април 2014 13:30:40, Понеделник »
Предназначение .... 
 Когато се огледам в света, който ни заобикаля, хората, себе си ... имам непреодолимото чувство, че има нещо повече. 
 Нещо повече в това как функционират нещата, във всичко, което ни заобикалят, в мен .. и в другите.
 Занимавам се с магията, философията и подобни, за да разбера какво е това ..... "нещо повече", нещо невидимо.
 И да разбера до каква степен можем и ние да насочваме или влием на тези неща. До къде могат да се простират възможностите, способностите... и т.н.
 Колкото до съвместни проекти - все повече се вълнувам и от това..... smile

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: МАГИЯТА-ПРЕДНАЗНАЧИЕ!
« Отговор #11 -: 30 Ноември 2020 15:59:53, Понеделник »
Това за съвместен проект е интересно .Админите трябва да набележат цел.Не знам дали присъстващите хора с различна енергийни нива  ще повлияе положително или отрицателно на задачата.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми