Автор Тема: Имам ли направена магия  (Прочетена 7234 пъти)

Неактивен woofer

Имам ли направена магия
« -: 23 Юли 2011 17:21:59, Събота »
Здравейте на всички! Имам един въпрос. Имам ли направена някаква магия , защото напоследък изобщо не ми върви , а и усещам (може и да се лъжа) че зад всичко това има нещо , ако мога да го нарека?

Неактивен xrisinkaa

Имам ли направена магия
« Отговор #1 -: 26 Юли 2011 12:53:15, Вторник »
Това, че не ти върви не е предпоставка за направена магия. Всички имаме такива дни, месеци.. в които сме натрупали отрицателни емоции с тех подтискаме всякакво желание, късмет и т.н ... според мен нямаш направена магия. smile

Неактивен coolest

Имам ли направена магия
« Отговор #2 -: 26 Юли 2011 15:45:30, Вторник »
Според мен си потърси сам/а отговора! smile
Магията е като виното и ако не сте свикнали с него, ще ви опияни.

Неактивен jef1

Имам ли направена магия
« Отговор #3 -: 30 Юли 2011 22:40:13, Събота »
не смятам че просто ей така да можем да отхвърлим един вик за помощ занимавал съм се със магии дълго време и то по неволя .
 има един простичък метод за констатация, дали има вмешателство или не.
 нячинът е следния.
 вземи компотен буркан напълниго със студена вода два три пръста , чукни едно яйце вътре (черупките си ги хвърляш)
 бурканът му се слага капачката и го слагаш под леглото и там кадето спиш но под главата задалжително във периметърат под главата
 ако имаш магия . яцето щесе прибере като сварено и обелено ще прилича на цепелин който плува във водата .
 ако няма белъка щесе разложи по дъното , а може и жълтъка дасе раскъса.
 МНОГО ВАЖНО преспивасе само веднъж със едно яйце. сутринта се става рано по изгев слънце около 5.30 изваждаш буркана но без да махаш капачката, поглеждаш прес буркана задавидиш на какво е станало яйцето после го изхвърляш навънка извън дома във канафка или изоставени места кадето неминават хора.
 МЕТОДЪТ е испитън лично от мене и ефектът му е много добър, дори и да нямаш магия щесе отърсиш от натупано отрицателно напрежение.
 ако имаш направиго няколко пъти до положителен ефект, така може дасе разваля магия макат и временно.ЖЕЛАЯ ТИ УСПЕХ

Неактивен coolest

Имам ли направена магия
« Отговор #4 -: 31 Юли 2011 03:06:42, Неделя »
Отхвърлям този "вик" поради следните причини: 1.вече има такава създадена тема цъкни тук
 2. Не е зададен правилно въпроса
 smile
Магията е като виното и ако не сте свикнали с него, ще ви опияни.

Неактивен jef1

Имам ли направена магия
« Отговор #5 -: 31 Юли 2011 09:51:40, Неделя »
кадее оная книга за магия и окултизъм, излиза ми грешка 404 angry

Неактивен jef1

Имам ли направена магия
« Отговор #6 -: 31 Юли 2011 10:05:19, Неделя »
пич достатачно съм се напатил със тея гадни магии от черна по черна ималсъм случаи кадето трябва да отриагирам за броено часове от 7 години си патя
 и затова искачам със савети на всеки който мога да помогна по всякъкав начин . един човек който никога нее имал подобен краен проблем никога неби ме разбрал.
 ПОМАГАЙТЕ НА ХОРАТА ТАКА КАКТО БИХТЕ ПОМАГАЛИ НА СЕБЕ СИ

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Имам ли направена магия
« Отговор #7 -: 31 Юли 2011 10:29:03, Неделя »
jef1

 Тук не толерираме самозаблудите. Както и суеверията.

 Имах такъв случай навремето, с една жена, която имаше същия проблем с личното си суеверие. Мъкнеше си го от години. Втълпила си беше, че има направена черна магия. Идеалната жертва за ментета, развалящи "магии". Бяха я завлекли с хиляди левове да и гледат "негатива", да и "чистят" влияния и да и играят театър.

 Много тежък случай беше тази жена, защото нали се сещаш, че няма как да бъде нареден животът на един човек, който има мислене от типа- "Нероден Петко" и от всяка муха прави слон. Кихнала от прах и олеле, край, това ще е от черната магия и сега дай да ляга да мре, понеже няма кой да и развали магията.

 Знаеш ли колко е трудно да се върне обратно нормалното мислене на такъв човек и колко е трудно да се отстранят изкривяванията на психиката, които сам си е насадил от вторачването в нереалните си страхове?

 Та много добре те разбирам какво ти е имало като патила в продължение на 7 години. Това, което сам си направил на себе си, няма кой друг да ти го направи толкова лошо. 7 години, а!
 
 Но, таковата, аз не възнамерявам да допусна и друг, следвайки съвети, базирани на суеверия и самозаблуди, да откара такъв дълъг период в самонавреда.
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Имам ли направена магия
« Отговор #8 -: 1 Август 2011 19:59:04, Понеделник »
Quote (jef1)
кадее оная книга за магия и окултизъм, излиза ми грешка 404 angry


 "Оная книга" се обновява периодично и затова не я е имало временно. Вече може да я разглеждаш. КЛИК
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.