Автор Тема: Портал между световете  (Прочетена 4511 пъти)

Неактивен Sirens

Портал между световете
« -: 11 Ноември 2011 12:20:24, Петък »
Какво мислите по въпроса ? Порталът между световете ще се разтвори следващата седмица, в деня на св. Мина, а „служителите на светлината“ у нас ще поддържат отворена връзката, за да получим чистата божествена енергия – любовта
 Денят на Чудото 11.11.11 ни подготвя за Съдбата 12.12.12

 Денят на Чудото 11.11.11 ни подготвя за Съдбата 12.12.12

 Контактьори твърдят, че на датата с шестте единици ще се случи Чудото. Порталът между световете ще се отвори и ще има бум на паранормални явления, пише в. „Стандарт“.

 Медиуми, контактьори и феномени у нас и по цял свят се подготвят отдавна. За тях, датата без съмнение е знаменателна в еволюцията на човешкия род и планетата Земя. Българските „служители на светлината“ ще се изкачат на Седемте рилски езера, за да поддържат с духовните си сили портала отворен.

 Датата 11.11.11 е определена неслучайно. Според метафизиката в цифрите има висш смисъл, това е обединение на същностите в едно цяло, което значи изцеление – духовно и физическо за хората. Ако Съзнанието е узряло за плодовете на Вселената, то ще получи този Дар, твърди експертът по медитативни и духовни практики Мартина Генкова. Контактьорът Лий Каръл, заедно със съществото Крион, казва че шестте единици, събрани с тяхното огледално 6 дават точно 12. Това е число, около което се събира битието на човека отколе. 12 са месеците, зодиакалните знаци, деленията на часовника. В този ден времето ще изчезне и можем с позитивната енергия на човечеството да променим всичко – минало, бъдеще, карма.

 Мартина Генкова е убедена, че 11.11.11 е подготовката за съдбовната 2012. Границата между световете и измеренията ще се стопи. Отваряне на „третото око“, телепатията, контактът с висши същности от паралелни измерения, ще стане нормално за голяма част от хората тогава.

 Сред феномените усилено се говори, че тройната портална дата ще отключи вероятно и новите възможности на ДНК. Това е нейната светлинна структура, която до момента умишлено е била скрита.

 Езотерици коментират, че това събитие ще сбъдне едно от най-феноменалните предсказания на Слава Севрюкова. Приживе дори Ванга твърдяла, че „леля Слава е едно богово стъпало“ над нея във вселенската йерархия. Севрюкова е предрекла безпогрешно много събития. За далечното бъдеще тя имала видение, че един ден човекът ще остави ракетите и ще стига до далечни светове единствено със силата на своето съзнание.
Водата е моята същност
 

Неактивен tattul

Портал между световете
« Отговор #1 -: 11 Ноември 2011 14:41:18, Петък »
biggrin Спя като...така не съм прегръщала възглавницата си не помня от кога. За състояния не ми се мисли...чакам каквото има да премине просто, за друго нямам нито сила нито желание
Време е за приключения, сладки забавления.
 С кучето Джейк, с човека Фин, към непознатото вървим)))))

Неактивен Sirens

Портал между световете
« Отговор #2 -: 11 Ноември 2011 21:09:11, Петък »
Аз лично днеска имам непреодолимо желание за окултна информация. Ходих на църква, запалих свещ , а след като излязох пред църквата прелетяха два бели гълаба. Боли ме главата. Днес в огледалото ми се стори , че си видях аурата. За мен е доста странен ден. smile
Водата е моята същност