Автор Тема: Шарлатаните в магията  (Прочетена 19419 пъти)

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Шарлатаните в магията
« Отговор #45 -: 19 Септември 2013 23:10:21, Четвъртък »
Те хората вече са намерени и се знаят. Тука сме цял форум дето сме си в резонанс... Остана и място да си намерим и.... ще е прекрасно...
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Aton

Шарлатаните в магията
« Отговор #46 -: 20 Септември 2013 18:00:53, Петък »
smile както написах по горе ще има фейсконтрол....който не направи поне една магия няма как да влезе.....aves, ти каква магия ще направиш??.....За Цеци знаем.....тя прави любовна магия с 5 свещи... smile
Най-същественото е невидимо за очите...

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Шарлатаните в магията
« Отговор #47 -: 20 Септември 2013 23:02:38, Петък »
Атон, 5-те свещи са за авто-магия, да ставам бяла и добра. Пък любовната се прави с 3 мацки. Тази вечер моето чудо като се прибра завари на масата бира и заешка капама, а около масата мен и още 2 приятелки по бельо да пробваме дрехи и да си правим ревю... Познай как се втрещи... Даже обясни на дружките ми, че затова ме обича - понеже никога не знае какво ще му сервирам и с мен винаги е весело. И това ако не е любовна магия...
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Aton

Шарлатаните в магията
« Отговор #48 -: 21 Септември 2013 11:43:23, Събота »
Цеци, показах твоя пост на жена ми......казах и че искам и аз като се прибирам да  я заварвам с две нейни приятелки по бельо ..... smile нещо не остана много доволна..... wacko
Най-същественото е невидимо за очите...

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Шарлатаните в магията
« Отговор #49 -: 21 Септември 2013 18:25:11, Събота »
Тя пак като не е яхнала метлата.... При условие, че ти си Магът в къщи, се предполага ти да правиш любовна магия, а не жена ти. А ето ти и рецепта: Някой почивен ден я събуди с кафе в леглото (и закуска ако закусва), после свърши цялата домакинска работа вместо нея, за да може тя да се отдаде на почивка, разкрасяващи маски и др. Организирай и романтична вечеря и задължително и кажи колко много я обичаш и защо. (вие мъжете не се научихте, че колкото и да си доказвате чувствата, за нас са важни думите - в тях е магията). И после гледай колко много любов ще изсипе върху теб жена ти.
 Гарантирано действа wink

 Пък за 3-те мацки... не бях предвидила да ни завари по бельо - просто той си дойде по-рано от работа и ни завари във вихъра на ревюто.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен aves

Шарлатаните в магията
« Отговор #50 -: 24 Септември 2013 21:09:36, Вторник »
Quote (Aton)
aves, ти каква магия ще направиш??
за моментално просветление... с вълшебна гьосте.. ъъъ с вълшебна пръчица - бам, и ти просветва; бам втори път и си в астрала директно; а след третия удар по всичко изглежда, че се посвещаваш я в мистериите, я в някои други "велики тайни"... защото всички запитани какво са изпитали не шават, не говорят и даже не те поглеждат
светлина от светлината, топлина от топлината, огън от огъня

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Шарлатаните в магията
« Отговор #51 -: 24 Септември 2013 22:51:05, Вторник »
Гьостерица, но само ако говорим за човек-гьонсурат, aves, иначе- гьозгьоре е много едно
 към гьотере... Или каквото там беше...

 В противен случай сигурно няма да се приеме за магия...
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен coolest

Шарлатаните в магията
« Отговор #52 -: 25 Септември 2013 13:52:42, Сряда »
Не забравяйте заглавието на темата "Шарлатаните в магията" .
Магията е като виното и ако не сте свикнали с него, ще ви опияни.

Неактивен fnosen

Шарлатаните в магията
« Отговор #53 -: 25 Октомври 2013 00:44:00, Петък »
Честно казано аз се нагледах на предостатъчно ментета. Всеки много знае, всеки е много могъщ. Напоследък са толкова нелепи и нагли, че дори не се стараят. Не носят никаква отговорност за последствията, а само смучат парите на хората! Смятам че такива хора трябва да бъдат разкривани и лишавани от нещо . . .
Печелят смелите, които познават саможертвата и не се страхуват да се борят за постигането на целите си.

Неактивен LyLyth

  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4515
  • Total likes: 0
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Шарлатаните в магията
« Отговор #54 -: 29 Октомври 2013 22:58:31, Вторник »
Боже, някои четива са... трудни за смилане! Или аз съм прекалено скептична, или те са за освидетелстване! wacko
 Някакъв ритуал в хаосмагията, като вариант за транс, предлага първо кьотек почти до припадък, после секс на гробищата и оргазми до пълно изтощаване. Хем ми напушва на смях, хем си представям, че някои хора наистина го правят!
 Казано с по-прости думи "бой и .." , а ако оживея - ето това е магия! wacko biggrin

 П.П. Сексът трябва да точно в полунощ! Някой вършил ли е подобни неща? Предлага се и транс с хашиш, тук си се представям напафкана до козирката, то в това състояние може и с Дядо Коледа да разговарям biggrin
"Светът се върти по друг начин, когато огънят обикне водата." - Е. Шафак

Неактивен Aton

Шарлатаните в магията
« Отговор #55 -: 30 Октомври 2013 16:18:49, Сряда »
biggrin biggrin biggrin ....само не знам ако се паднат само мъже „магове“...какво става..сигурно пада гоненица по гробището
Най-същественото е невидимо за очите...

Неактивен LyLyth

  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4515
  • Total likes: 0
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Шарлатаните в магията
« Отговор #56 -: 30 Октомври 2013 19:19:05, Сряда »
хаахахах
 Уужассст! lol
"Светът се върти по друг начин, когато огънят обикне водата." - Е. Шафак

Неактивен хеката

  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1547
  • Total likes: 2
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • http://природна магия
Шарлатаните в магията
« Отговор #57 -: 1 Ноември 2013 03:25:02, Петък »
През лятото живея в едно балканско село. Та в това балканско село,преди четири години,дойде един ГУРУ на ГУРУВците задно с жената с която живееше и нейното дете. Купил си човека книга за "махало" ,отворил картата на България и-"махалото му било показало къде трябва да живее за да достигне ПРОСВЕТЛЕНИЕ". Живя цяло лято под един дъб до един поток...от който пият вода горските животни. Прехранваше се с мед...медът му беше страхотен...та един ден, отидох да си купя мед и от дума на дума той започна да ми обяснява какъв лечител е,ма какъв билкар е, ма какво силно биополе имал и как щял да живее 300 години. Набута ми някакви книги на разни индийци които били някакви хипер просветени...така и не разбрах в какво са просветени...аз се видях в приключение. Естествено обаче,възрастните хора в района започнаха да го търсят за да им оправя болешките. И,така веднъж докато берях смрадлика в балкана срещнах мъдреца и жена му,...бях настинала и кихах,яката работа...та лечителя реши да ме излекува с "точков масаж" и докато кажа "Не"ръката ми беше взета и пича стискаше дланта ми между палеца и показалеца колкото сила имаше...хора,след "лечението",ръката ми беше синя и в продължение на една седмица не можех лъжица да държа за да се нахрана. Та тези "лечители"са също толкова опасни колкото и врачките. Аз, нямам опит с врачки просто ги отбягвам. В крайна сметка на каквото си постелиш на това ще си легнеш.
магията не е религия или философия,а начин на живот