Автор Тема: Моля за помощ!  (Прочетена 5953 пъти)

Неактивен NEFERTITI

Моля за помощ!
« -: 10 Декември 2011 00:10:01, Събота »
На 31 г. съм и от 3 месеца имам голям проблем.Нямам здравословни проблеми, но като се прибера у дома започва да ми става лошо,повръща ми се,чувам шумове и не мога да ям.Когато съм навън всичко е наред с мен.Възможно ли е да ми е направена магия?!!?
 И ако е така към кой да се обърна.От София съм.

Неактивен abramalin

Моля за помощ!
« Отговор #1 -: 10 Декември 2011 12:31:31, Събота »
..... случи ли се нещо по необичайно преди преди 3 месеца?
IN ME OMNIS SPES MIHI EST

Неактивен NEFERTITI

Моля за помощ!
« Отговор #2 -: 10 Декември 2011 19:34:46, Събота »
Преди три месеца и половина се скарах със съквартирантката ми и тя напусна апартамента.Мислите ли че това има нещо общо?

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Моля за помощ!
« Отговор #3 -: 10 Декември 2011 20:07:42, Събота »
Нямаш магия. Можеш да се караш на спокойствие с колкото хора пожелаеш и когато си пожелаеш.
 Но... Смени обстановката, където живееш- поразмести домашната атмосфера (мебели, прочие), проветри добре, вземи си цветета някакви по твой вкус, направи си нещо приятно за теб у дома ти. Накрая си викни хора и си изкарай добре и празнично. Звучиш като човек с лека депресия повече, отколкото като човек с магия. Не го мисли повече. Просто си почивай, гледай да се глезиш с каквото можеш и така.
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен abramalin

Моля за помощ!
« Отговор #4 -: 10 Декември 2011 22:39:35, Събота »
Nefertiti, мисля че theshadow е прав.....но все пак искам да те попитам нещо......съквартирантката ти има ли нещо общо с Румъния или северна България /около Дунав/.....?
IN ME OMNIS SPES MIHI EST

Неактивен NEFERTITI

Моля за помощ!
« Отговор #5 -: 11 Декември 2011 18:03:58, Неделя »
Съквартирантката ми е от Видин, по-точно от едно видинско село.Говори добре румънски.Защо?Направила ли е нещо?

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Моля за помощ!
« Отговор #6 -: 11 Декември 2011 18:15:46, Неделя »
Излишно задълбаване в несъществена информация....

 Видин- това е Северозапад като за начало. А тя добре говори румънски или добре говори влашки? Различни неща са. Но нормално е за онзи край. Има власи там. Достатъчно власи.

 И не. Не е направила нищо. Не се самонавивай, за да не се окажеш в затворен кръг, в който на най-малката глупост, която ти се случи, започваш да придаваш неприсъщи значения.

 Приеми, че животът е низ от хубави и от лоши моменти. Никой не живее единствено чрез низ от хубави моменти. Винаги има по някоя неприятност. Но ако започнеш да се оторачваш само в неприятното, ще започнеш да я караш на каквото повикало, това се обадило и ще се заринеш в неприятни неща. Така ще се видиш в чудо.

 Известни са ми случаи на хора, които толкова са си втълпили, че имат черна магия, че а са кихнали, а това е черна магия и така я карат с години в този ад, който сами са си създали (да не говорим колко пари са потрошили по "магове" да им развалят "магията"). Не повтаряй тази грешка. Акцентирай върху хубавото, за да привличаш хубаво около себе си.
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен abramalin

Моля за помощ!
« Отговор #7 -: 11 Декември 2011 22:23:14, Неделя »
Nefertiti,.......theshadow е прав .... НЯМАШ направена магия на теб ....и ако някой ти иска пари за развалянето или правенето на магия......бягай надалеч...не само в този случай..по принцип......но твоя разказ ми напомни нещо което съм виждал доста отдавна....ще ти напиша лично съобщение ....просто да потърсиш точно определено нещо на точно определено място в апартамента си......ако не е там значи всичко е ОК....ако пък е там ПАК не се притеснявай.....НE е нещо опасно ....
IN ME OMNIS SPES MIHI EST

Неактивен coolest

Моля за помощ!
« Отговор #8 -: 11 Декември 2011 23:13:45, Неделя »
Мисля ,че темата вече е изчерпана затова я заключвам!
Магията е като виното и ако не сте свикнали с него, ще ви опияни.