Автор Тема: Зов за помощ!  (Прочетена 5791 пъти)

Неактивен Denitooo

Зов за помощ!
« -: 2 Септември 2011 12:41:01, Петък »
Здравейте на всички!
 Нова съм,днес реших да се регистрирам,надявам се, че ще намеря отговорите тук.
 Ще разкажа за себе си,въпреки,че незнам от къде да започна?
 Всичко започна с една шепа хапчета и от там нататък се преобърна живота ми.
 Започнах да виждам силуети на стената,цветни картини и да чувам животни,ако мога така да ги нарека да ме заплашват. Започнах да излизам от тялото всяка вечер,но и през деня ако легна.
 Опитвах се да го спра,но не се получаваше,докато един ден вече успявах да го спирам.
 За мноко кратък период съм правила опити и то успешни за медитация и определено се справях добре в ясновидството. В един момент дадох назад и нещата се влошиха,реших да намеря любовта и де не се занимавам с развитието ми. Сега съм щастливо омъжена жена с две прекрасни деца.
 Защо съм тук и защо сега искам помощ...
 От година насам усещам, че имам пробив,астралните излизания изведнъж спряха,една вечер усетих ясно как в мен има нещо,движение имах навсякъде по тялото ми,докато не го прогоних и то изчезна. На следващия ден,спуках киста и последва операция. Нещата излизат от контрол и самата аз бях друг човек. От както разбрах,че нещо лошо се опитва да ме бутне се съвзех и отново открих себе си,иначе не бях аз а както мъжа ми ме описва гледах като обсебена и много бяс имаше в мен,неможеш да се контролирам,трудно беше.
 Излезнах скоро от болница и там една циганка ме спря да ме пита за часа,отговорих и и тя ме помоли да я изслушам.Казах си добре и седнах...
 Започва добре,каза вярни неща и нещото което ме заинтригева беше,че имаме магия за раздяла и била много лошо,трябвало да се развали. Незнам дали е направила нещо,защото аз не усещам да е развалена,напротив,пробив имам пак,от време на време очите ми се бъзикат,ту раета виждам,ту затъмняват се,сълзят и т.н...
 Даже сега като пиша,извинете ме че е толкова неграмотно,но незнам какво правя.Паметта ми се губеше,опитвах се да запомням но не се получаваше...дано сте ме разбрали,защото в момента това което пиша и опитвам да формулирам не ми се получава.
 Имам дадени сили от както се натрових,сама съм ги отключила,но излиза че точно сега немога да си помогна особено.
 Помогнете да премахна този пробив и магия,не ми трябва циганка да ми казва аз си усещах,че нещо става с мен и семейството ми.
 Ще съм благодарна за помощ, още веднъж се извинявам за ужасното писане и надявам се да съм била разбрана въпреки всичко.
Няма невъзможни неща!

Неактивен Denitooo

Зов за помощ!
« Отговор #1 -: 4 Септември 2011 15:12:34, Неделя »
Здравейте отново и благодаря,че никой не се отзова. Не, сериозно го мисля,не се шегувам или нещо друго.
 Това ми помогна,защото сама се вдигнах и се справих със ситуацията. Ще попитате как,ами с мерак.
 Сега сериозно ще разкажа как се справих,въпреки,че има още за оправяне,но иска време и постоянство.
 На първо място-намерих себе си,това което бях преди и с голяма опоритост и силна воля се намерих и промяната се видя веднага.
 След като разбрах кой се намесва и какво се случва,предприех защита,стена от която няма как да навлизат в мен,както и психически тормоз срещу нападателя който ми причини това...надявам се съм го постигнала,ще разбера за резултата определено и ще споделя.
 Забравих да добавя,че преди всичко се пречистих от всичко отрицателно в мен и около мен и след това предприех всичко останало.
 Сега съм напълно уверена в себе си и в това което мога и правя,нямам грам съмнение,дори околните го забелязват.
 Чувствам се отлично и никой и нищо не е в състояние по никакъв начин да ми навреди,освен мен самата и това ще се получи ако се разколебая...но мисля,че няма да го допусна отново.
 Сега продължавам с атаките,естествено не желая нищо лошо да направя на този човек,просто правя така че да не е спокоен в нито една секунда.
 За сега това е от мен,има и други неща но на този етап запазвам в тайна и ще разкажа когато се случат промените които желая да направя.

 tongue
Няма невъзможни неща!

  • Гост
Зов за помощ!
« Отговор #2 -: 7 Септември 2011 23:08:04, Сряда »
Изключително за премахване на магии помага ......
 Ако потърсите малко в нета ще успеете да намерите ...
 Успех!

 Редактирано от myself -07.09.2011г., 23.35ч.

Неактивен myself

  • Админ - Серсем
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1340
  • Total likes: 17
  • Karma: +52/-0
    • Профил
Зов за помощ!
« Отговор #3 -: 7 Септември 2011 23:29:54, Сряда »
Quote (Denitooo)
.....намерих себе си,това което бях преди и с голяма wпоритост и силна воля...

 Сайта е насочен именно към това - да разберем, че всички отговори са в нас. Да разберем, че всичките си проблеми създаваме сами, но също - в нас са и решенията им. Дори все още да нямаш достъп до практикумите, общодостъпната теоретична част е доста многообразна и можеш да откриеш своите отговори, както и да поустваш мнения. В търсенето на отговор/и на конкретен наболял проблем, започваш да разбираш, че най-сигурният начин да оправиш СВОЯ живот е, да го сториш ЛИЧНО. Защото последствията от чиято и да било намеса в твоето битие ще ги понасяш ти, а не "магесницата".

 Към popcorn:
 Горенаписаното от теб няма да махна напълно, но още с първия поуст да препращаш непознат юзер, с неконкретизиран проблем при трети субект да му го "разрешава", говори най-малко за липса на себеуважение; защото, ако не можеш сам/а да предложиш реална помощ или да дадеш насоки, как питащият да разреши проблема си, нямаш място тук. Сйта е за откриване и развиване на вродените ни способности, а не за реклама на който и да било "помагач". Ако имаш личен опит с такъв проблем или лично проверено средство за разрешаването - моля, сподели. Приеми репликата ми като предупреждение, второ няма да има.
Мога да ви кажа истини, не мога да ви дам разбиране.
Това, което не ме убива, по-добре да бяга дяволски бързо.

Неактивен Denitooo

Зов за помощ!
« Отговор #4 -: 8 Септември 2011 14:59:59, Четвъртък »
Quote (myself)

 Сайта е насочен именно към това - да разберем, че всички отговори са в нас. Да разберем, че всичките си проблеми създаваме сами, но също - в нас са и решенията им. Дори все още да нямаш достъп до практикумите, общодостъпната теоретична част е доста многообразна и можеш да откриеш своите отговори, както и да поустваш мнения. В търсенето на отговор/и на конкретен наболял проблем, започваш да разбираш, че най-сигурният начин да оправиш СВОЯ живот е, да го сториш ЛИЧНО. Защото последствията от чиято и да било намеса в твоето битие ще ги понасяш ти, а не "магесницата".
 


 Да,съгласна съм,въпреки че е трудно да се боря сама. За миг да се отпусна или разколебая и нещата стават зле.
Няма невъзможни неща!

Неактивен myself

  • Админ - Серсем
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1340
  • Total likes: 17
  • Karma: +52/-0
    • Профил
Зов за помощ!
« Отговор #5 -: 8 Септември 2011 19:02:33, Четвъртък »
Quote (Denitooo)
За миг да се отпусна или разколебая и нещата стават зле.


 E, на този етап от развитие, няма друг вариант. Когато развиеш неизявените си способности, когато разбереш и овладееш това, което имаш, няма да има нужда от постоянна концентрация и напрягане - просто ще знаеш какво следва няколко хода напред. Все от някъде се започва....
 А за усещането за самотност - много обичам да отговарям с въпрос, нпр: с кого се роди/кой се роди съвместно с теб? Беше сама, но усещането за самотност го нямаше, нали? В мигове на най-голяма радост и най-тежка скръб - с кого едновременно и по еднакъв начин съпреживя? Беше сама, но и никой не можеше да се радва вместо теб, както и да изживее твоята мъка по същия начин и дълбочина. Същото е и в момента на смъртта - пак щи си сама и никой не може да те замести.
 Винаги сме сами, независимо с колко човека до нас споделяме битието си. Остава само да се научим как да сме себедостатъчни.
 Остави миналото там, където му е мястото - зад гърба си. Вгледай се в този, сегашния момент. Винаги съществуваш тук и сега. Безсмислено е да преживяваш предварително очакванията си към бъдещето - каквото зависи от теб, ще го направиш, за да го подготвиш, но няма гаранция, че ще стане точно същото, което си подготвила.
 Ти си тук и сега. Когато това верую стане част от теб, ще успееш да осмислиш и смисъла на всеки свой миг - току-що отминалия, докато четеше, сега ставащото и следващите. Няма нужда да продължавам, казаното е повече от достатъчно и сайта не е за психологическа взаимопомощ.
Мога да ви кажа истини, не мога да ви дам разбиране.
Това, което не ме убива, по-добре да бяга дяволски бързо.

Неактивен Denitooo

Зов за помощ!
« Отговор #6 -: 9 Септември 2011 21:00:46, Петък »
Благодаря за насоката,като се замислих си дадох сметка,че не е важно миналото а тук и сега,миналото си е минало,тогава съм мислила по-друг начин,сега е различно и живота ми е различен. Нали чрез нашите мисли и чувства правим тук и сега,както и напред. Каквито мислим отправим за бъдеще,то така ще е.
Няма невъзможни неща!

  • Гост
Зов за помощ!
« Отговор #7 -: 26 Ноември 2011 19:07:08, Събота »
Много се радвам,че си успяла да преодолееш това и това че си се справила сама е много много правилно.Никога запомни от мен,никога не оди при ходжи,циганки и не знам си какви други,защото те както могат да развалят магии,така могат и да правят,да ти навредят ей така нарочно.

Неактивен abramalin

Зов за помощ!
« Отговор #8 -: 6 Декември 2011 01:38:41, Вторник »
Здравей,
 твоят случай прлилича на класическо ОБСЕБВАНЕ!Не съм сигурен че сисе оправила.Потърси специалист!
 Успех!
IN ME OMNIS SPES MIHI EST