Автор Тема: Кундалини.  (Прочетена 17947 пъти)

Неактивен myself

  • Админ - Серсем
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1340
  • Total likes: 17
  • Karma: +52/-0
    • Профил
Кундалини.
« Отговор #30 -: 6 Ноември 2013 19:39:08, Сряда »
Тц. Оргазмите си не афиширам. Не се задрънчай в ефир, при толкова публика. Чат-пат тук наминава и по-дребногодишни субекти; чат-пат някои от тях са придобили способности свише, та могат и да четат.

 ПП- ще вземат да ни баннат и двете заради тоя моабет. angry
Мога да ви кажа истини, не мога да ви дам разбиране.
Това, което не ме убива, по-добре да бяга дяволски бързо.

Неактивен LyLyth

  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4515
  • Total likes: 0
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Кундалини.
« Отговор #31 -: 6 Ноември 2013 19:44:03, Сряда »
Хехех, стига де, та ти си администратор, а това е просто..нещо си, зависи как се гледа на сексуалната енергия. smile
 Като изключим интимностите около табутата, самият оргазъм ми напомня ...кихането! lol
 Никакъв чат...
 П.П. Това ми бе дадено като техника в тантрата.
 П.П.П. Ако бъде преценено, че споделеното е неуместно, нека бъде преместено или изтрито.
"Светът се върти по друг начин, когато огънят обикне водата." - Е. Шафак

Неактивен myself

  • Админ - Серсем
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1340
  • Total likes: 17
  • Karma: +52/-0
    • Профил
Кундалини.
« Отговор #32 -: 6 Ноември 2013 20:51:58, Сряда »
Quote LyLyth ()
стига де, та ти си администратор,

 именно. Част от шизофреничната ми същност, Администраторът, ще банне една от другите ми личности. tongue

 ПП - няма да трия нищо. Кой ли не се забавлява из тоя сайт, чешейки си литературните сърбежи...Аз все се удрях през пръстите, да не започвам да репликирам...ма ся, така ме напъна отвътре да си покажа нокътченцата, поне мъничкоу...
Мога да ви кажа истини, не мога да ви дам разбиране.
Това, което не ме убива, по-добре да бяга дяволски бързо.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Кундалини.
« Отговор #33 -: 6 Ноември 2013 21:55:50, Сряда »
LyLyth, това всичкото дето го описа... даже не се бях замисляла, но го постигам всеки път. И после наистина се чувствам заредена с енергия. Та за какво още бих могла да използвам въпросното състояние?
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Aton

Кундалини.
« Отговор #34 -: 6 Ноември 2013 23:40:25, Сряда »
LyLythsmile smile smile .....аз като мъж съм за равнопоставеност....и затова предлагам да обучим и половинката ти на някои номера...например...ти докато свършваш и същевременно вдигаш кундалини...... той да прави холотропно дишане /примерно/....така ми се струва по-честно....
Най-същественото е невидимо за очите...

Неактивен LyLyth

  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4515
  • Total likes: 0
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Кундалини.
« Отговор #35 -: 7 Ноември 2013 06:49:58, Четвъртък »
Цеци, можеш да го използваш за активиране (изстрелване - много тъпа дума) на сигли. Предполагам, че Делфийският оракул ти е познат като персонаж - по подобен начин за трансово гадаене, търсене на отговори, решения и т.н. Просто се вслушай в себе си, отговорът е там, сексуалната енергия има изключителен заряд. smile
 Aton, моето слънце не споделя въздгледите ми, но за мое щастие не ми пречи, предполагах, че ще се подразбере от думата "принуда". smile
 Преди 10 години, когато започнах да вървя по този път въобще, беше се изплашил, че са ме вербували в секта, отне ми време и усилия да го успокоя. Постепенно се появиха и други хора, които се занимаваха с различни духовни техники. Един от приятелите му е доста напреднал в това, може би затова се успокои, но въпреки всичко - сама съм в това. smile
"Светът се върти по друг начин, когато огънят обикне водата." - Е. Шафак